Recommended Posts

Polecam niesłychanie obeznaną firmę, która trudni się wynajmem ładnej zabytkowej Warszawy. Jest to idealne auto na ślub i inne szczególne okazje.Mało tego auto ślubne łódź urozmaici Twój jedyny w swoim rodzaju dzień.Ten wymarzony dzień będzie wyglądał tak jak zechcesz. Auto do ślubu łódź na zawsze zostanie w waszej pamięci. Twoi goście będą niewątpliwie długo pamiętać ten nietuzinkowy akcent. Firma zapewnia najwyższą jakość usług w interesujących cenach. Auto do ślubu Piotrków Trybunalski funkcjonuje na terenie całej Polski oraz Europy. Firma rzetelna i sumienna.

Polecam!!

czytaj więcej: warszawaslub.pl

Właśnie tego typu samochody są moim zdaniem najlepsze do ślubu, a nie jakieś nowiuśkie audice ;-) Bardzo fajne autko, szkoda, że jestem z zupełnie innej części Polski ;-)

Dokładnie w takich autkach para młoda pięknie się prezentuje a również na takie okazje preferuje albo takie autka albo bryczki konne a nie jakieś nowoczesne samochody

Jest to także bardzo dobry pomysł na prowadzenie biznesu lub też lokatę. Z jednej strony inwestuje się w samochód zabytkowy, którego wartość rośnie rokrocznie po kilka procent, z drugiej strony może ono na siebie zarobić właśnie poprzez udział w tego typu imprezach weselnych. Idealne połączenie lokaty oraz możliwość dorobienia do pensji na etacie.

W sumie taka warszawa na ślubie fajnie by wyglądała. Co prawda nigdy nie brałam pod uwagę tego samochodu, ale wygląda całkiem dobrze. Tylko pewnie taki wynajem kosztuje dość dużo...

Mnie się bardziej podoba opcja jechania do ślubu starym fiatem, niż limuzyną czy jakąś inną nową furą, ale bryczka to też nie mój styl.

Tak jest stare auta to jest to anie sportowe limuzyny rocznik 2014, wygląda to słabo bym powiedział no ale z drugiej strony też każdy ma swój gust!

Tak jest stare auta to jest to anie sportowe limuzyny rocznik 2014, wygląda to słabo bym powiedział no ale z drugiej strony też każdy ma swój gust!

Pewnie, że każdy ma swój gust i swoje marzenia. Jedni pojadą trabantem, inni doroszką, a jeszcze inni powiuśkim bmw.

Ja nie chciałam właśnie nowoczesnego samochodu na ślub. Szczególnie, że jest to jedna z niewielu okazji kiedy można przejechać się takim świetnym oraz zabytkowym autkiem. Razem z męzem wypozyczaliśmy samochód tutaj:

http://www.auta-slubne.waw.pl/

Jest to wypożyczalnia z Warszawy. Marzył nam się stary, duży samochód amerykański - niczym z lat 70-tych. Jechaliśmy takim cadillakiem:

riva_big.jpg

Bardzo duży, spokojnie zmieściliśmy się w nim my jak i świadkowie. Dobrze że zrezygnowaliśmy z dorożki . Samochód miał dach a w dniu kiedy braliśmy ślub trochę padało.

Moim zdaniem wystarczy odrobinę odpicować swój własny samochód by uzyskać powalający efekt na ślub :) Na przykład przyciemnienie szyb folią, albo oklejenie auta w jakąś fajna grafikę, wszystko zrobi dla was wyspecjalizowana firma np. http://www.ghostcar.pl/przyciemnianie-szyb.html koszt nie jest jakiś wygórowany a efekt naprawdę wart zachodu :)

Ale super jechać takim wypasionym autem na ślub :) mnie i męża do Kościoła zawoził dziadek syrenką hehe :D ale to było 15 lat temu... co nie zmienia fakty, że syrena już wtedy była zabytkiem! Gdyby wtedy były takie super auta do ślubu to pewnie podjechalibyśmy na ceremonię jakimś pięknym, białym bmw. Bo limuzyny w sumie średnio mi się podobają... Teraz moja siostra będzie wychodziła za mąż, więc wspólnie przeglądamy katalog w poszukiwaniu idealnego samochodu na wesele :) 

Osobiście to chętnie pokierowałbym takim jaguarem

3.png

Miałem go na swoim slubie, ale kierował świadek ( mój brat). Wynajmowaliśmy go tutaj:

http://krakow-rentacar.pl/dostepne-samochody.html - wypożyczalnia samochodów z Krakowa. Autek mają sporo, wszystkie samochody w dobrym stanie, tak wiec jak najbardziej polecam :) 

22 godziny temu, marlcis napisał:

Moi znajomi na weselu mieli pięknego Hudsona Super Six, rewelacyjnie się prezentował

Bo to piękne samochody. Sam chciałbym kiedyś dopaść jakiegoś oldtimera od Chevroleta, najlepiej Bel Air

Warto trochę poczytać przed ślubem i być świadomym pewnych kwestii takich jak na przykład właśnie wynajem samochodu. Poczytajcie koniecznie o tym, jak powinna wyglądać umowa wynajmu takiego auta: https://www.wesele-slub.com/umowa-wynajmu-samochodu/. Dzięki temu unikniecie nieprzyjemności i problemów, a wszystko okaże się naprawdę proste.

samochód na ślub to najłatwiej po prostu wypożyczyć z wypożyczalni samochodów :) Tym bardziej że np w Wynajmie Aut Premium na Żwirki i Wigury mają takie samochody, że czapki z głów wszystkim pospadają jak podejdziecie takim nowym BMW czy porsche, hehe ;) a przy tym ceny mają rozsądne - to im trzeba przyznać!