firmowiec

Programy partnerskie

Recommended Posts

:-) Programy partnerskie. Informacja w mojej stopce powie wiele, ale nie wszystko. Przez długi czas myślałem jak większość partnerów. Zapisać się do PP, wrzucić parę linków do sieci i czekać na przypływ kasy. Nic bardziej błędnego. Dzisiaj wiem, jak działać, aby PP przynosiły zyski. Ten ze stopki jest jednym z kilku, zaznaczę jednak, że ilość nie przekłada się w jakość.

Jednym słowem: wybierzcie sobie kilka, w których czujecie się dobrze i działajcie regularnie i konkretnie. Sukces jest GWARANTOWANY, ale wymaga pracy. Szukajcie informacji jak działać w sieci. Krzysztof Lis i inni przetarli te szlaki i pokazali, że można. Ja również się o tym przekonałem. Wkrótce planuje stworzenie bloga, na którym napiszę dużo więcej na ten temat.

Witam wszystkich:)

Od miesiąca również próbuję swoich sił jeśli chodzi o uczestnictwo w programach partenrskich. Cały czas się uczę i zdobywam nowe doświadczenia. Początki wiadomo, są trudne ale nie poddaję się. A jako że jest to temat dotyczący programów partnerskich, to chciałbym polecić całkiem ciekawy program na stronie Złote Myśli. Jest to strona z ebookami,audiobookami, szkoleniami. Link do strony znajduje się tutaj: [link usunięty]

Zapraszam wszystkich, którzy chcą zapoznać się z stroną.

Również zapraszamy do [link usunięty] i i testowania naszego systemu.

Jesteśmy międzynarodową platformą afiliacyjną działającą w modelu rozliczeniowym CPA (opłata za konkretne akcje (sprzedaż, rejestracje, rezerwacje i t.d.). W naszej sieci wydawca również ma możliwość rejestrowania od razu kilku swoich stron w celu umieszczenia na nich materiałów promocyjnych (linków, banerów) reklamodawców z różnych krajów (Niemcy, Polska, Rosja, Francja).

W najbliższej perspektywie planujemy uruchomić więcej programów partnerskich zorientowanych na Polskę oraz wprowadzić model CPC.

Zgadzam się, że najpierw trzeba poświęcić trochę czasu na wrzucenie linków i banerów na strony i rozreklamowanie tych stron. Trzeba jednak pamiętać, że liczy się też program partnerski, w którym uczestniczymy. ważne są zasady, procent zysków itp. liczą się też usługi, które promujemy. ja uczestniczę od kilku miesięcy z [link usunięty] tutaj zarabiacie przez 3 lata na "swoich" klientach, którzy kupili domeny, hosting, kreator stron www. chodzi też o asortyment, który promujemy, musi być atrakcyjny, żeby ludzie kupowali.

Gość zarabiaj kase na chomiku

Chce wam polecić program partnerski Chomikuj

Sposoby zarabiania

1. Linki i bannery

Korzystając z zakładki Kreator odnośników i bannerów możesz generować specjalne odnośniki. Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików i mieć różną formę - banner, link tekstowy. Łączy je jednak to, że każdy z nich zawiera informację o tym, że to właśnie Ty ten odnośnik stworzyłeś.

Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba trafi dzięki niemu do portalu - wówczas otrzymasz prowizję zakupów (np. dodatkowego transferu bądź abonamentu konta) dokonanych przez tę osobę w przeciągu miesiąca od kliknięcia w odnośnik.

2. Zaproszenia osobiste

Korzystając z zakładki Zaproszenia osobiste możesz wysyłać do swoich znajomych informacje o portalu i zachęcać ich do wyhodowania własnego Chomika.

W każdym wysłanym zaproszeniu będziesz mógł wstawić specjalny link. Jeżeli dana osoba w niego kliknie, to zostanie skierowana na stronę portalu i Chomik zapamięta, że trafiła do niego właśnie dzięki Tobie. Jeżeli w przeciągu miesiąca dokona ona zakupu jakiejś usługi - otrzymasz prowizję! Dodatkowo, w szczegółowych statystykach, będziesz mógł sprawdzić czy Twoje zaproszenie zostało zaakceptowane i jakie usługi wykupiła dzięki niemu dana osoba.

