gotlandia

Internetowe pułapki

Recommended Posts

[link usunięty]

No i oczywiście że przez cały czas jesteśmy manipulowani przez internetowe hierny, które atakują z każdej strony. Już nie jedna osoba przejechała się na tym, straciła szansę na lepszą pracę, przyszłość, kupiła kiepskiej klasy produkt zamiast lepszego, który wcześniej został obsamrowany w sieci przez konkurencyjne firmy. To stary zabieg i sprawdzony dlatego tak ważne jest to żeby wyrobić sobie własną opinię. Tak samo było kilka lta temu z Novision nie poejchałem na szkolenie bo głupoty w sieci wypisywali, a ja zamiast pojechać czytałem fora a w miedzyczasie znajomy budował swój biznes w Novision i minęło kilka lat i pojechałem na to szkolenie Novision i okazało się ze warto było a ja o kilka lat byłem do tyłu w stosunku do znajomego który zakorzenił się w Novision działał tam wiele lat i o parę lat mnie przegonił bo ma już prawie dochody rentierskie a ja mam przed sobą lata ciężkiej pracy

W internecie jak w życiu są osoby które mają niejasne zamiary. Np zakładają wirtualne pensjonaty, biorą zaliczki a później wyjeżdzają na Seszele. I szukaj takiego później w trzecim świecie.

http://www.victoriaclinic.pl/zespol/dermatolodzy/lek.-med.-joanna-garstecka - profesjonalne porady.

Niestety są to czasami nieuniknione sytuacje. Ktoś może być bardzo wiarygodną osobą a jednak nagle odprawić taką manianę, że sami nie będziemy wiedzieć jak się nazywamy i dlaczego to się stało.

Trzeba zwyczajnie uważać na oszustów internetowych i nie wpłacać żadnych pieniędzy. Jeżeli chodzi o jakieś batalie słowne to po co w ogóle w to się wdawać? Im większy portal tym więcej idiotów tam komentuję i pisze na innych .

niestety z czasem coraz bardziej odczuwamy fakt, że internet staje się narzędziem marketingowym, dlatego traci na swoim obiektywizmie - opinie o produktach pisane przez sztab marketingowy producenta jest tego najlepszym przykładem.

Nie rozumiem akurat w tym wypadku sensjacji. Popatrzcie na reklamy telewizyjne. Ta sama aktorka w ciągu kilku lat wskazuje kilkanaście różnych produktów jako te zdecydowanie najlepsze, albo piłkarz, który nigdy nie pije kolorowych napojów reklamuje Coca Colę, albo tenisistki, które nie jedzą śmieciowego jedzenia, takie właśnie reklamują. We wszystkich reklamach najważniejszy jest zdrowy rozsądek. A fałszywe opinie łatwo rozpoznać.

Bardzo często można się natknąć na fałszywe opinie w internecie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. W ten sposób dobrej firmie można zepsuć opinie, bo nikt nie może sprawdzić przez kogo była pisana. W takim przypadku zapytaj o radę doradcę prawnego.