Zaloguj się, aby obserwować  
Eizzy

MLM - Somnium Network

Recommended Posts

Witam,

Chciałabym przedstawić kilka podstawowych informacji związanych z MLM-em (ang. multi level marketing), bądź też tak zwanym marketingiem wielopoziomowym. Jest to koncepcja, która dotyczy głównie budowania struktury na zasadzie piramidy. Każdy z członków zaprasza do współpracy inne osoby, które biorą udział w dystrybucji produktów zyskując na marży oraz na samym członkostwie.

Na polskim rynku, nową i ciekawą oferta biznesową MLM jest Somnium Network, który opiera sie na dystrybucji gier komputerowych zarówno internetowych jak i tradycyjnych,pudelkowych. Jak już wspomniałam, zrobkiem jest zarówno marża sprzedanego produktu, jak i zaproszone do współpracy kolejen osoby będące również członkami piramirdy.

Dlaczego warto?

Ponoważ jesteś szefem dla samego siebie i sam wyznaczasz sobie godziny pracy. Jest to ciekawa opcja nie tylko dla osób, które już posiadają pracę etatową, ale również dla studentów i osób prowadzących inne działalności gospodarcze. Co więcej, jest to szansa na dobry start i zapewnienie sobie stałego dochodu.

Witam,

Chciałabym przedstawić kilka podstawowych informacji związanych z MLM-em (ang. multi level marketing), bądź też tak zwanym marketingiem wielopoziomowym. Jest to koncepcja, która dotyczy głównie budowania struktury na zasadzie piramidy. Każdy z członków zaprasza do współpracy inne osoby, które biorą udział w dystrybucji produktów zyskując na marży oraz na samym członkostwie.

Na polskim rynku, nową i ciekawą oferta biznesową MLM jest Somnium Network, który opiera sie na dystrybucji gier komputerowych zarówno internetowych jak i tradycyjnych,pudelkowych. Jak już wspomniałam, zrobkiem jest zarówno marża sprzedanego produktu, jak i zaproszone do współpracy kolejen osoby będące również członkami piramirdy.

Dlaczego warto?

Ponoważ jesteś szefem dla samego siebie i sam wyznaczasz sobie godziny pracy. Jest to ciekawa opcja nie tylko dla osób, które już posiadają pracę etatową, ale również dla studentów i osób prowadzących inne działalności gospodarcze. Co więcej, jest to szansa na dobry start i zapewnienie sobie stałego dochodu.

Gdzie można poczytać więcej na ten temat? :)

O samym MLM na pewno opowie Ci sporo jak zwykle - wujek Google, a jeśli chodzi o Somnium Network to jak najbardziej polecam zaglądnąć na przykład na tego bloga: http://somnium-network.pl, można się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy i zbadać temat od podszewki. Oczywiście, jeśli masz jeszcze jakieś pytania i mogłabym pomóc, to zawsze można zapytać :)

MLM ciekawy sposób zarabiania jednak nie jest on wcale prosty jeżeli chcemy zbudowac mocną strukturę, jednak idea jest dobra. Programy partnerskie tylko dobre też są mocne i mozna bardzo dużo zarobić.

Ile na wejście? Bo zakładam, że jakaś kwota początkowa musi być :)

W jaki sposób pozyskujemy osoby do współpracy i jak to wszystko mniej więcej działa? Jakie gry można sprzedawać?

Przekonaj mnie to może się dalej zainteresuję ;)

Pozdrawiam

Ile na wejście? Bo zakładam, że jakaś kwota początkowa musi być :)

W jaki sposób pozyskujemy osoby do współpracy i jak to wszystko mniej więcej działa? Jakie gry można sprzedawać?

Przekonaj mnie to może się dalej zainteresuję ;)

Pozdrawiam

W przygotowaniu jest właśnie darmowe konto detalisty - póki co, Somnium oferuje 3 pakiety - Light, Medium oraz Premium. Najtańszy z nich to koszt 60 Euro. :)

Klientów ściągasz za pomocą własnej strony internetowej Landing Page - wygląda to tak: http://www.somnium-network.com/somnium-polska/1.

Co do gier: W ciągu najbliższego miesiąca / dwóch - pojawią się pierwsze gry premium - pierwsza z nich to być popularny w Polsce tytuł MMO. :) Gdy do tego dojdzie, przypuszczam że Somnium rozkręci się na dobre. W przygotowaniu jest również turniej związany z pierwszym tytułem Premium - pula nagród 2000 Euro. Cóż - jeśli mam Cie przekonać, nadmienię tylko że najwięcej zarobisz jeśli zainteresujesz się temat teraz, kiedy wszystko jeszcze nie "wybuchło" i zagwarantujesz sobie tym samym wysokie miejsce w strukturze. :)

O proszę! A już myślałem, że nikt mi nie odpowie. :)

No dobra... a co ja mam w cenie tych 60 euro? Ile tych gier będzie i jak mogę na nich zarobić? Sprzedając je jak na allegro?

O proszę! A już myślałem, że nikt mi nie odpowie. :)

No dobra... a co ja mam w cenie tych 60 euro? Ile tych gier będzie i jak mogę na nich zarobić? Sprzedając je jak na allegro?

MLM to system pozwalający na osiąganie dochodów w innowacyjny sposób. Wiele osób tak naprawdę źle pojmuje tok działania firm, które funkcjonują w oparciu o nowe metody zarabiania. W dzisiejszych czasach często obserwujemy odchodzenie od tradycyjnego systemu pracy. Coraz popularniejszą formą jest samozatrudnienie, czyli zakładanie własnej działalności gospodarczej o zróżnicowanym profilu. Wiele osób stawia pierwsze kroki we własnej działalności gospodarczej właśnie w oparciu o system Multi Level Marketing. Marketing wielopoziomowy właściwie przyszedł do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych. Dla nas jest to nowa i jeszcze nie do końca rozpoznana forma pracy.

http://www.grandblog.pl/inne_artykuly,58,c...est_mlm,38.html