3. Osoby polecone

Jeżeli osoba, która dzięki Twoim linkom lub zaproszeniom trafiła na strony portalu w przeciągu miesiąca od kliknięcia w Twój odnośnik zapisze się także do programu partnerskiego Chomika - będziesz otrzymywać prowizję od jej zarobków wygenerowanych dzięki programowi partnerskiemu!

W zakładce Statystyki i zarobki możesz śledzić bieżące przychody, klikalność swoich linków oraz status wysłanych zaproszeń. Możesz dokładnie kontrolować swoje zarobki!

bezpośredni link do rejestracji: [link usunięty] KLIKAJ

Gość najlepszy program partners

Sposoby zarabiania

1. Linki i bannery

Korzystając z zakładki Kreator odnośników i bannerów możesz generować specjalne odnośniki. Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików i mieć różną formę - banner, link tekstowy. Łączy je jednak to, że każdy z nich zawiera informację o tym, że to właśnie Ty ten odnośnik stworzyłeś.

Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba trafi dzięki niemu do portalu - wówczas otrzymasz prowizję zakupów (np. dodatkowego transferu bądź abonamentu konta) dokonanych przez tę osobę w przeciągu miesiąca od kliknięcia w odnośnik.

2. Zaproszenia osobiste

Korzystając z zakładki Zaproszenia osobiste możesz wysyłać do swoich znajomych informacje o portalu i zachęcać ich do wyhodowania własnego Chomika.

W każdym wysłanym zaproszeniu będziesz mógł wstawić specjalny link. Jeżeli dana osoba w niego kliknie, to zostanie skierowana na stronę portalu i Chomik zapamięta, że trafiła do niego właśnie dzięki Tobie. Jeżeli w przeciągu miesiąca dokona ona zakupu jakiejś usługi - otrzymasz prowizję! Dodatkowo, w szczegółowych statystykach, będziesz mógł sprawdzić czy Twoje zaproszenie zostało zaakceptowane i jakie usługi wykupiła dzięki niemu dana osoba.

3. Osoby polecone

Jeżeli osoba, która dzięki Twoim linkom lub zaproszeniom trafiła na strony portalu w przeciągu miesiąca od kliknięcia w Twój odnośnik zapisze się także do programu partnerskiego Chomika - będziesz otrzymywać prowizję od jej zarobków wygenerowanych dzięki programowi partnerskiemu!

W zakładce Statystyki i zarobki możesz śledzić bieżące przychody, klikalność swoich linków oraz status wysłanych zaproszeń. Możesz dokładnie kontrolować swoje zarobki!

Gość tomekzabielski

Sposoby zarabiania

1. Linki i bannery

2. Zaproszenia osobiste

3. Osoby polecone

Gość Gość

Zarabiaj szybko na polecaniu książek i nie tylko!

Można zarobić naprawdę sporo! Zależy to tylko od Twojego zaangażowania.

Sprawdzony program partnerski, cieszący się dużym powodzeniem :).

[link usunięty]

Ja zaproszę Ciebie, Ty znajomego/mą i razem zarobimy naprawdę sporo :) !

Gość Gość

Sposoby zarabiania

1. Linki i bannery

2. Zaproszenia osobiste

3. Osoby polecone

Prowadzę własnego bloga i postanowiłam dodatkowo na tym zarobić poprzez dostępne sieci afiliacyjne. na polskim rynku działają między innymi afilo.pl, novem.pl, tylko że wszystkie opierają się na kupionych licencjach. znalazłam natomiast informację o nowej sieci afiliant.com. Proszę o porady i opinie dotyczące korzystania z oferty programów afiliacyjnych. ;-)

Gość kzazi

Wiele osób szuka w internecie dodatkowych sposobów na zarobienie pieniędzy. No i nie ma się co dziwić. W sieci jest sporo różnych możliwości zarobkowych. Osobiście znam ich wiele, ale nie sądziłem że trafię na coś co mnie jeszcze tak zaskoczy i zaszokuje.

Projekt Londonay, bo o nim tutaj piszę to nowość na polskim rynku internetowym.

