firmowiec

Programy partnerskie

Recommended Posts

Bawił się ktoś w to? ja przez chwilę, jeszcze jak byłem młody i rozpaczliwie szukałem pomysłu na zarobienie pieniędzy. Niestety, z tym nie zarobiłem ani grosza. Wiem jednak, że są osoby, które są bardziej efektywne i kreatywne na tym polu i miesięcznie nic nie robiąc wyciągają jakieś grosze. Sukces polega na tym, by mieć dobrze znaną stronę internetową, gdzie możecie polecać te linki. Bez niej ani rusz...

jakieś doświadczenia w tym aspekcie? ;)

Tak jak piszesz - wszystko zależy od kreatywności i poświęceniu czasu na początku. Później kasa leci sama. Ale fakt - na dłuższą metę nie jest to wielki interes i tylko nielicznym się udaje. ja np. dałem sobie spokój ;)

Jak dla mnie to strata czasu, który można by poświęcić na coś dużo bardziej wartościowego... Próbowałem na początku swojej przygody z e-biznesem, ale okazało się, że zarobiłem całe okrągłe ZERO. To już freelancing jest bardziej dochodowy...

Ja tylko ruszyłem na chwilę, ale zabrakło mi zaparcia i chęci.

Mam natomiast znajomego, który zaczął 2 lata temu i dziś chyba dalej na tym zarabia. Stworzył kilka for, stron i blogów i tam reklamuje e-booki, a ludzie wchodzą w linki i czasem coś kupią ;)

Także dla jednych to dobra forma dla innych mniej...

Oczywiście największy biznes trzaska ten, który założył ten program partnerski. Będąc pod kimś nigdy się dobrze nie zarobi. IMHO lepiej sobie tym głowy nie zawracać.

i znowu zgadzam się z serve. Niestety sam próbowałem np. z Google Adwards i... "ZAROBIŁEM" 90$, jednak wtedy (nie wiem jak teraz) regulamin był taki, że można było wypłacić po uzbieraniu 100$. Byłem już szczęściwy bo na dniach miałem sobie wypłacić kase, jednak gdy było już (o ile dobrze pamiętam) 93$ dostałem mail, że złamałem regulamin, a moje konto zostało zawieszone... niestety nie dostałem informacji który punkt regulaminu złamałem, chyba że cały, co jest niemożliwe. Oczywiście czytałem po tym regulamin linia po lini i... NIC nie znalazłem, co bym mógł złamać - robiłem wszystko dobrze. Niestety znalazłem też wzmiankę o tym, że mają prawo do zawieszenia konta BEZ PODAWANIA KONKRETNEJ PRZYCZYNY!!

Niestety google adwards jest obecnie programem partnerskim (o ile tak można to nazwać), na którym można najwięcej zarobić, a i tak jak widać nie są bez winy. Chciałbym dodać, że podobną sytuację miał mój znajomy, jednak też troche z jego głupoty, bo miał już 150$, mógł wybrać kasę, ale tego nie zrobił i przysłali mu ten sam mail co mi.

Są też programy partnerskie, które oferują np. 10% z zakupów klienta, którego poleciliśmy... niestety bardzo trudno takich klientów pozyskać, a i tak są zawsze jakieś sztuczki i kruczki, które Ci połowę z i tak marnej kasy zabiorą.

Była chyba mała awantura kiedyś o Google Adwards, nie pamiętam o co chodziło, ale czytałem o nieprzestrzeganie praw współpracowników czy coś w tym stylu...

Więc może i Ciebie to dotyczyło. Co do sytuacji - współczuję...

Programy partnerskie były dochodowe parę lat temu kiedy ten biznes dopiero raczkował. Serwis www.ProgramyPartnerskie.info istnieje nadal - choć nie jest już rozwijany - i jest kopalnią wiedzy o pp.

Poprę jedną z powyższych wypowiedzi i zgodzę się z tym, że zarobek w programach partnerski zależny jest od kreatywności i pomysłowości, ale także cierpliwości i wytrwałości.

---

O problemach z Google AdWords można przeczytać tutaj.

Do dzis dostaje maile z jednej z tego typu akcji... Nie zarobiłem na tym ani grosza, bo niby jak? ;) Bardzo ciężko pozyskać klientów, a zyski i tak są marginalne... Nie polecam.

