firmowiec

Programy partnerskie

Recommended Posts

Programy Partnerskie to moim zdaniem dobry sposób na ebiznes. Ja osobiście od niedawna zacząłem pracować w programie Gifts Roll Up. Jest to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn tyle że nie pieniędzy a klientów - z całym sercem mogę polecić ten system, od ok. miesiąca pracuje w GRU, znalazłem swoich pierwszych partnerów i zacząłem zarabiać. Możemy wyrobić sobie niezły dochód pasywny, mamy produkt - jest sprzedaż, jednak w tym systemie liczy się ogromny zarobek. Wszystko tkwi w wyjątkowym planie prowizyjnym "Reverse 2Up System", w którym każdy nasz partner przekazuje nam kolejnych dwóch klientów, a każda osoba to 25$(70zł)/miesięcznie ;) (znam partnerów, którzy mają już w swojej strukturze ponad 50 osób, po kilku miesiącach promowania) Ja osobiście pomagam i promuję moich partnerów na mojej stronie poświęconej GRU, więc w naszej grupie nikt nie pozostaje bez pomocy :) Powinna to być wspólna praca, wtedy każdy na tym zarabia. Zainteresowała mnie ich oferta, której jeszcze nigdzie nie spotkałam w pp, tym bardziej że cieszy się wielkim powodzeniem w Stanach Zjednoczonych i w świetle prawa jest to legalny pieniądz. Zwrot kosztów (25$) mamy już po zaproszeniu pierwszej osoby - 100% stopa zwrotu!, i uwierzcie mi - 25$ to jest na prawdę nic w porównaniu do tego ile można w tym programie zarabiać ;) Problem jest w tym że większość naszej polskiej społeczności chce jak najwięcej zarabiać w internecie nic nie inwestując, a to jest nie możliwe no chyba, że chcą zarabiać miliony w klikaniu reklam (też się w to bawiłem ale po tygodniu sobie odpuściłem ;)) Szukam zdecydowanych partnerów na wspólne promowanie niezwykłego programu Gifts Roll Up.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

Mateusz

[link usunięty]

Gość torpeda

Program partnerski swoja drogą. Jak przekonać do tego ludzi, którzy ufają jedynie tradycyjnym formom reklamy? jak się udało takim jak afiliant.com novem.pl czy afilo, to czy nie wystartować choćby z blogiem, który ukazywałby walkę tradycji z rozwiązaniami "e"?????????

Gość Virginia
Program partnerski swoja drogą. Jak przekonać do tego ludzi, którzy ufają jedynie tradycyjnym formom reklamy? jak się udało takim jak afiliant.com novem.pl czy afilo, to czy nie wystartować choćby z blogiem, który ukazywałby walkę tradycji z rozwiązaniami "e"?????????

Nie wiem jak w takim razie odniesiecie się to zapowiedzi odnośnie poprawy sytuacji w polskim e-commerce

[link usunięty]

Gość lohohjo
Bawił się ktoś w to? ja przez chwilę, jeszcze jak byłem młody i rozpaczliwie szukałem pomysłu na zarobienie pieniędzy. Niestety, z tym nie zarobiłem ani grosza. Wiem jednak, że są osoby, które są bardziej efektywne i kreatywne na tym polu i miesięcznie nic nie robiąc wyciągają jakieś grosze. Sukces polega na tym, by mieć dobrze znaną stronę internetową, gdzie możecie polecać te linki. Bez niej ani rusz...

jakieś doświadczenia w tym aspekcie? ;)

W praktyce wygląda to tak, że zakładasz kolejny sklep internetowy i w pierwszej kolejności musisz ostro pojechać z promocją i nie mam tu na myśli tradycyjnych form typu skaczący baner, raczej stawiałbym na coś z gatunku programów partnerskich, pozostaje odpowiednie dobranie sieci czy to afili, novem czy afiliant, ja stawiałby na ten najmłodszy rynkowo, szkopuł w tym, żeby odpowiednio dobrać do profilu działalności. Interesująco wygląda wisienka na torcie [link usunięty] Może niekoniecznie dla spożywczaka czy odzieżówki no ale zawsze!

Gość Fiubzdziu

Rozważałem, znalezienie czegoś związanego z nauką języków obcych? Mam taki trop [link usunięty] Nie mam pojęcia jak to działa i jaką ma skuteczność?

Gość Chumbaumba

Programów partnerskich jest teraz tyle, że można rzec jak grzybów po deszczu. Nieco bardziej mimo wszystko zachęca jakiś gratis podobnie jak z tym programem [link usunięty]

Wypłata prowizji przebiega standardowo, poza tym eurotax jest molochem w swojej branży, więc zapowiada się interesująco.

Gość Destroyers

MOim zdanie jednym z lepszych nowo powstałych portali tego typu jest [link usunięty] . bardzo nowoczesne podejscie do tematu i chyba niedługo bedzie to hit na polskim rynku.

[link usunięty]

Gość Fatum12

Sprawdźcie to: [link usunięty]

Zdecydujcie czy warto, raczej warto ale to moja opinia.

Gość Gość

Witaj!

Z tych najlepszych nisz by skutecznie zarabiać w Internecie, można wyróżnić: zdrowie, urodę, rozwój osobisty, zdrowy styl życia, a także oczywiście branżę zarabiania.

Jednak jeśli jesteś początkujący i będziesz pisał np. na swoim blogu: „Jak zarabiać w Internecie?”, będziesz dla swoich czytelników PO PROSTU ŚMIESZNY!

Jednak istnieje pewne rozwianie by nawet początkująca osoba mogła zarabiać w „branży zarabiania”.

Jak?

Wystarczy, że zapisze się do Programu Partnerskiego Miasta Szkoleń. :)

Program ten oferuje najwyższe prowizje dostępne na rynku (60% prowizji!), oraz system abonamentowy, dzięki któremu będziemy otrzymywać co miesiąc stałe, comiesięczne prowizje.

Nie dość, że zarobisz, to jeszcze brama świata Ebiznesu stanie przed tobą otworem. Uczyć się bowiem będziesz od najlepszych specjalistów w branży, takich jak Paweł Krzyworączka, Paweł Danielewski czy Adrian Kołodziej!

[link usunięty]

Zgadzam się z przedmówcą, że bez wiedzy nt. zarabiania śmiesznym by było promować własny produkt, ale promowanie

kursu przez program partnerski może być świetne. Tym bardziej gdy są to szkolenia takich specjalistów!

Ja osobiście od dłuższego czasu zarabiam na PP i prowadzę o tym stronę: [link usunięty] .

Od niedawna zarządzam nawet jednym programem, jest on idealny dla portali edukacyjnych i stron / blogów

o rozwoju osobistym.

Zobacz sam: [link usunięty]

Gość Nina
Bawił się ktoś w to? ja przez chwilę, jeszcze jak byłem młody i rozpaczliwie szukałem pomysłu na zarobienie pieniędzy. Niestety, z tym nie zarobiłem ani grosza. Wiem jednak, że są osoby, które są bardziej efektywne i kreatywne na tym polu i miesięcznie nic nie robiąc wyciągają jakieś grosze. Sukces polega na tym, by mieć dobrze znaną stronę internetową, gdzie możecie polecać te linki. Bez niej ani rusz...

jakieś doświadczenia w tym aspekcie? ;)

Trzeba zacząć od oszacowania swoich szans rynkowych w jakiejkolwiek płaszczyźnie i branży. Porywanie się z motyka na słońce nie jest zbytnio mądre. Wybór PP to już kwestia wtórna. Sieci jest sporo. Warto tez analizować poszczególne przypadki. Taki serwis jak PrezentMarzen.pl jest w pakiecie z PP sieci Afiliant.com Drugim aspektem jest model rozliczeniowy. Nie w każdym wypadku zarobisz równie skutecznie. Z perspektywy reklamodawcy to istotne.

Najlepiej w sieci sprzedają się książki zarówno elektroniczne jaki i te drukowane. Są tacy co na promowaniu samych ebooków zarabiają kilka tys. miesięcznie. Np. Lech Baczyński wysyłając trzy mailingi zarobił 5000 zł. w pp złote myśli

Gość dober

Co do wyboru samego programu partnerskiego to warto zajrzeć na bloga sieci afiliant. Użyteczne w moim rozumieniu głównie dla wydawców. Przede wszystkim dla tych, którzy nie do końca rozumieją sens i założenia afiliacji.

Jakoś nie mam przekonania do tych wszystkich programów partnerskich. Tu zazwyczaj robi się na sukces kogoś innego samemu osiągając groszowe zyski ;/

Gość Don
Co do wyboru samego programu partnerskiego to warto zajrzeć na bloga sieci afiliant. Użyteczne w moim rozumieniu głównie dla wydawców. Przede wszystkim dla tych, którzy nie do końca rozumieją sens i założenia afiliacji.

No właśnie nie byłem do końca przekonany i tak czytam i czytam...sam nie wiem...dużo praktycznych porad.

Gość Don

No właśnie nie byłem do końca przekonany i tak czytam i czytam...sam nie wiem...dużo praktycznych porad.

Jakoś nie mam przekonania do tych wszystkich programów partnerskich. Tu zazwyczaj robi się na sukces kogoś innego samemu osiągając groszowe zyski ;/

Na programach partnerskich można spokojnie zarabiać 3-5 tysięcy miesięcznie. Bardziej ambitni zarabiają o wiele więcej.

W pracy na etacie ciężko wyciągnąć takie kwoty i właśnie na etacie pracuje się na sukces kogoś innego.