Główne zalety projektu to:

- podstawowa prowizja wynosząca 400 funtów brytyjskich GBP

- maksymalna prowizja wynosząca 750 funtów brytyjskich GBP

- dodatkowe prowizje od 50 do 350 funtów brytyjskich GBP

- rewelacyjny system awansów i premii dzięki któremu bardzo szybko otrzymamy od firmy w prezencie markowego laptopa oraz inne wartościowe bonusy

- korzystając z projektu mamy dostęp do kilkunastu dodatkowych możliwości zarobkowych

- cały projekt objęty jest ochroną Angielskiego Nadzoru Finansowego www.fsa.gov.uk więc jest całkowicie bezpieczny i legalny

Projekt Londonay oraz dodatkowe oferty zarobkowe dostępne są na zasadzie umowy franczyzowej. Tak więc po podpisaniu umowy stajemy się autoryzowanym współpracownikiem Londonay i otrzymujemy dostęp do:

- podstawowy Projekt Londonay (prowizje od 400 funtów)

- dodatkowy program zarobkowy "Londonay-Economy" (prowizje od 90 funtów)

- sklep z najtańszymi towarami na zasadzie franczyzy (prowizje 15% + 10% z grupy partnerów)

- market online na zasadzie franczyzy (prowizje 10% + 5% z grupy partnerów)

- platforma społecznościowo-sprzedażowa (zupełna nowość w Polsce !!!) z gwarancją sprzedaży twoich produktów i ofert (np. z innych biznesów) bez ponoszenia dodatkowych kosztów reklamy

- program partnerski i lojalnościowy Londonay

Inne ciekawe możliwości jakie daje nam firma Londonay to:

- najtańsze zakupy w Internecie

- tanie używane samochody z Anglii i Europy Zachodniej

- doradztwo biznesowe i księgowe w zakresie prowadzenia własnej firmy oraz własnego e-biznesu (szkolenia, kursy, itp.)

- usługi internetowe (hosting, reklama w sieci, itp.)

Naprawdę jest z czego wybierać, a możliwości zarobkowe są ogromne.

Cały projekt obsługiwany jest przez profesjonalną i poważną firmę z Wielkiej Brytanii "Londonay Company Limited LTD", która posiada kilka przedstawicielstw na całym świecie np. w Nowym Yorku, Sydney i Tokyo.

Zapraszam na stronę:

[link usunięty]

Gość chomik

Sposoby zarabiania

1. Linki i bannery

2. Zaproszenia osobiste

3. Osoby polecone

Możesz dokładnie kontrolować swoje zarobki!

Podajesz im numer konta bankowego i przelewają Ci kasę...

Do tego sami płacą już podatek więc nie musisz się o nic martwić.

Link do rejestracji: [link usunięty]

Jeśli posiadasz stronkę internetową i chcesz ją urozmaicić polecam PP Giftprint.pl -> Zainstaluj sklep internetowy z foto gadżetami na swojej stronie internetowej.

Więcej szczegółów w zakładce Program Partnerski

Gość juendmi

wzburzyła mnie dyskusja, która wybuchła niedawno na antywebie.pl na temat sensowności dotowania przez PARP tego typu inwestycji w formie projektów unijnych jak w ostatnim czasie afiliant.com. jak dla mnie tego typu projekty maja sens, wspierają przede wszystkim e-commerce i są dowodem na wzrastający poziom konkurencyjności w e-biznesie

Gość Przem

Witam.

Widzę, że sporo osób jest zainteresowanych tematem programów partnerskich. Jest grupa userów, którzy twierdzą, że to żaden sposób na zarobienie pieniędzy, że szkoda czasu. I mają rację! Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeżeli ktoś rejestruje się w programie partnerskim i liczy na pokaźne kwoty spływające na jego konto bankowe w czasie, gdy on siedzi przed TV, PSP czy innym zabijaczem czasu- niech zapomni o zyskach! Za jakiś czas będzie pisał po forach jakie to PP są bee, itd. :)

Aby zarabiać w programach partnerskich należy sprawę potraktować poważnie. To biznes jak każdy inny.

Pierwsza podstawowa rzecz to wiedza. Książki zawierają wiedzę niezbędną aby osiągnąć sukces, nie tylko w biznesie. Należy czytać książki i uczyć się jak [link usunięty] Czytanie to podstawa. To nie jest takie trudne, ale należy włożyć w to sporo pracy, przynajmniej na początku kariery z PP. Można zacząć od [link usunięty] . Powoli do przodu. To potrwa. Nikt przecież nie obiecuje kokosów po 20 minutach o rejestracji.

