forumiak

Czy dostanę pomocną pożyczkę?

Recommended Posts

Ja bym tam za bardzo nie wierzył doradcom. Wolę się opierać na opiniach ludzi z jakiegoś forum, którzy faktycznie brali kredyt albo pożyczkę i mogą powiedzieć okazało się bardziej pomocne. W ostatnim czasie widzę, że popularność pożyczek znacznie wzrosła i co raz więcej ludzi z nic korzysta. Głównie dzięki małej ilości formalności.

Ja też jakoś nigdy nie korzystałam z doradców finansowych a pożyczki mam i sama je wygodnie spłacam bez żadnych problemów. Pepin tak jak piszesz opinie innych na forum są bardzo ważne, czasami można wyczytać naprawdę sensowną i ciekawą ofertę pożyczkową w różnych instytucjach pozabankowych, w których nie ma właśnie tyle załatwiania.

Dużo tu osób wygłaszajacych swoje opinie na temat usług finansowych, zapytam wiec o pewną kwestię. Jakiś czas temu organizowana była kampania społeczna "zanim podpiszesz" mająca na celu edukowanie społeczeństwa, aby nie dali się nabierać oszustom i nie podpisywali różnych umów z instytucjami finansowymi, bez ich przeczytania. Czy myślicie, że ta akcja ma jakiś pozytywny skutek? Czy ludzie większą wagę przykładają do tego, co podpisują? I co ze ślepym zaufaniem do banków? Czy banki nie powinny przyłączyć się do tej akcji tak, jak zrobiły to instytucje pożyczkowe, by pomóc ludziom? Jestem ciekawa waszych opinii.

Dużo tu osób wygłaszajacych swoje opinie na temat usług finansowych, zapytam wiec o pewną kwestię. Jakiś czas temu organizowana była kampania społeczna "zanim podpiszesz" mająca na celu edukowanie społeczeństwa, aby nie dali się nabierać oszustom i nie podpisywali różnych umów z instytucjami finansowymi, bez ich przeczytania. Czy myślicie, że ta akcja ma jakiś pozytywny skutek? Czy ludzie większą wagę przykładają do tego, co podpisują? I co ze ślepym zaufaniem do banków? Czy banki nie powinny przyłączyć się do tej akcji tak, jak zrobiły to instytucje pożyczkowe, by pomóc ludziom? Jestem ciekawa waszych opinii.

1) Takie akcje się robi "po czymś", wtedy to było Amber Gold.

2) To oczywiste, że skuteczność zerowa, to się robi nir dla ludzi ale dla uciszenia mediów i dla tworzenia nowych miejsc pracy

3) Banki nie robią rzeczy, które mają im szkodzić. Wyedukowane społęczeństwo równa się koniec kredytów i pożyczek.

4) Jak ktoś idzie pożyczyć pieniądze to znaczy, że ich potrzebuje i to nie ma znaczenia czy przeczyta - potrzebuje i koniec.

Pozdrawiam

BLEDNIK

Swoją drogą zastanawia mnie jeszcze pewna rzecz. Czemu tak wielu ludzi bierze pożyczki gotówkowe bez BIK w takich firmach jak pomocna pożyczka?

Potrzebuję sumy około 20 tysięcy złotych. Do jakiego banku powinienem się udać, żeby dostać te pieniądze na sensownych warunkach? Kiedy wogóle mogę mieć pewność, że te warunki są sensowne? Na co zwracać uwagę?

Wszystko zależy od tego na co potrzebujesz kasę. Jesli na jakiś dowolny cel konsumpcyjny, to najlepiej jest skorzytać z pożyczki pozabankowej bo jest to najszybszy i najpewniejszy sposób bez uciążliwych formalności. Warunki sa praktycznie takie same albo czasem nawet lepsze niż w bankach. Jeśli masz zamiar wziąc kasę pod inwestycję, to musisz wziąć pod uwagę okres spłaty i to na jakim poziomie moze być twoja rata, ale to własciwie przy każdej pożyczce jest proste do oszacowania.

Potrzebuję sumy około 20 tysięcy złotych. Do jakiego banku powinienem się udać, żeby dostać te pieniądze na sensownych warunkach? Kiedy wogóle mogę mieć pewność, że te warunki są sensowne? Na co zwracać uwagę?

Pewnie zastnawiasz się nad pożyczką dla swojej firmy? Moim zdaniem dobrą ofertę posiada obecnie Volkswagen Bank: http://www.vwbank.pl/kredyt-gotowkowy.html - możesz tutaj przeczytać sobie ich warunku udzielenia kredytu gotówkowego.

Oprocentowanie nie jest tak wysokie - wszystko przejrzyste.

Nie radzę Ci natomiast pakować się w szemrane instytucje i parabanki - można sie na nich porządnie zawieść i wpaść w spiralę długów, z której jest bardzo ciężko wyjść.

Pewnie zastnawiasz się nad pożyczką dla swojej firmy? Moim zdaniem dobrą ofertę posiada obecnie Volkswagen Bank: http://www.vwbank.pl/kredyt-gotowkowy.html - możesz tutaj przeczytać sobie ich warunku udzielenia kredytu gotówkowego.

Oprocentowanie nie jest tak wysokie - wszystko przejrzyste.

Nie radzę Ci natomiast pakować się w szemrane instytucje i parabanki - można sie na nich porządnie zawieść i wpaść w spiralę długów, z której jest bardzo ciężko wyjść.

Zgadza sie. W pierwszej kolejności zawsze idziemy do normalnego banku. Parabanki to tak zwane brzytwy - deski ratunkowe ;)

http://www.forum-kredytowe.pl/f125/kredyt-hipoteczny-bez-zaswiadczenia-o-zarobkach-ktory-38301.html

prawdą też jest, że często ludzie traca czas na chodzenie po bankach

Tracą czas ponieważ nie mają zdolności kredytowej. Po pierwsze trzeba wiedzeć czy dostanie się kredyt czy nie (a to jest proste do stwierdzenia we własnym zakresie). Jak nie dostaniemy w banku a naprawdę jest to absolutna konieczność na 1000% to idziemy do firmy pożyczkowej. Nigdy nie polecam tego ale jak żyć...

Kiedy nie jesteś pewien czy dostaniesz kredyt, warto sprawdzić zdolność w kalkulatorze: [link usunięty] . Na pewno nie kieruj się reklamą, nie ufaj tylko doradcy. Sam przelicz kilka ofert i wybierz najkorzystniejszą

Szybki kalkulator masz na stronie [link usunięty] Tam też możesz wziąć pierwszą pożyczkę z zerowym oprocentowaniem. Świetna opcja dla tych, którzy poszukują funduszy na teraz i szybko otrzymają swoją wybraną kwotę. Polecam :)

W tej chwili dość fajna pożyczka jest w SKOKU Jawrzno, właśnie, dla osób, które potrzebują pożyczki na jakiś przyziemny cel czyli śłub czy komunie w sumie teraz się okres zaczął. O ile pamiętam to jest bodajże do 50 tys. zł warunki jak na kredyt normalne - chociaż wiadomo, że kredyty łatwo się bierze, natomiast ich oferta jest pod względem warunków obecnie bardzo dobrze. Chodzi dokładnie o pożyczkę 50/60 okres spłaty do 60 miesięcy więc też rozsądny dokładne warunki można sobie przeczytać bezpośrednio na stronie banku http://skokjaw.pl/pozyczka-50-60/

Dobrą pożyczkę i najbardziej korzystną można znaleźc w tym wątku http://www.comperia.pl/forum/kredyty/66-gdzie-wziac-kredyt-bez-bik.html

Jest tam ciekawa debata na temat kredytu bez BIK. Jeśli jesteś zainteresowany, to polecam zajrzeć - przyda się z pewnością, bo jest to temat dość na czasie. Warto również przejrzeć inne działy stronki, bo można wyczytać jeszcze mnóstwo innych przydatnych rzeczy.