Gość Gość

Czytał może ktoś z was w całości ebooka "programy partnerskie w praktyce"? Pytam bo mam tylko fragment i nie wiem czy mam go kupić czy to nie będzie mi się opłacało. Darmowy fragment ciekawy ale zasadniczych spraw mi nie wyjaśnił.Normalka. Jak ktoś chce to darmówke można se pobrać z [link usunięty]

Gość Gość
Czytał może ktoś z was w całości ebooka "programy partnerskie w praktyce"? Pytam bo mam tylko fragment i nie wiem czy mam go kupić czy to nie będzie mi się opłacało. Darmowy fragment ciekawy ale zasadniczych spraw mi nie wyjaśnił.Normalka. Jak ktoś chce to darmówke można se pobrać z [link usunięty]

Pytanie o tego ebook już widzę po raz nie wiem który...

Natomiast jak najbardziej warto zajrzeć na bloga afiliant sieci afiliacyjnej, może nie ma tam za wiele treści jak do tej pory, natomiast jest coraz lepiej...

Pytanie o tego ebook już widzę po raz nie wiem który...

Natomiast jak najbardziej warto zajrzeć na bloga afiliant sieci afiliacyjnej, może nie ma tam za wiele treści jak do tej pory, natomiast jest coraz lepiej...

Przeglądam różne tego typu smaczki e-commercowe w miarę regularnie. nic memu oku nie umknie. Blog to dobra opcja dla sieci, ważne w kreowanie marki specjalistycznej i godnej zaufania jest przede wszystkim w miarę obiektywne ujęcie tematu, ciągłe kreowanie treści i tworzenie bazy wiedzy. Tego generalnie brakuje :)

ja nie mam jeszcze doświadczenia z polskimi programami partnerskimi, ale za to dobrze mi idzie z NPC i Aweber. Mam swoją żelazną zasadę, że promuję tylko najwyższej klasy produkty, których sama na codzień używam i które dobrze znam. Działanie w angielskojęzycznym internecie jest jednak o wiele bardziej wymagające, gdyż trudniej wypozycjonować stronę, więc dodatkowo zajęłam się teraz polskimi niszami. Zobaczymi jak mi pójdzie:)

Wielka szkoda, że nie mamy jeszcze serwisu typu Clickbank!

moje ref linki:

[link usunięty]

[link usunięty]

Na programach partnerskich można spokojnie zarabiać 3-5 tysięcy miesięcznie. Bardziej ambitni zarabiają o wiele więcej.

W pracy na etacie ciężko wyciągnąć takie kwoty i właśnie na etacie pracuje się na sukces kogoś innego.

W teorii zawsze można, ale w praktyce graniczy to z cudem ;) Nawet 300-500 zł miesięcznie zdobyć bardzo ciężko. Wytrwałym udaje się 30-50 zł zainkasować, a tym którzy szybko się znudzą - jakieś 3-5 zł. :)

Problem większości partnerów polega na tym, że nie potrafią czekać na efekty swojej pracy. Są nastawieni na natychmiastową gratyfikację i przyzwyczajeni do systemu - dzisiaj pracuję i za miesiąc mam wypłatę.

Aby zarabiać na programach partnerskich potrzeba często wiele miesięcy pracy za nim pojawią się pierwsze efekty i nie są to duże pieniądze, ale z czasem jest coraz łatwiej i przy coraz mniejszym wysiłku zarabiasz coraz większe pieniądze. Nie wystarczy wrzucić jakiś baner na bloga, popisać trochę na forach i serwisach społecznościowych. Aby mieć dobre wyniki w programach partnerskich należy ciągle się uczyć i rozwijać. Stawiać blogi, serwisy, fora, budować listę adresową, itp.

Z czasem nasze serwisy same będą generować prowizję z programów partnerskich bez naszego udziału. Będą naszymi pracownikami, którzy pracują 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba włożyć mnóstwo przemyślanej pracy i serca. Trzeba być gotowym pracować za darmo tak długo jak będzie trzeba, aby zarabiać konkretne pieniądze.

100% racji.

Ja na początku jak zarabiałem w PP 100 złotych, to się cieszyłem jak małe dziecko, które dostało lizaka. Przyszło na kwoty "x" tyś. i człowieku ciągle mało :)

100% racji.

Ja na początku jak zarabiałem w PP 100 złotych, to się cieszyłem jak małe dziecko, które dostało lizaka. Przyszło na kwoty "x" tyś. i człowieku ciągle mało :)

Tak to juz jest, apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) ja na początku cieszyłem sie jak wpadło 6,50 z programu partnerskiego złote mysli, a teraz zarabiam 800 zł z jednego tylko programu partnerskiego [link usunięty] i wciąż szukam nowych sposobów na zwiększenie zarobków. Potencjał programów partnerskich nawet w Polskim internecie jest naprawdę duży trzeba tylko wiedzieć jak go wykorzystać:-)