W programy partnerskie trzeba włożyć sporo pracy. Żeby zarobić musisz polecać przedmioty bądz usługi. Najlepszym sposobem na znalezienie potencjalnych nabywcow jest posiadanie wlasnej strony internetowej.Także możesz udzielać się na forach. Taką formę pracy raczej bym nie polecała chyba że posiadasz bardzo dużo czasu i masz dar przekonywania.

Jako członek programu partnerskiego nie interesujesz się problemami dostawy towaru, jego serwisem i płatnościami. Jedynie co musisz robić to znależć potencjalnych klientów. Od każdego poleconego dostajesz procent lub ustaloną stawkę. Jeżeli ktoś potrafi zrobic dobry marketing to praca w sam raz dla niego.

A możecie cos powiedziec o programie partnerskim polegającym na wykonywaniu zadań zleconych przez firme? Z firmą tą podpisuje się umowe zlecenie a nastepnie kupuje u nich strone internetową. Czy ten program partnerski jest dobry i opłacalny? Pracował ktoś w podobnej firmie? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

Zarabianie w internecie poprzez programy partnerskie polega ma pośredniczeniu w sprzedaży produktów i usług innych firm. Jako partner internetowych sprzedawców polecasz im klientów. Serwisy prowadzące takie programy zazwyczaj udostępniają swoim partnerom materiały reklamowe (banery, linki, własne konta ze statystykami). Nastepnie umieszczasz taki baner na swojej stronie, bądź dajesz ogloszenia w internecie. Gdy użytkownicy zaczną poprzez Twoje polecanie wchodzić na strone partnera Ty otrzymujesz prowizje.

Bawił się ktoś w to? ja przez chwilę, jeszcze jak byłem młody i rozpaczliwie szukałem pomysłu na zarobienie pieniędzy. Niestety, z tym nie zarobiłem ani grosza. Wiem jednak, że są osoby, które są bardziej efektywne i kreatywne na tym polu i miesięcznie nic nie robiąc wyciągają jakieś grosze. Sukces polega na tym, by mieć dobrze znaną stronę internetową, gdzie możecie polecać te linki. Bez niej ani rusz...

jakieś doświadczenia w tym aspekcie? ;)

To nie jest tak, że zrobisz coś np. stronę internetową i później nic nie musisz robić, a pieniądze wpływają na twoje konto. Żeby zarabiać w PP, musisz cały czas działać.

Nie zgadzam się też z opiniami większości z was piszących w tym temacie, że nie da się zarobić w programach partnerskich.

Po pierwsze, programy partnerskie nie są przeznaczone dla osób nastawionych na duże zarobki od pierwszego miesiąca (żeby zacząć zarabiać, czasem trzeba wielu miesięcy).

Po drugie, trzeba stale dokształcać się w tej kwestii, czytając książki, artykuły, wypowiedzi na forach itp. itd.

W każdym razie, warto na to poświęcić czas.

Do dzis dostaje maile z jednej z tego typu akcji... Nie zarobiłem na tym ani grosza, bo niby jak? ;) Bardzo ciężko pozyskać klientów, a zyski i tak są marginalne... Nie polecam.

Jeśli chodzi o zarobki, to bardzo różnie to wygląda - zależy do jakiego PP jesteś zapisany i co promujesz w internecie (są różne stawki prowizyjne) np. na polecaniu książek możesz zarobić od kilkunastu groszy do kilkudziesięciu złotych (na jednej książce), polecając np. kredyty możesz zarobić nawet kilka tysięcy złotych za jeden wniosek...

Nie zarobiłeś ani grosza, bo widocznie posiadasz zbyt małą wiedzę na temat programów partnerskich. Trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

tak to wygląda...

A możecie cos powiedziec o programie partnerskim polegającym na wykonywaniu zadań zleconych przez firme? Z firmą tą podpisuje się umowe zlecenie a nastepnie kupuje u nich strone internetową. Czy ten program partnerski jest dobry i opłacalny? Pracował ktoś w podobnej firmie? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

Nie bardzo wiem co masz na myśli - napisz więcej szczegółów, to postaram się pomóc.