Jak ktoś potrzebuje niedużej kwoty to warto rozważyć zacągnięcie pożyczki przez internet. W tej chwili konkurencja jest bardzo duża i wielu pożyczkodawców poferuje pierwszą pożyczkę za darmo. W tej chwili doszukałem się 8 oferte, wszystkie są na [link usunięty] . W zasadzie można mieć nawet pare tysięcy z zerowym oprocentowaniem. Niestety wszystkie kolejne pożyczki są już płatne - nie ma tak dobrze :)

Sprawdź na http://www.kredyt-forum.pl/f/pozyczka-prywatna.11/. Darmowa pomoc i doradztwo, oraz kalkulatory i rankingi, obliczenia i symulacje zdolności kredytowej online przez bezstronnych doradców. Wszytsko to na forum, którego link Wam podsyłam, także warto sprawdzić :)

A widzieliście ten wpis na Forsal?

[link usunięty]

Tam jest według mnei najlepsza lista chwilówek z wyszczególnieniem tych darmowych i na dowód osobisty!

Witam, a czy sprawdzałeś oferty kyzoo? Na stronie [link usunięty] znajdziesz praktyczne info co musisz zrobić by uzyskać taką pożyczkę. Po weryfikacji pieniądze są na drugi dzień na koncie. Formalności niewiele, obsługa online, dostępność 24 h. Wszystko na plus :)

Pożyczki chwilówki to oferty dla ludzi w kłopotach finansowych.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na raporty

[link usunięty]

Widać z nich dokładnie, że 50% osób nie czyta regulaminów. Z 50% osób które podpisało umowę chwilówki sami nie wiedzą co podpisali (jak widac ludziom się bardzo śpieszy), kompletnie nie wiedzą co oznacza skrót RRSO, około ponad 40% osób, które wzięło chwilówkę ma problem z płynnością finansową, przeznaczenie takiej pożyczki to spłata innych rat lub rachunków i opłat biezących.

Tak w skrócie wyglądają pożyczki chwilówki, a dokładniej profil osób, które z nich korzystają. Nie mam do nich nic i w zasadzie nie interesują mnie ich poczynania. Denerwuje mnie tylko to, że później jest płacz i lament, że go "oszukali". W rzeczywistości jednak podpisywał co mu pod nos podrzucili i cieszył się, że ma ten 1000 zł w kieszeni nie mysląc jak zarobić i odpracować tę kwotę bo do spłaty peeno będzie juz z 1300 zł jak nie więcej.

:)

Pożyczki chwilówki to oferty dla ludzi w kłopotach finansowych.

A kredyty bankowe to nie dla tych co pieniadze mają?

[link usunięty]

otórz każda pomoc finansowa jest pomocą. Przynajmniej z nazwy bo na ogół to terror.

Co innego jak ma się biznes plan i chce się pieniądze na inwestycje, które zgodnie z rozumem zostaną zrealizowane a pieniądze zarobione w kapitale wyższym niż suma kapitału kredytu i kosztów odsetek.

Zobaczcie tutaj - http://poradnikdlazadluzonych.pl/konsolidacja-zadluzenia/ Odnośnie konsolidacji - jest tylko jeden myk. Tutaj nadal musicie mieć zdolność kredytową. Bez zdolności żaden bank nie da wam konsoliacji.

Nie jestem ekspertem jeśli chodzi o pożyczki, bo bardzo rzadko je brałem. Trochę ponad rok temu zdecydowałem się na kartę kredytową, żeby mieć dostęp do dodatkowych pieniędzy w każdej chwili bez składania wniosków, których weryfikacja zajmuje trochę czasu. Szukałem oferty z dużym limitem kredytowym, bo czasem moje nieprzewidziane wydatki wynoszą kilka tysięcy złotych. Zależało mi także na jak najniższym oprocentowaniu i częściowych zwrotach za wydatki kartą kredytową. Dość długo zajęło mi znalezienie odpowiedniej dla mnie karty, bo nie chciałem brać pierwszej lepszej karty kredytowej w pierwszym lepszym banku. Ostatecznie zdecydowałem się na taką kartę kredytową http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe/karta-kredytowa-1-2-3/karta-kredytowa-1-2-3.html , na której mam bardzo duży limit kredytowy, bo ponad 10tyś złotych, długi okres bez odsetkowy, bo aż 54dni i niskie oprocentowanie.

jeśli nie wiesz jak z twoją zdolnością to zadzwoń do kredyt123 oni pomoga ci wyliczyć zdolność kredytową - tak będzie najłatwiej bo nikt ci przez neta niestety tego nie powie :) musi byc zbadana zdolnosc ilosc wydatków i przychodów :)