firmowiec

Programy partnerskie

Recommended Posts

Za to lubię [link usunięty] - tu nie zarabia się groszowych prowizji, tylko grubą kasę - nawet 200 złotych od klienta można otrzymać. Właśnie dlatego jak biznes z tym PP zacznie się kręcić, to od razu mocno czuć to w portfelu. A w miarę dalszego promowania stron zyski z PP zwiększają się o kolejne dziesiątki złotych, jeśli tylko pozyska się o jednego klienta więcej.

Cześć!

sorry that I do not speak Polish. I am Matteo from [link usunięty] , a fast growing affiliate network with campaigns all over the world and leader in the Baltic States.

Now we have CPL (cost per lead) campaigns in Poland also. You can join for free to our system as affiliate . If you have questions, you contact me by mail (matteo@pay4results.eu) or skype (mat.valt).

Hope to see you soon! ;)

Matteo

Ja polecam ten :)

[link usunięty]

Inwestując 15zł możesz w ciągu 2 tygodni znacznie pomnożyć środki które zainwestowałaś...

Tak ogólnie praca polega na rozsyłaniu swojego linka, który otrzymasz przy rejestracji.

Dziennie możesz poświęcać temu zajęciu 30min, godzinę albo 2 godziny to od Ciebie zależy ile czasu poświęcasz i jaki dochód osiągniesz...

Chesz więcej informacji na ten temat obejrzy filmik na YouTubie:

Trzeba zacząć od oszacowania swoich szans rynkowych w jakiejkolwiek płaszczyźnie i branży. Porywanie się z motyka na słońce nie jest zbytnio mądre. Wybór PP to już kwestia wtórna. Sieci jest sporo. Warto tez analizować poszczególne przypadki. Taki serwis jak PrezentMarzen.pl jest w pakiecie z PP sieci Afiliant.com Drugim aspektem jest model rozliczeniowy. Nie w każdym wypadku zarobisz równie skutecznie. Z perspektywy reklamodawcy to istotne.

Powiem szczerze, że mam zupełnie odwrotny problem. Mam miejsca gdzie mógłbym zarabiać, bo mam ruch internetowy na ciekawych stronach, ale niestety nie trafiłem jeszcze na odpowiedni i przede wszystkim UCZCIWY program partnerski.

Bywa tak, że wybieram kogoś do współpracy, miesiąć, dwa zarobki są OK, a później zanikają. Zmieniam PP i dokładnie to samo się dzieje. Dlaczego ? Czyżby niektózy prowadzący PP oszukiwali ?

Witam

Zapraszam wszystkich do wysoko opłacalnego programu partnerskiego [link usunięty]

Dzięki darmowym narzędziom reklamowym jesteś w stanie zarobić nawet do 380 zł od jednej sprzedaży!

Program Trader umożliwia osiąganie wspólnych korzyści z dystrybucji produktów sklepu TraderTeam.pl , gdzie znaleźć można szkolenia, ebooki, konsultacje, oprogramowanie, a także dane giełdowe wspomagające zawieranie transakcji na rynkach finansowych.

Rejestracja jest całkowicie darmowa , nie ma żadnych ukrytych kosztów. Można budować swoją strukturę sprzedawców i dostawać prowizje sięgające w sumie nawet do 55 % !

Wejdź na [link usunięty] i dowiedz się więcej !

Gdy zdecydujesz się na rejestrację proszę wpisz mój e-mail : arrt92@gmail.com w pkt „E-mail partnera polecającego”.

Popatrzcie na ten blog---ebiznesnet24.blogspot.com Jest tam troche nowych i ciekawych PP, obecnie osobiście promuję i rozbudowuję Avrio24 tez na blogu. Program całkowicie nowy a start juz na poczatku kwietnia.

Tak, programy partnerskie są dobre dla osób, które już mają często odwiedzane strony, blogi, profile. Choć można równierz nie mieć tego i też zarabiać, np. we współpracy przy sprzedaży podręczników w wakacje. Jest to specyficzny PP, bo głównie można działać w"realu" wśród znajomych, rodziny. Zarabianie w PP można zacząć od tego sposobu - [link usunięty]

Reprezentuję studenckie biuro turystyczne Travel Student i chciałbym

zaoferować współpracę między naszymi serwisami.

Nasze wyjazdy skierowane są do osób w przedziale 18-30 lat. Są to ciekawe,

imprezowe wyjazdy w dobrych cenach. Organizujemy wyjazdy już od 8 lat i

posiadamy bardzo wiele pozytywnych opinii od naszych byłych uczestników.

Chciałbym zaproponować udział w reklamie naszego serwisu w modelu CPL (Cost

Per Lead). Na naszym serwisie należy założyć specjalne konto w Programie

Partnerskim. Zostanie wygenerowany specjalny link, który należy reklamować w

dowolny sposób na swoim serwisie internetowym.

