Zaloguj się, aby obserwować  
siwers88

Warsztat Samochodowy

Recommended Posts

Moim zdaniem jeżeli zamierzamy wyposażyć warsztat samochodowy, na pewno dobrym pomysłem będzie zakup wysokiej klasy sprężarki. Produkty tego rodzaju możemy znaleźć w ofercie Almig http://www.almig.pl/ . Ten niemiecki producent jest bardzo ceniony na naszym rynku, przede wszystkim za jakość dostarczanego sprzętu. Jednocześnie jeżeli zdecydujemy się na zakup, w trakcie eksploatacji mamy możliwość skorzystania tutaj z usług serwisowych. 

Właśnie jak są warsztaty samochodowe, auto skupy lub tym podobne rzeczy, nawet skupy złomu to warto mieć na stanie specjalne wagi (np. samochodowe), które dokładnie pokazują masę pojazdu chociażby z ładunkiem. Tu polecam zajrzeć na stronę http://www.waga.net.pl/pl u nich właśnie bez problemu takie wagi można zamówić.

Jak prowadzicie firmę i właśnie macie autokary to kontakt do firmy, która takie szyby autobusowe oferuje. Jak najbardziej dobrym kontaktem jest ten z http://www.szyby-autobusowe24.pl/ mają różnorodne szyby, pasujące do różnych autokarów, tak więc nie będzie problemu ze znalezieniem fachowego rozwiązania.

Jeśli firma, która oferuje naprawę i serwis turbosprężarek to firma http://www.kompresortechnik.pl/ jest tu moim zdaniem dobrym rozwiązaniem. Specjalizują się w naprawie tego rodzaju urządzeń, mają wiedzę i sprzęt do diagnostyki. Dlatego warto z nimi współpracować. Bez dwóch zdań.

W Zabrzu znam bardzo dobry auto serwis http://www.baszabrze.pl/. Fajnie mi się z nimi współpracowało. Raz będąc w tym mieście zepsuł mi się samochód i właśnie potrzebowałem naprawy. Oni sobie sprawnie poradzili, szybka diagnostyka i reakcja. Do tej pory auto funkcjonuje bezpoblemowo.

Własny warsztat samochodowy jest fajnym pomysłem na biznes. Taki warsztat musi być jednak dobrze wyposażony jeżeli chcecie sprostać wymaganiom klientów. Ostatnio do swojego warsztatu zakupiłem sprężarkę powietrza od szczecińskiej firmy www.unigoods.com.pl Polecam wam zakup tego urządzenia również.

Ogólnie moim zdaniem bardzo dobry pomysł na biznes, bo na szczęście klientów nie będzie brakować. W kwestii szkoleń, które przecież są bardzo ważne, można zrobić też szkolenie na przykład na diagnostę samochodowego w warszawskim PIMOT. To jest odpowiednie miejsce do tego. Jeden z moich znajomych robił i pracuje teraz jako diagnosta właśnie.

Ja na przykład korzystałem z usług warsztatu samochodowego Neccar. Taki jest do nich adres można sobie skopiować do wyszukiwarki neccar.pl. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało. Takie usługi jak diagnostyka komputerowa warszawa czy czyszczenie klimatyzacji ogarniają naprawdę bardzo sprawnie.

Polecam wyposażenie warsztatu od techsul. Pl – jak dla mnie mają najlepszy asortyment w sieci! Wiele od nich zamawialiśmy i pewnie na tym się nie skończy.

Jeżeli chodzi o mechanika z Warszawy, który specjalizuje się w naprawie aut francuskich to polecam Moto Partner. Bardzo fachowa diagnostyka, spoko mechanicy, znają się bardzo dobrze na swojej pracy. Naprawiałem u nich dwa samochody, oba jeżdżą bez zarzutu

Pomagałem kiedyś uzyskać dotację z PUP na warsztat samochodowy.

Przede wszystkim musisz mieć lokal i kapitał na start. Dobrze, jeśli masz już też pierwszych klientów i dostawców.

Kapitał możesz pozyskać z urzędu pracy. O tym, jak wypełnić wniosek o dotację z urzędu pracy: krb.waw.pl/jak-wypelnic-wniosek-o-dotacje-z-urzedu-pracy/

my korzystamy tylko z serwisu salonu carolina toyota włochy :) tam mają prawdziwych specjalistów, a przy tym sa po prostu sympatyczni. Dla mnie dużym plusem jest też to że są elastyczni jesli chodzi o terminy

Firma Sariv oferuje doradztwo techniczne w zakresie doboru technologii, elementów złącznych i narzędzi instalacyjnych dopasowując je do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Można wyposażyć się w świetnej jakości łączniki i narzędzia. Bardzo bogata oferta.

Jak macie problem z rozrusznikiem czy alternatorem to w Zielonej Górze naprawicie je w zakładzie elektromechaniki pojazdowej na Sikorskiego 61. Fachowa ekipa, szybko i sprawnie uwijają się z robotą. No i ceny tez są normalne nieprzesadzone.

Ja  z kolei zadowolony jestem z  serwisu Tosa w Łodzi. To serwis dostawczaków, ciężarowych a także autobusów.  My mamy samochód dostawczy i  od kilku już lat korzystam z serwisu Tosa i jak najlepiej ich oceniam. Porządni, solidni, pasują mi. 

Jeżeli zastanawiacie się nad własnym warsztatem samochodowym to polecam wam poszerzyć ofertę o odkurzacze parowe Green Steam. Zakupiłem taki odkurzacze do swojego warsztatu. Klienci są bardzo zadowoleni gdy otrzymują naprawione i wyczyszczone auta.

Ja wyposażyłam się w najwyższej jakości narzędzia u  www.rg-narzedzia.com.pl. To profesjonalny  sklep narzędziowy online dla warsztatów i przemysłu.  Godny polecenia sprzedawca.