AnoMaciek

Imprezy biznesowe pod Warszawą?

Recommended Posts

Na jakich imprezach biznesowych mieliście okazję być pod Warszawą?

I gdzie?

U nas niedługo tzn w połowie stycznia będzie impreza (konferencja + trochę luzu) organizowana przez http://www.palatium.pl/ - tzn raczej w tym hotelu przez jedną zewnętrzną firmą i tak ogólnie ciekawię się gdzie tam jeszcze w okolicach warto zorganizować jakies firmowe spotkania.

A jak ktoś ma opinię o palatium to też poczytam chętnie:)

[link usunięty] za miastem w malowniczej okolicy + ciekawe atrakcje do strzał w dziesiątkę. Chociaż nie jest powiedziane, że nie można dobrze się zintegrować również w mieście. Nawet nie opuszczając hotelu.

dokłanie jak kto woli, może być i miasto, ale i zieleń. Poza tym nie wiem jak u was jest, ale u mnie wszelkie wyjazdy to głównie szkolenia, więc zieleń mi do niczego nie jest potrzebna. A tak przy okazji zapytam, czy ktoś z was może kojarzy hotel Atos? Chyba to jest dobre miejsce, żeby przyjąć gości z zagranicy.

Jeśli imprezy integracyjne dla firmy to tylko spływy kajakowe! Byłem wiele razy na imprezach firmowych i musze przyznać, że jeśli są zorganizowane atrakcyjnie tj. aktywność fizyczna + współpraca + ciekawe miejsca do zwiedzania to wychodzi to dużo lepiej niż nudna impreza w klubie wynajętym dla pracowników. Jeśli się nie ma sprzętu to też nie jest to problem - zawsze można wyporzyczyć np. z [link usunięty] , wychodzi niedrogo a na pewno warto.

Wszystko zależy od uczestników co preferują. Jeżeli chcą aktywności można zorganizować atrakcje w terenie. Jeżeli nie mają ochoty wychodzić na zewnątrz można przygotować super [link usunięty] . Wcale nie musi być nudno. Wszystko zależy od programu, pomysłu i realizacji.

Ja sobie katorżniczych atrakcji "tematycznych" na imprezie biznesowej nie wyobrażam - wspinaczka w garsonce i na obcasach? - to nie to ;) Wolę klasykę!

1,5h jazdy samochodem to wciąż jest "pod Warszawą", prawda? Uczestniczyłam niedawno w dwudniowej konferencjji w Hotelu Starzyński w Płocku i po 1) miejsce i nagłośnienie bardzo zadowalające 2) pyszne jedzenie 3) spa spa spa! - po 6h wykładu to mi uratowało skórę ;) a najważniejsze 4) nie było tłoku, miło było się wyrwać pod Warszawę...

Imprezy integracyjne to świetny sposób aby pracownicy lepiej się ze sobą poznali a co za tym idzie aby komunikacja między nimi w firmie była lepsza. Przekłada to się bezpośrednio na jakość i szybkość wykonywanej pracy.

http://www.alpwork.pl z AlpWork.

Nie rozumiem co ma alpinistyczna wycinka drzew do spotkań biznesowych pod Warszawą ;) ale wiem, że Hotel Starzyński mogę polecić na imprezę biznesową. Doskonałe jedzenie i profesjonalna obsługa tak, że nie ma się o co martwić. Też tam nocowaliśmy i też w-SPA-niale się relaksowaliśmy po konferencji a wcześniej długo się zstanawialiśmy gdzie w ogóle konferencję zorganizować

Popieram – takie imprezy są niezastąpione – żadna kawka czy herbatka. Gorzej jak na drugi dzień trzeba do pracy, bo zazwyczaj uczestniczę w imprezach w środy/czwartki – na następny dzień do pracy ;/

Popieram – takie imprezy są niezastąpione – żadna kawka czy herbatka. Gorzej jak na drugi dzień trzeba do pracy, bo zazwyczaj uczestniczę w imprezach w środy/czwartki – na następny dzień do pracy ;/

Takie jednodniowe spotkania czesto mijają się z celem, braknie czasu i ludzie są zmęczeni. U nas konferencje najczęściej są dwudniowe i często wybieramy właśnie Hotel Starzyński, bo po konferencji (w super wyposażonej sali) i dobrym jedzeniu można zamówić sobie masaż czy jakiś zabieg w hotelowym SPA i komfortowo się wyspać w przestronnym pokoju, by następnego dnia mieć siłę na kolejne elementy konferencji.