Taki link “sprzedaje” odwiedzającemu ciasteczko, które jest ważne przez 30

dni. Jeżeli odwiedzający w tym momencie dokona rezerwacji, za każdą opłaconą

rezerwację naliczamy prowizję w wysokości 30 PLN brutto. Prowizja jest

naliczana od każdej osoby z danej rezerwacji, tak więc jeżeli odwiedzający

rezerwuje pokój 4-osobowy, prowizja za tą rezerwację będzie wynosiła 120 PLN

brutto.

Szczegóły oferty naszych wyjazdów:

[link usunięty]

Szczegóły Programu Partnerskiego:

[link usunięty]

Zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Kuba Kwiatkowski

Biuro Travel Student

tel.: (22) 203-48-97, (22) 378-16-00

Warszawa, ul. Górczewska 53

Ja od tygodnia mam na stronie [link usunięty] programy partnerskie, mimo że strone dziennie odwiedza ok.300 osób to dopiero jedna osoba wypełniła wniose. Ale słyszałem że niektórzy duże pieniądze z tego wyciągają.

Interesujący program partnerski oferuje Strefa Kursów, tutaj są szczegóły http://strefakursow.pl/program_partnerski.html może to wyglądać tak że umieszczamy na witrynie banerek z kodem rabatowym. Gdy ktoś dokona zakupu z wspominanym kodem, otrzymujemy prowizję. Tego typu kursy są popularne wśród wielu osób to też można na tym nieźle zarobić.

Niezła kasa idzie z programów pożyczkowych. Może i sumy prowizji nie są jakieś imponujące, ale wniosków jest dużo. Współpracuję z nimi - http://www.partner.proficredit.pl/ U mnie prowizje idą z serwisu nietematycznego. To wszystko przez kryzys?

Niezła kasa idzie z programów pożyczkowych. Może i sumy prowizji nie są jakieś imponujące, ale wniosków jest dużo. Współpracuję z nimi - http://www.partner.proficredit.pl/ U mnie prowizje idą z serwisu nietematycznego. To wszystko przez kryzys?

----------------Nie przez kryzys, tylko zwykłe lenistwo. Teraz kazdy by chciał aby mu podać kasę na tacy. Prosty przykład - iemat niżej - nowatorski biznes, prosperity. Tu praktycznie w jeden dzień mozemy zarobić 1200 zł a i tak chetnych nie ma , mimo że praktycznie praca zadna. Więc co tu ma do tego kryzys, może jedynie w braku chęci do czegokolwiek.

----------------Nie przez kryzys, tylko zwykłe lenistwo. Teraz kazdy by chciał aby mu podać kasę na tacy. Prosty przykład - iemat niżej - nowatorski biznes, prosperity. Tu praktycznie w jeden dzień mozemy zarobić 1200 zł a i tak chetnych nie ma , mimo że praktycznie praca zadna. Więc co tu ma do tego kryzys, może jedynie w braku chęci do czegokolwiek.

O czym ty piszesz? Chodziło mi o fakt, że ludzie biorą aż tyle pożyczek.

Kiedyś rano kredyty, teraz chyba ludzie po prostu nie mają zdolności kredytowej i biorą pożyczki.

Ale akurat ja jestem z tego zadowolony ;-)

O czym ty piszesz? Chodziło mi o fakt, że ludzie biorą aż tyle pożyczek.

Kiedyś rano kredyty, teraz chyba ludzie po prostu nie mają zdolności kredytowej i biorą pożyczki.

Ale akurat ja jestem z tego zadowolony ;-

-----------------------------------------------------Pożyczki brane bez umiaru zniewalają człowieka. Zakładaja mu pęntlę z której ma się ciężko wyrwać. Mówię tu o pożyczkach konsumpcyjnych które wydaje się bez sensu i pokrycia w dochodach. Jest to droga do nikąd i powoduje zniewolenie człowieka. Jedynie w najbiedniejszych krajach wsrasta lawinowo zadłużenie na tego typu pozyczkach. Nasz kraj należy do takich, inni biora pozyczki na rozwój biznesu, kupno domu czy samochodu, mając solidne oparcie w swych zarobkach. U nas bierze się pozyczkę aby przetrwać lub spłacić inną. Jest to tragedia z którą się nic nie robi. Rząd tego nie widzi, a powinien zrobić wszystko aby ratować rodzimy rynek i twożyć nowe miejsca pracy. A jak widzimy dotąd to tworzy jedynie rynek zbytu dla zagranicznych dostawców. A naród chyba ślepy nie widzi gdzie to wszystko prowadzi.

Z przyjemnością informujemy, że podwyższyliśmy prowizję za sprzedaż miejsca w programie partnerskim serwisu turystykastudencka.pl z 30 zł na 50 zł brutto.

Dodatkowo w panelu administracyjnym pojawiło się kilka nowych ciekawych kreacji bannerowych.

Oprócz tego, do 15 lipca jest promocja na wyjazdy, których ceny są obniżone do 100 zł. Promocja trwa do 15 lipca.

Zapraszamy do aktywnej promocji, gdyż obecnie zaczęły się wakacje i codziennie przychodzi sporo nowych rezerwacji.

Szczegóły oferty naszych wyjazdów:

[link usunięty]

Szczegóły Programu Partnerskiego:

[link usunięty]

Zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Kuba Kwiatkowski

Biuro Travel Student

tel.: (22) 203-48-97, (22) 378-16-00

Warszawa, ul. Górczewska 53

Jeszcze jedna dobra oferta dla branży finansowej, zobaczcie - http://gtf.pl/

Tylko tutaj nie działa się na zasadzie umieszczania reklam, bardziej współpraca agencyjna.

Przekierowują od miesiąca dla nich klientów przez moje serwisy. Ciężko mi powiedzieć w jaki sposób przekonują klientów, ale poziom konwersji mam jak na razie zadziwiająco wysoki.

Ogólnie większość programów partnerskich jest opatrzonych niskimi prowizjami i dużym ryzykiem taka prawa. Od pewne czasu przyglądam się jednak jednej firmie, wokół której swego czasu było dość dużo szumu, teraz ucichło i zaczęły pojawiać się coraz to lepsze opinie o niej. W sumie nie wiem czy ktoś słyszał chodzi o Pay Trade jest to dość nietypowa firma inwestycyjna bo opiera się jakby na klubie inwestorów. W przyszłym miesiącu jadę na biznes lunch i chętnie opowiem jakie mam wrażenia. Głównie mnie przekonują stopy zwrotu jakie można osiągnąć. Dla zainteresowanych http://paytrade.eu/en jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało chętnie odpowiem o ile będę odpowiedź znał.

Ogólnie większość programów partnerskich jest opatrzonych niskimi prowizjami i dużym ryzykiem taka prawa. Od pewne czasu przyglądam się jednak jednej firmie, wokół której swego czasu było dość dużo szumu, teraz ucichło i zaczęły pojawiać się coraz to lepsze opinie o niej. W sumie nie wiem czy ktoś słyszał chodzi o Pay Trade jest to dość nietypowa firma inwestycyjna bo opiera się jakby na klubie inwestorów. W przyszłym miesiącu jadę na biznes lunch i chętnie opowiem jakie mam wrażenia. Głównie mnie przekonują stopy zwrotu jakie można osiągnąć. Dla zainteresowanych http://paytrade.eu/en jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało chętnie odpowiem o ile będę odpowiedź znał.

Programów PP jest bez liku, fakt to należy sobie je dobrać, wybrać. U mnie na stronie mam takie gdzie nawet w 1 dzień można zarobić kilka setek. I jest to autentyczne i bez kombinacji. Lecz same PP nie dadzą stałej wypłaty, należy ją szukać w konkretnych firmach gdzie zarabianie mamy zagwarantowane na lata i nie jakichś tam groszy tylko konkretna kasę. [też na stronie] Należy szukać programów pewnych, wypłacalnych , mających za sobą solidne oparcie w firmach czy innych stałych biznesach. Dołączając do nich można miec pewność że w końcu zacznie się zarabiać.

Jednym z lepszych programów partnerskich w jakich do tej pory uczestniczyłem jest Comperialead. Należy umieścić na swojej stronie kalkulator kredytowyc, lokat etc. Jeżeli ktoś wiejdzie i wypełni formularz - otrzymuje się od tego prowizję. Taki http://www.comperialead.pl potrafi wygenerwoać w ciągu miesiąca całkiem fajny przychód.

Bez kombinacji i innych zarobisz w Polskim PP od 100 zł w zwyż. Praca na umowę , poprzez internet. Atut to - ubezpieczenie zdrowotne.

Bez kombinacji i innych zarobisz w Polskim PP od 100 zł w zwyż. Praca na umowę , poprzez internet. Atut to - ubezpieczenie zdrowotne.

===========A znajdziesz szczegóły na mojej stronie.

To dobrym rozwiązaniem jest jeszcze [link usunięty] . W tym programie partnerskim zarabiasz za każdym razem, gdy pozyskany dzięki Tobie Klient dokona płatności na rzecz FreshMail. Twój stały dochód rośnie wraz z ilością skutecznych poleceń. Chodzi tutaj o prowizję w wysokości 33%. Akurat Freshmail to zaufana firma, więc nie ma co się obawiać jakiegoś oszustwa.

Witam,

Zachęcam do udziału w programie afiliacyjnym e-sklepu sporti.pl. Asortyment sklepu stanowią artykuły sportowe i turystyczne.

Szczegóły Programu:

[link usunięty]