Zaloguj się, aby obserwować  
Lika

Dwustronne wizytówki

Recommended Posts

Zapraszam do zakupu [link usunięty] w zaskakująco niskiej cenie 49 zł!! W ramach promocji jaką dla Państwa przygotowaliśmy otrzymacie również przesyłkę gratis!

Promocja trwa tylko do 31.10.2012!!

Ja zamawiam [link usunięty] w drukarni interenetowej cewe-print. Zawsze przez internet, bez latania po mieście, wszystko sprawnie, szybko, jakościowo ok. No i cena bardzo dobra.

Bardzo dobre dwustronne wizytówki zamówiłem jakiś czas temu od nich http://wizytowkikrakow.co.pl/ szczególnie jakoś papieru mnie zdziwiła bo kupiłem najtańszą opcję, a to co otrzymałem bardzo mnie zdziwiło - na plus rzecz jasna. Do tego czas realizacji zamówienia i kontakt, na bardzo przyzwoitym poziomie. Ciekawy jestem jak wygląda wizytówka w tej trzeciej opcji.

na pewno ci pomogą z takim zamówieniem dwustronnych wizytówek w opak druk [link usunięty] , ja u nich zamawiałem niestandardowe wizytówki wypukłe i dodatkowo o innym kształcie niż prostokątne. Mają fajnych grafików i szybko realizują zamówienia. Jak jesteś z innej częście kraju to możesz poprosić o dostarczenie zamówienia kurierami. Sprawnie im to idzie.

Ja mam kilka wizytówek i to mi wystarcza. jakoś nigdy nie miałam potrzeby rozdawania ich na prawo i lewo. Wolę zainwstować w jakąś porządną formę reklamy np pozycjonowanie. A Ty pozycjonujesz swoją stronę? Wiesz na czym to polega? Jeśli nie to przeczytaj sobie ten artykuł https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/36/na-czym-polega-pozycjonowanie-stron-internetowych Myślę, że warto zainwestować w tą formę reklamy jeśli chce się wypromować DG.

Wizytówki dziś są nam potrzebne aby przedstawić się, ale zwolna one już znikają, są już wizytówki mobilne. Ale najlepszą wizytówką jest [link usunięty] aby być bardzo dobrze [link usunięty] . Dlaczego? Bo większość kiedy ma problem odpytuje właśnie tę wyszukiwarkę Google,  to jest najlepsza dla nas wizytówka firmy, naszego biznesu, która pracuje całą dobę przez siedem dni w tygodniu dla nas!

Jeżeli mieszkacie w okolicach Kielc i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem wizytówek i innych materiałów reklamowych to polecam wam zgłosić się do https://czteryasy.pl/ Sama korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.