Zaloguj się, aby obserwować  
gotlandia

Czym zajmuje się firma Novision?

Recommended Posts

Czym zajmuje się firma Novision?

Firma Novision to przede wszystkim lider w klasie edukacji biznesowej, na bazie której w minionych latach powstało wiele instytucji, dla których Novision był niewątpliwym pierwowzorem. Nie należy zapominać, że wyżej wymieniona organizacja jest obecna na rynku finansowo- ubezpieczeniowym już od początku lat 90, a co za tym idzie, w ostatnich latach zdobyła sobie wielu Klientów i Partnerów Biznesowych, którzy znacznie przyczynili się do rozwoju firmy. Novision rozszerzyła swoją ofertę nie tylko o atrakcyjne produkty finansowo- ubezpieczeniowe, ale również o ciekawe programy i większe przedsięwzięcia, o których było już głośno w mediach ogólnopolskich w minionym roku.

Społeczeństwo nie do końca poinformowane o aktualnych ofertach firmy, najczęściej kojarzy Novision z pakietem szkoleń biznesowych zapominając, że Novision również pośredniczy w sprzedaży produktów finansowo- ubezpieczeniowych. Firma Novision to instytucja, która już od wielu lat promuje i pośredniczy w sprzedaży produktów znanych Towarzystw Ubezpieczeniowych i ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Novision ostatnio rozszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt, jakim jest IKZE- Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego.

Każdy odpowiedzialny obywatel naszego kraju na poważnie powinien zastanowić się nad swoją przyszłością finansową i już od najwcześniejszych lat pamiętać o obowiązku oszczędzania i lokowania swoich oszczędności w bezpiecznych i przynoszących korzyści na przyszłość instytucjach. Z szerokim wachlarzem unikatowych rozwiązań w postaci atrakcyjnych programów oszczędnościowych i ubezpieczeniowych wychodzi do swojego Klienta instytucja Novision.

IKZE- Spokojna przystań.

Novision wspólnie z Legg Mason- wiodącym specjalistą w programach emerytalnych w Polsce i na świecie oddaje klientom nowy produkt, jakim jest Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego z funkcją ustawowego odliczenia podatku dochodowego!

Już od dziś możesz jednym przelewem zapewnić części swoich oszczędności odliczenie podatkowe na teraz i na przyszłość, na to co dla Ciebie cenne.

Kolejny produkt Novision, również tym razem może okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla swojego Klienta, który nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że teraz może skorzystać ze swojej ulgi podatkowej właśnie za pośrednictwem Novision.

Warto podkreślić, że Novision w swojej ofercie ma również inne produkty, z których już od lat korzystają nasi wierni Klienci.

SKANDIA - pomnażanie,

-zabezpieczenie,

-zachowanie wartości,

-odkładanie na przyszłość

AXA - ubezpieczenia na życie,

-zabezpieczenie siebie i rodziny,

-pewność na czarną godzinę,

-zabezpieczenie majątku

IKZE -ulga podatkowa,

- Dziś masz- jutro możesz potrzebować!

- sprawdzony Partner Legg Mason

SIGNAL IDUNA- Potrzebujesz sprawnej obsługi medycznej?

Nie masz wpływu na reformę służby zdrowia? Sam ją zreformuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować