Zaloguj się, aby obserwować  
AnoMaciek

Reklama uczelni /gminy itp

Recommended Posts

Macie jakieś dobre pomysły na reklamę uczelni prywatnej, gminy, miasta itp?

Poza oczywiście samą stroną internetową i pozycjonowaniem?

Wpadły mi w oko panoramy 360 i wirtualne spacery (coś jak pokazówce ma np http://www.360stopni.eu/ ), - w sensie, że na www można by coś takiego umieścić, może na youtubie,?

no sam nie wiem, jakieś pomysły?

Pomysły na reklamę budzą się w głowach jak ma się więcej informacji na temat produktu/uslugi która się reklamuje. Samo "szkoła" czy "gmina" nie wystarczy. Podaj więcej szczegółów.

Panoramy to tylko sposób wizualizacji. A zachęcenie mnie żebym tam zajrzał to właśnie jest temat o który pytasz.

To zależy jaki ma się budżet - jak mały to głównie media społecznościowe i net, jak miliony to kampanie w TV i mediach krajowych połączone z konkursami itp.

Wirtualne spacery dobre są dla muzeów, czy jakiś galerii.

W przypadku szkoły czy miasta to miły dodatek i nic więcej.

No własnie chodzi mi o to, że jest gmina, fajna turystyczna - z masą atrakcji, ale nie podkreślanych nigdzie, i zleca kampanię reklamową, ale i odświeżenie swojej www i w ramach takiego odświeżenia wpadły mi w głowę te panoramy, wirtualne spacery jak ze wspomnianego http://www.360stopni.eu/ itp.

Żeby zamiast sztampy "Zabytkowe ruiny miasta X", "Pomnik ..." zrobic to wizualnie - pokazać części panoramą, zachęcając tym samym do chęci zobaczenia więcej.

Z uczelnią podobnie jest: ma super wydział biol-chem i extra laboratoria, a niż demograficzny sprawia, że studentów coraz mniej - może by na ich stronie wrzucić taki wirtualny spacer, co by przyciągnać chemio-lubnych itd