Zaloguj się, aby obserwować  
siwers88

Warsztat Samochodowy

Recommended Posts

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Opola, które rozglądają się za porządnym serwisem samochodowym, polecam zajrzeć na stronę http://www.mechanika-opole.pl/ Sam korzystałem z ich usług już kilka razy i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się z profesjonalną obsługą.

Mój znajomy od niedawna ma swój własny warsztat samochodowy i z powiem wam, ze bardzo dobrze mu to idzie.  Z tego co wiem swój warsztat w całości wyposażył w hurtowni Motohurtownia z Kłobucka. 

Na pewno w warsztacie samochodowym przyda się piaskarka. Dzięki temu można świadczyć kompleksowy zakres usług.  Służy ona bowiem do oszczania różnych elementów. Tutaj  https://www.contracor.com.pl/zestawy-urzadzen-do-czyszczenia-strumieniowego.php są całe zestawy, które można zakupić. Ta firma specjalizuje się w tego typu sprzęcie. Mają bowiem wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. 

Jeśli mowa o otworzeniu warsztatu to ja mogę wam doradzić kontakt do dobrej firmy handlującej częściami i akcesoriami LPG – AG Sklep. To sklep internetowy, także wszystko możecie sobie obejrzeć online. Ja ich lubię, odpowiada mi  mega dobra obsługa klienta i terminowość,  zamówienie jest  zawsze u mnie migiem.  Plus też za rozsądne ceny.

Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z firmą, która specjalizuję się w naprawach sprężarek.  Firma Kompresortechnik  z Warszawy mieście się na Czarnocińskiej 10 i oferują bardzo dobre ceny. 

Prowadzenie własnego warsztatu samochodowego to całkiem niezły pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy http://www.tapka.pl/ Od nich zakupicie ramy blacharskie do naprawy samochodów ciężarowych. Warto w coś takiego zainwestować.

Ja polecam firmę  interhome  jeśli macie do regeneracji turbo sprężarkę. Super obsługa szybka regeneracja i auto jak nowe.  Dodam że to Ciechanów.

Jakiś czas temu i ja otworzyłem warsztat samochodowy i na brak klientów nie narzekam. Jedynie co to muszę nauczyć się dbać o porządek, bo jak na razie z tym ciężko. Ostatnio przeglądałem sobie stronę fami i zastanawiam się czy nie zakupić parę metalowych pojemników i skrzynek na różne narzędzia, śrubki, nakrętki itp.  Może wtedy wszystko będzie miało swoje miejsce i nie będzie walać się po całym warsztacie. 

Sam prowadzę warsztat samochodowy w niewielkiej miejscowości i uważam, że jest to bardzo dobry biznes. Wysokiej jakości wyposażenie znajdziesz w ofercie firmy www.elwico.com.pl. Posiadają m.in. podnośniki, kompresory, prasy warsztatowe i myjki. Gwarantują atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta.