dann

Reklama w internecie

Recommended Posts

Podstawą dobrej reklamy w internecie jest dobra strona internetowa. Jeśli nie ma dobrych i solidnych fundamentów, na których można oprzeć swoje działania w Sieci to efekt będzie mizerny. Dlatego pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie czy nasza strona posiada wartościową dla użytkownika treść, czy jest prosta w nawigacji i czy spełnia oczekiwania. Ważne jest także posiadanie wersji responsywnej strony internetowej (dopasowanej do rożnego rozmiaru ekranów), aby użytkownicy mobilni także mogli z niej wygodnie korzystać. Jeśli twoja strona nie spełnia tych wymagań polecam zwrócić się do agencji interaktywnej, która wykonuje tanie strony internetowe -  [link usunięty] . Wycenią projekt za darmo, więc nic nie ryzykujesz :)

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma reklamy w sieci, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat zajrzyjcie na ten blog  [link usunięty] z którego także czerpię informację. 

Zgadzam się  z poprzedniczką, w dzisiejszych czasach nic się nie wskóra bez odpowiedniej reklamy, a podstawą jest pozycjonowanie - na czym polega, możecie przeczytać m.in. tu [link usunięty] (niech Was link nie zmyli, bo to nie dotyczy tylko Częstochowy) ;)

Oczywiście że tak , w dzisiejszych czasach bez dobrej reklamy nie obedzie sie . Dobrze jest znaleźć kogos kto zna się na rzeczy i stworzy odpowiednia reklamę . Ja korzystam z uslug profesjonalnej firmy ktora zajmuje sie wszystkim od a do z im powierzyłam to zadanie bo znają sie na tym i najlpiej wiedzą jak działać. Ogólnie musze powiedzieć że jednym z ich dzialań jest np http://%20deili.pl

jestem mega zadowolona z ich działań i uważam że w dzisiejszych czasach dobra reklama jest połową sukcesu.

Skuteczność reklamy w internecie jest różna, sporo zależy od odpowiednio dopasowania jej do charakterystyki i obszaru działalności firmy. Myślę, że najbardziej opłacalna jest reklama w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych - na tym najlepiej się skupić. Powierzenie kampanii jakiejś agencji reklamowej będzie chyba najrozsądniejszym wyborem, koszty będą wyższe, ale efekty także. W Opolu warta uwagi jest agencja Best Eye Studio http://www.besteyestudio.pl - warto się z nią skontaktować, zwłaszcza do reklamy w formie wideo.

Skuteczność reklamy w internecie jest różna w zależności od branży w jakiej działa firma. najbardziej skuteczne są chyba reklamy w wyszukiwarkach - mam tu na myśli zarówno kampanię adwords, jak i pozycjonowanie. Przy mniejszym budżecie warto reklamować się na tematycznych blogach i forach, oraz serwisach ogłoszeniowych, ewentualnie także w katalogach branżowych jak np. http://polskiebudowlane.pl - ten jest akurat dla firm z branży budowlanej.

Reklama w internecie to rzecz wręcz niezbędna w dzisiejszych czasach. Moim zdaniem zarówno pozycjonowanie jak i prowadzenie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych to w tej chwili najskuteczniejsze formy reklamy. Takie zadanie warto zlecić profesjonalistom  [link usunięty] . Mój znajomy z nimi współpracuje i zauważył już wzrost zainteresowania wśród klientów także to naprawdę działa. 

Pozycjonowanie to bardzo dobry pomysł na wypromowanie firmy. Jeśli się na tym znasz to śmiało możesz zacząć działać w tym kierunku. Natomiast jeśli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu to radzę ci skorzystać z pomocy osób które wiedzą na czym to dokładnie polega . Słyszałem dużo dobrego o firmihttp://onlinegroup.pl/  są bardzo rzetelni i dokładni w tym co robią. także mozesz zerknąc i zapoznac sie z ofertą.

Promocja firmy w internecie w dzisiejszych czasach jest niezbędna. Jednak lepszą formą są działania marketingowe, typu prowadzenie profili w portalach społecznościowych, pozycjonowanie, zamieszczanie wartościowych treści niż wyskakujące reklamy w różnych miejscach.   Najlepiej zatrudnić do tego fachowców, np.  [link usunięty] , aby działania przyniosły odpowiednie rezultaty.

Czasem do reklamy przydadzą się specjalistyczne narzędzia, które można w super sposób wykorzystać podczas wejść na stronę wyłapujemy dane osób. Takie narzędzia są fajne, bo możemy zdefiniować klienta, skąd do nas przyszedł i wie o nas. Dużo czytałam o tym na; http://adnext.pl/lead-generation/ . Reklama i pozyskiwanie osób nowych jako klientów w firmie to podstawa. 