Gdy będziemy chcieli zająć się tym na poważnie, a przy okazji robić inny biznes-w końcu już jakieś doświadczenie człowiek nabywa, nawet w PP ;) - wtedy można pomyśleć nad [link usunięty] i czerpaniem z tego ogromnej satysfakcji.

Pozdrawiam.

Gość sawka
wzburzyła mnie dyskusja, która wybuchła niedawno na antywebie.pl na temat sensowności dotowania przez PARP tego typu inwestycji w formie projektów unijnych jak w ostatnim czasie afiliant.com. jak dla mnie tego typu projekty maja sens, wspierają przede wszystkim e-commerce i są dowodem na wzrastający poziom konkurencyjności w e-biznesie

to jasne, chodziło tylko o to, że większość tego typu projektów niewiele się różni, założeniem przy przydziale dotacji jest innowacyjność. co do wspomnianego startupu ten system spełnia warunek, przede wszystkim jest oparty na polskiej licencji

Gość Gość

polecam ebook o tym jak zwiększyć dochody z pp

http://www.nexto.pl/rf/pr?p=13415&pid=155088

osobiście uczestniczę w kilku ale polecam ci

http://www.otwieramy.pl/?pid=155088

jeśli nie chcecie używać mojego linku referencyjnego to poprostu

otwieramy.pl

Gość zlotfanow
Bawił się ktoś w to? ja przez chwilę, jeszcze jak byłem młody i rozpaczliwie szukałem pomysłu na zarobienie pieniędzy. Niestety, z tym nie zarobiłem ani grosza. Wiem jednak, że są osoby, które są bardziej efektywne i kreatywne na tym polu i miesięcznie nic nie robiąc wyciągają jakieś grosze. Sukces polega na tym, by mieć dobrze znaną stronę internetową, gdzie możecie polecać te linki. Bez niej ani rusz...

jakieś doświadczenia w tym aspekcie? ;)

przydatne jest śledzenie kolejnych start-upów programów afiliacyjnych, jak ten dość świeży [link usunięty]

Gość Gość

Bardzo fajny [link usunięty] . Spore możliwości i najważniejsze- są wypłacalni. Polecam.

Witam

Chce wam przedstawić projekt który wymyśliliśmy z kilkunastoma osobami .

Zbieramy jak największą liczbę osób która będzie gotowa przystąpić do programu partnerskiego .

Zaletą tego programu jest to, że już mając pod sobą dwie osoby zwraca ci się koszt inwestycji, dlatego zbieramy osoby chętne do przystąpienia aby zaraz po starcie być bezpiecznym że na następny miesiąc mamy zwrot inwestycji i zarabiamy już pieniądze.

Program jest sprawdzony w 100% i wypłacalny ponieważ sam osobiście już jestem w nim ponad rok i zarabiam.

Chętnym którzy chcą potwierdzenia z moich wypłat z programu mogę przesłać na ich email tylko napiszcie do mnie.

Oto adres skalar76@gmail.com

Cała strategia reklamy już jest zaplanowana gdzie i jak się ogłaszać , oczywiście wszystkie pomysły są przyjmowane.

Jednym z pomysłów który podpatrzyłem u amerykanów którzy masowo tworzą struktury w PP jest właśnie masowy atak członków np.na jakieś forum ,ktoś kto wchodzi na takie forum i widzi kilkanaście bądź kiladziesiąt tematów o podobnej tematycę zawsze zainteresuje się tematem.

Pozyskujemy nowego członka a zatem nową osobę do reklamy i tak tworzymy wirusową kampanię

Osoby zainteresowane tematem proszę o kontakt , piszcie na mój email skalar76@gmail.com

moje zdjęcie nie jestem duchem

Gość Gość

Polecam ten [link usunięty] . Idealny sposób na zarabianie w sieci i swój prawdziwy e-biznes.

Równie dobre rozwiązanie na [link usunięty] .

Powodzenia.

Gość atb

Witam

Od niedawna jestem uczestnikiem programu 20$2surf i zbieram punkty, które pierwszego każdego miesiąca zamieniane są na dolary. Mam go zainstalowanego w pracy i w domu, nie obciąża komputera i jedyne co trzeba robić to... używać komputera tak jak się to robiło wcześniej. Kto jeszcze nie słyszał o tym programie zapraszam do poczytania - [link usunięty]