Kruczak

Firma transportowa

Recommended Posts

Witam,

Chciałem zapytać czy ktoś z użytkowników wie jak pozyskać zlecenia na auto typu izoterma na 22ep??

Wchodziłem na różnego typu giełdy transportowe ale tam to można znależć w 99% ładunki dodatkowe.

A ja chciałbym podjąć z kimś stałą współpracę.

Bo aktualnie moja pozycja wygląda następująco:

-wybieram sie na kurs kat.C

-mam 30 tys kapitału

-opcjonalnie drugi kierowca jest

-na razie brak auta.

Ale nie wiem czy nie szkoda mojej kasy jak kupię auto i przez 3/4 roku bedzie stało na placu zamiast zarabiać.

Bo kupić auto mając kasę to nie problem.Tylko kto może mi zaświadczyć że bedzie miał dla mnie pracę przez chociaż rok?

Tego nikt nikomu nie zagwarantuje w żadnej branży, ale myślę, że warto spróbować, bo zaistnieć np. w transporcie międzynarodowym, chcąc się zatrudnić u kogoś, nie mając 3 lat doświadczenia w transporcie jest strasznie ciężko, żeby nie powiedzieć, że jest to w ogóle awykonalne :-/

Ukraina. Wegiel, 90 zl/tona + brykiety, 240 zl/tona. Wegiel drzewny, kamienny, brunatny. Oferujemy stala sprzedaz wegla brunatnego z kopalen EIC (60 tys.ton/mies.) frakcje do 300mm na warunkach FCA 90 zl/tona. Oraz brykiety weglowe pakowane siatka 30kg, nadajacy do spalania we wszystkich rodzajach piecow. Cena EXW 240 zl/tona. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, wiezba dachowa, europalety, sklejki, parkiety, deski paletowe, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, soja, rzepak, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku.Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Spróbuj sprawdzić tablicę ogłoszeń na http://www.pgt.pl, tam zagląda wielu profesjonalistów z branży TSL i myślę, że Twoja oferta może do nich w ten sposób trafić. Polska Gazeta Transportowa to wartościowy portal, więc wiele osób stamtąd czerpie swoją wiedzę.

Do jednego z wcześniejszych forumowiczów: jak szukasz właśnie dobrej firmy, która specjalizuje się w diagnostyce i naprawie turbosprężarek to ci mogę zarekomendować auto serwis, w którym ja dokonywałem napraw a chodzi mi o http://www.turbojulita.pl/ są terminowi i mają dobre zaplecze. Auto po naprawie działa naprawdę bardzo dobrze.

Uważam, że zakładając tego typu biznes powinieneś zainteresować się ubezpieczeniem przewoźnika. Możesz wyliczyć je na http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ubezpieczenie-oc-i-ocp-przewoznika/ - tego typu zabezpieczenie jest niezbędne szczególnie wtedy, gdy przewozimy przedmioty cenne, których uszkodzenie mogłoby nas słono kosztować...

A jak to wygląda u osób, które już jakiś czas prowadzą własny biznes, staracie się o różnego rodzaju dofinansowania na rozszerzenie działalności? Ja ostatnio zauważyłam, że funkcjonują już firmy takie, jak ta http://www.dcfconsulting.pl/finansowanie-przedsiebiorstw/ , które zajmują się właśnie doradztwem i pomocą przy pozyskiwaniu dofinansowań czy kapitału na rozszerzenie zakresu naszego biznesu, jak chociażby nowa linia produkcyjna czy magazyn, macie jakieś informacje oparte na Waszym doświadczeniu w tej kwestii? 

Ukraina. Europalety drewniane, przemyslowe, jednorazowe od 5 zl/szt. Klockarka, zbijarki desek, elementow. Zaklady produkcyjne, przetworni biomasy. Pelleciarni, brykieciarni, tartaki na sprzedaz, wynajem. Szansy dla firm polskich, UE na zajecie rynku wschodniego. Czernihowski obw. Oferujemy kompleksy gospodarcze polozone w zaglebie obszarow rolnych i lesnych. Zaklady produkujace biomase prasowanych wiazanych kostek. Pelletowanie szerokiej gamy surowcow przy bardzo niskich kosztach drewna, slomy, odpadow w przemysle celulozowo-papierniczym. Tartaki, linie do przetworni biomasy rolnej, granulatu, nawozow naturalnych. Prawidlowe dobranie maszyn produkcji litewskiej, wloskiej itp. W regionie sa stale zapotrzebowanie na uslugi, ekipy drwalskie. Najwieksze kompleksy lesne, hale z trakiem i maszynami stolarskimi. Mozliwosc negocjacji cen. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Warto pomyśleć o zakupie auta do firmy osobowego czy dostawczego.  Jakiś czas temu znajomy podesłał mi ciekawa ofertę  salonu z Wrocławia ADF Auto. Chyba zdecyduję się na zakup auta do firmy od nich bo maja naprawdę bardzo dobrą ofertę. 

A co myślisz na temat faktoringu? Oczywiście nie wiąże się on bezpośrednio z leasingiem czy kredytem samochodowym, jednak docelowo może pozwolić ci na znacznie szybszy rozwój firmy. Gdybyś do tej pory nie miał styczności z tego typu określeniem, to więcej informacji możesz znaleźć na stronie - https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-sposobem-finansowania-najmniejszych-firm/ Faktoring polega przede wszystkim na upłynnianiu gotówki zamrożonej w formie faktur z odroczonymi terminami płatności. Firmy często sięgają po ten produkt zaraz po wystawieniu faktury, a nie dopiero gdy widzą problem z odzyskaniem zapłaty. W przypadku gdy faktura ma odległy termin płatności, przedsiębiorca ma zablokowane środki na dalszy rozwój, dlatego korzysta z dodatkowego źródła finansowania.