Nie wydaje mi się- takie spotkania są bardzo potrzebne bo niestety nie zawsze się ma czas i ochotę na długie wyjazdy. Kwestia organizacji...

Nie wydaje mi się- takie spotkania są bardzo potrzebne bo niestety nie zawsze się ma czas i ochotę na długie wyjazdy. Kwestia organizacji...

Mnie osobiście jednodniowe spotkania bardzo męczą i rozbijają porządek działania, dlatego zazwyczaj staram się organizować spotkanie biznesowe połączone własnie z późniejszym relaksem i nocowaniem w hotelu a nie wracaniem po nocy samochodem do miasta.

Źle mnie rozumiesz. Chodzi o spotkania na miejscu – w restauracji, trwające od godziny do kilku, często przy drinku i jakimś dobrym jedzeniu. Albo ostatnio częste grille. Najlepiej na takowe wybrać się bez samochodu i z środkiem na kaca w kieszeni.

A, skoro mowa o takim spotkaniu, to rozumiem i się zgadzam - u nas niektórzsy nawet rowerem w jedną strone dojeżdżają na barbecue - ale dla mnie to raczej dłuższy lunch niż event firmowy.

Rowerem? A jak wracają po alko? Ale takie lunche, spotkania, grille na prawdę potrafią się przeciągnąć i potrafią przynieść efekty ;). A co do picia to znajomy opowiadał, że im na takiej dłuższej, dwu dniowej konferencji rozdawali alcovit na kaca :D. Moim zdaniem świetny pomysł!

Powinnny być możliwe http://www.onestream.pl tych spotkań biznesowych aby osoby które nie mogą być obecne także mogły w nich uczestniczyć.

U nas organizowane są konferencje podsumowujące rok pracy i potem bal z różnymi atrakcjami. Ostatnio bardzo dobrze bawiliśmy sie w [link usunięty] przy Trasie Łazienkowskiej. Dobra zabawa i super catering. Cżeść gosci z poza Warszawy bawiła się dłuej, bo dostali pokoje hotelowe. Też bym tak chciała, ale jestem z Warszawy.

To jest świetne miejsce na http://nabrackiej.com.pl/oferta-dla-firm/ - bardzo dobra restauracja ze smacznym jedzeniem. Pięknie wyposażona i z miłą obsługą ;)

Moja firma z kolei impreze integracyjną zorganizowała w [link usunięty] i było super. Ludzie potrafili się w końcu zachować :) A sama organizacja i miejsce idealnie dopasowane... Fakt, że w Płocku, ale to może i lepiej, bo ani daleko ani blisko Warszawy ..

Ja bywałam na kilkudniowych konferencjach w RestHotelu w Morach. Hotel ma dwie gwiazdki, ale wygląda naprawdę przyzwoicie. Zobaczcie: Każda konferencja była świetnie zorganizowana- nowoczesny sprzęt, dobre jedzenie, miła obsługa. Do tego jeszcze zniżki na noclegi dla każdego uczestnika konferencji- tego nie spotkałam w żadnym hotelu.

Bardzo dobry standard mają w rest. Mieliśmy tam szkolenie 2 tygodnie temu, na blisko 100 osób, więc grupa potęzna, ale organizatorzy pod każdym względem podołali. Nie pojawiły się w zasadzie żadne problemy - również ze sprzętem czy jedzeniem, tak więc miejsce mogę polecić.

Na jakich imprezach biznesowych mieliście okazję być pod Warszawą?

I gdzie?

U nas niedługo tzn w połowie stycznia będzie impreza (konferencja + trochę luzu) organizowana przez Hotel Palatium- tzn raczej w tym hotelu przez jedną zewnętrzną firmą i tak ogólnie ciekawię się gdzie tam jeszcze w okolicach warto zorganizować jakies firmowe spotkania.

A jak ktoś ma opinię o palatium to też poczytam chętnie:)

Warto jest zorganizować w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Tutaj:

http://www.promenadacountry.pl/imprezy-pikniki/integracje

Możesz sobie przejrzeć ich ofertę w zakresie imprez integracyjnych. Oczywiście można tam również zorganizować konkferencję ponieważ mają tam dobrze przygotowaną salę szkoleniową. Moja firma co roku organizuje tam latem takie imprezy i za każdym razem wszyscy zą zadowoleni ( raczej jadą całą firmą).

Dojazd żaden problem. Pół godziny i już jest się na miejscu.