Prawda jest taka, że na programach partnerskich można zarobić o wiele więcej niż na reklamach. AdSense, można było kiedyś zarabiać, teraz płacą grosze. Trzeba mieć naprawdę spore statystyki UU by zarabiać w pełnym tego słowa znaczeniu.

A program partnerski? Należy go odpowiednio dostosować. Wiadomo, że głupotą jest PP z bankiem w serwisie np. o grach, muzyce (chociaż nie wykluczone, że coś skapnie). Jak nie można dostosować programu partnerskiego pod profil swojej witryny to lepiej zapomnieć i przerzucić się na AdSense, bądź inne agencje reklamowe, w których również są formy zarabiania za kliknięcia.

Gość CocoChanels

że powstało podforum dotyczące programów partnerskich, powstaje ich ostatnio całkiem dużo i czasem ciężko wybrać te, w których faktycznie coś można zarobić, mam nadzieję, że będziemy się tutaj doświadczeniami wymieniać i polecać sobie dobre programy.

Zgadzam się z kad48. Bardzo wiele osób myśli że e-biznes to nie jest tak naprawde biznes czyli: jak zakładam firmę to musze pracować po 14h dziennie natomiast jak zakładam e-biznes to raz zrobie stronę, umieszcze z 10 wpisów na forach i kasa sama lecieć bo to "dochód pasywny".

E-biznes to taki sam biznes jak każdy inny (wymaga może tylko mniej wkładu finansowego żeby zacząć) pracujesz, uczysz się, testujesz = masz dochody, nie robisz nic = piszesz "programy partnerskie to strata czasu, nie opłaca się"

Ja troche sie bawilem w programy partnerskie i sporo czytalem na ten temat. Pewnie wielu osob sie naraze w tym momencie, w dodatku piszac 1 post na tym forum :P ale o PP zle wypowiadaja sie wszyscy ci, ktorzy nie potrafili sie w nich odnalezc, nie umieli sie rozwinac i zaangazowac. Owszem wbrew pozorom jest to ciezka praca, pierwsze zyski czesto przychodza po paru miesiacach, ale...po pewnym czasie ciezkiej pracy, nie ma chyba niczego przyjemniejszego niz dochodu pasywnego. Kiedy juz nie trzeba nic robic, a pieniadze same wplywaja na konto ^^

--

Agencja interaktywna

Trzeba umieć zarabiać na programach partnerskich.

90% PARTNERÓW nie zarabia i nie może żyć z programów partnerskich ponieważ nie umieją wykorzystać dostępnych narzędzi. Aby dowiedzieć się jak na tym biznesie zarabiać powinniśmy dowiedzieć się tego od osób , które z powodzeniem żyją z tego biznesu.

Poniżej przedstawiam szkolenie praktyka i osobę

Chętnie się podzieli z tobą ta wiedza byś i ty mógł tak żyć:

http://www.partner.netserwis.info/

Znalazłem ciekawy artykuł na Money.

"Programy Partnerskie to żyła złota"

Najlepsi potrafią zarobić ponad 20 tysięcy miesięcznie na polecaniu aukcji internetowych Allegro. Zachęcenie do zaciągnięcia kredytu w mBanku warte jest ponad 2,5 tysiąca. Średni dochód uczestników internetowych programów partnerskich to kilkaset złotych - wynika z raportu Money.pl

cały artykuł przeczytacie tu http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka...8,0,306204.html

Jakieś komentarze:-)

Niedawno umieściłem wszystkie swoje stronki w platformie reklamowej CpmProfit Wydają się być całkiem dobrą firmą. Na pewno są wypłacalni, a do tego próg do wypłaty nie jest wysoki. Sprawa z nimi jest dość prosta. Rejestrujesz konto, zgłaszasz swoją stronkę, w ciągu kilku godzin od zgłoszenia mod sprawdza twoją stronę i dostajesz kod do wklejenia w pliku twojej strony. Jak tylko wkleisz kod, zaczynają ci się wyświetlać reklamy. Za kazdą odsłonę reklamy (nie więcej niż 9 na dobę z jednego IP) dostajesz kasę i to cała filozofia zarabiania z cpmprofit. Wysokość twojej stawki zależy od wielkości reklamy którą wyświetlasz i od niedawna od miejsca położenia reklamy.