Zaloguj się, aby obserwować  
marker

Praca w MacDonaldzie

Recommended Posts

Co sądzicie na temat dorabianiu przez wakacje w tym fast foodzie. Słyszałem wiele opinii i w sumie zniechęciłem się do startowania tam. Niby kasa mała, ale jednak dla kogoś kto tylko chce dorobić wystarczy. Do tego pracowałem już kiedyś jako pomocnik kucharza w restauracji, choc nie wiem czy to będzie mi pomocne.

jak sądzicie - opłaca się czy nie, macie jakieś doświadczenia?

Daruj sobie. Nie wytrzymałem tam dwóch tygodni. Byłem wykonczony psychicznie i fizycznie. To tylko wydaje się być fajna, wesoła praca. Tak naprawdę to tyranie za 600 zł miesięcznie. Częste zostawanie po godzinach, a nawet nie możesz z nikim zamienić słowa, bo od razu krzywo na Ciebie patrzą. odradzam.

Ja mam całkiem przyjemne doświadczenia jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Fakt - pracy było dużo i była różna (od mycia podłóg przez robienie kanapek), ale poznałem mnóstwo fajnych ludzi, z którymi teraz utrzymuje kontakt. Myślę, że jeśli nie masz innych ofert to możesz śmiało skorzystać, ale pamiętaj - to wcale nie jest tak prosta praca jak sie wydaje. Liczy się szybkość.

Pani w tym artykule jest chyba ciut nieobiektywna, jak to dziennikarz. Choć wiadomo, że większość z tego to szczera prawda. Niestety - McDonald to firma wielka, ale dbać o pracowników nie umie. Zupełnie jak Biedronka :D

Dzisiaj miałem okazję być w owej restauracji i powiem Ci, że za ten zajop, który miały dziewczyny na kasach, dostają zdecydowanie zbyt mało ;) One nie miały nawet czasu przystanąć i odpocząć i tylko latały w tą i we wte. Nie poszedł bym na to nigdy w życiu ;) Już lepiej praca kelnera w pizzeri np.

Nie ma się czemu dziwić więc, dlaczego wciąż potrzeba w Macu pracowników. Wg. mnie wciąż ich brakuje, bo to ile trzeba czekać na otrzymanie swojej porcji to zwykle tragikomedia. Ostatnio czekałem dosłownie 30 minut (!) zanim udało mi się złożyć zamówienie :/ A jeszcze kolejne 20 na otrzymanie porcji ;)

Kreatywny, to chyba musiałeś trafić na jakąś impreze, albo na niezwykle ruchliwą porę w ruchliwym miejscu, a no i zamówienie na 100 kanapek :P Ja zazwyczaj po kilku minutach już zajadam.

Kreatywny, to chyba musiałeś trafić na jakąś impreze, albo na niezwykle ruchliwą porę w ruchliwym miejscu, a no i zamówienie na 100 kanapek :P Ja zazwyczaj po kilku minutach już zajadam.

Ostatnio często tak mam :) Byłem niedawno w ciągu tygodnia 2 razy (wiem, wiem, cholesterol mnie zeżre) i za każdym razem gorzej... Wakacyjny okres robi swoje.

To chyba jeszcze gorszy od kasy w Biedronce. Powiedziałbym stanowcze nie, nawet gdybym miał w perspektywie spędzić nieco skromniej wakacje... Tyle jest innych, dużo lepszych fuch, tylko trzeba dobrze poszukać.

Gdyby jeszcze wypłaty mieli nieterminowe to tym bardziej ich opinia pracodawców upadła by na łeb na szyję... Choć i tak młodzież chwyta się tej fuchy, w końcu to dobry zarobek na wakacje...

Jak chcesz dorobić to czemu nie. Możesz spróbowac popracować w MacDonaldzie. Nie zarobisz dużo kasy ale nie mając doświadczenia rzadnego to nigdzie nie zarobisz porządnie. Praca ciężka to na pewno ale da się wytrzymać. Dużo się nauczysz i poznasz co nieco.

Praca w MacDonaldzie nie należy do łatwych ale warto spróbować. Na poczatek ciężko będzie Ci znalezc dobrą prace, a tak pracując w MacDonaldzie zdobędziesz doświadczenie. Popracujesz troche i zdobędziesz własne pieniądze i dużą satysfakcje, że sam je zarobiłeś :P

Ja się zastanawiam, kto im dał nagrodę Studenckiego Pracodawcy Roku :/ Ślepy jakiś

Tego nie wiem ale ja pracowałam w supermarkecie i powiem krótko było cięzko ale nic innego nie mogłam znależć zaraz po szkole. Zero doświadczenia, brak znajomych, którzy mogliby mnie polecić u siebie w pracy. Nie pracowałam tam długo ale staż zdobyty tam przydał mi sie do innej lepszej pracy.

Gość ЯAFAŁ GEЯENT
staż zdobyty tam przydał mi sie do innej lepszej pracy.

Tak, to jest bardzo cenne. Dodam jeszcze od siebie, że mimo wszystko można pracować w MacDonaldzie na stanowisku kierowniczym... Nie jest to może superfucha, aczkolwiek będąc solidnym (najlepszym) pracownikiem/kasjerem przynajmniej pół roku, można zostać awansowanym na stanowisko kierownika, a taki status otwiera drogę dalej... Powodzenia!

Wesołych świąt i spełnienia marzeń w 2oo9 :)

Mój bratanek pakował ostatnio dekodery (ale warunek - legitymacja studenta, ucznia) i miał co prawda sporo pracy, ale w miarę spokojnej i wychodził na 2 tys. miesięcznie. W zasadzie był zadowolony z pracy i ma zamiar tam na jakiś czas wrócić. Oczywiście żaden luksus - jak każda praca fizyczna ale bez emocji jakie dają "szybkie bary"

A w McDonaldzie to jeszcze zależy gdzie się pracuje - jak byłem na Conrada i na Modlińskiej to spoko - praktycznie bez kolejek, zaś w Centrum, to lekki obłęd - wystarczy postać w kolejce, by mieć dość

Mój kolega pracuje w McDonaldzie od dwóch miesięcy i jest zachwycony. Mówi, że super atmosfera i w ogóle wszystko pięknie i ładnie;].

Praca jak każda inna. jeśli nie ma się lepszej perspektywy( oczywiście tylko tymczasowo) to moim zdaniem powinnaś spróbować. Nic nie ryzykujesz a możesz sporo zyskać. Pieniądze, może nie są jakieś ogromne,ale chyba lepsze one niż żadne. Każde doświadczenie zawodowe jest ważne. Idź i zarabiaj:)