Na początku faktycznie przyda się strona www, której koszt zazwyczaj nie jest tak wysoki w porównaniu do pozycjonowania jej w internecie. Początkujące firmy mogą liczyć na pomoc specjalistów, którzy rozliczają się w oparciu o efekty albo hybrydowy abonament (niski abonament + opłaty za frazy w top10).

W razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu

[email protected]

A jak ogarniacie reklamę w swoich esklepach i firmach? macie kogoś wynajętego do tego jak np agencję interaktywną, czy sami robicie? a może macie na etacie kogoś od reklamy? szukam jakiegoś pomysłu jak ugryźć ten temat, bo muszę wystartować z biznesem w sierpniu. Znalazłam też namiary na kilka firm które ogarniają pozycjonowanie jak np [link usunięty] i mam w planach wysłać do nich zapytanie i prośbę o wycenę.  

A czy słyszeliście już, że Facebook wprowadza reklamy na Messengerze? Jeżeli nie to warto zajrzeć na bloga  [link usunięty]  i poczytać o tym. Daje to nowe możliwości dla reklamodawcow, jednak większość użytkowników nie będzie z tego na pewno zadowolona. Jednak, jeżeli chcą utrzymać ten sam poziom wzrostu zysków to w końcu wzięli się rownież i za ten komnikator. 

Myślę, że jeśli chodzi o profesjonalną obsługę mediów społecznościowych, to warto zajrzeć do http://deili.pl/ . Znajdziecie tutaj firmę z doświadczeniem, oferującą szeroki zakres usług w tej dziedzinie. 

Dnia 25.10.2008 o 19:17, dann napisał:

Jak myślicie, czy cos się zmieni wreszcie w reklamie w Internecie? Czy już na zawsze jesteśmy skazani na wyskakujące okienka przed którymi właściwie ochrony nie ma? Jak wchodze na jakąś strone zawsze coś mi wyskakuje i musze odczekać troche zanim sama reklama zniknie albo poszukać krzyżyka aby zamknąć okienko. Czy denerwuje was taka reklama?

Patrząc na to jak zmieniły się algorytmy Google w ostatnich latach to Google stara się właśnie, aby strony, które posiadają takie reklamy spadały w wynikach wyszukiwaniach. Sądzę, że ma to na celu inwestowanie w reklamę AdWords lub chociaż dbanie o content marketing. Najwięcej takich form reklam zostało na witrynach, które z tego czerpią zyski.

Ja jednak jestem za tym, by reklama zajmowali sie profesjonalisci. My podjelismy wspolprace z https://mayko.pl/pozycjonowanie-stron/ i musze przyznac, ze byl to strzal w 10ke. Sa niesamowici - jak nie drzwiami to oknem ;)

Również uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie reklamy firmy w ręce specjalistów. Ja osobiście postawiłam na http://adwordsgroup.pl/ i spisują się rewelacyjnie. Nie sądziłam, że aż tak dobra jest reklama w google.

Marketing w internecie obejmuje szereg rodzajów reklam, które powinny zachęcać odbiorców i budować pozytywny wizerunek firmy. Poza pozycjonowaniem i reklamami AdWords, popularność w sieci zyskują też filmiki promujące podmioty, produkty lub usługi. Jeśli są profesjonalnie zrealizowane, mają ciekawą fabułę i dodatkowo, np. odwołują się do emocji, mogą w dużym stopniu zwiększyć rozpoznawalność biznesu. Nasza firma zatrudnia ekspertów od produkcji filmowych - zrealizowane przez nas materiały można oglądać tutaj [link usunięty] . Taki typ reklamy cieszy się sporym zainteresowaniem internatutów, którzy lubią dzielić się ze znajomymi ciekawymi filmikami.

Moim zdaniem równie ważne jest (w określonych sytuacjach) prowadzenie także innych kampanii np. w mediach społecznościowych. Fajnie to zostało opisane w tym artykule:  [link usunięty]  i myślę, że czasem warto reklamować swoją firmę czy usługi w większym zakresie niż sama strona internetowa.

a korzystacie też z innych form reklamy prócz tej internetowej? bo chyba najlepiej łączyć różne formy na przykład do tej reklamy internetowe warto dodać takie gadżety firmowe - http://www.izisport.pl/produkty.html

Zdecydowanie content marketing, adwords, pozycjonowanie strony, social media, choć to zależy od branży. Nie bawiłbym się w banery, ogłoszenia, marketing szeptany. To już przestaje być skuteczne.

Gadżety ok, ale określonej jakości i nietypowe, nawiązujące do branży, w której się działa. Nie ma sensu dawać klientom długopisów, breloczków etc. To już nie działa. Lepszym rozwiązaniem, choć nadal z tych standardowych są pen-drive'y. 

Buzz marketing to tanie i dające duże rezultaty rozwiązanie. Warto w nie inwestować, aby pozyskać wielu klientów i wypozycjonować swoją firmę w sieci. Polecam skonstatować się z https://solv.pl/uslugi/ w celu stworzenia odpowiedniego marketingu internetowego w Twojej firmie.