doda26

Zostać konsultantką

zostać konsultantką...  

19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Chc? zosta? konsultantem/k?

• tak ;)
      5
    • nie :(
      11
    • jeszcze nie wiem <_<
      3

Recommended Posts

Witam! Poszukuję osób, które chciałyby zostać konsultantkami (konsultantami ) w firmie Avon. Ja jestem konsultantka od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z tego co robię. Poza tym, że mam kontakt z różnymi osobami, to także pieniążki. Zarobek uzależniony jest od naszej sprzedaży i wynosi od 15 do 40 %, czyli nawet do 1200 zł przy jednym zamówieniu. Oprócz tego mamy dużo prezentów w postaci kosmetyków, próbek, oraz materiałów potrzebnych w sprzedaży. Są różnego rodzaju konkursy w których można wygrać cenne nagrody, wycieczki lub kosmetyki. Także kosmetyki dla konsultantek są tańsze. Więc jeżeli jesteś osobą która chce zarobić lub dorobić sobie dodatkowe pieniążki to zapraszam do skorzystania.

ZBIERAM RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA NA KOSMETYKI .

Aktualny KATALOG 3: (zamówienia do 25 lutego)

KATALOG 4: (zamówienia do18 marca)

KATALOG 5: (zamówienia do 1 kwietnia)

KATALOG 6: (zamówienia do 22 kwietnia)

Katalogi dostępne na: www.avon.com.pl lub do pobrania na www.chomikuj.pl/Mistra/Katalogi bądź po skontaktowaniu sie ze mną.

Osoby chętne proszę o kontakt;

Tel.: 792 833 466

gg: 9059146

www.paulinka.prosta.pl

Ja z kolei oprócz Avonu i FM zaczepiłam się półtora roku temu w Betterware.

Firma ma podobne zasady jak reszta MLM.

Zajmuje się sprzedażą produktów dla domu, ułatwiających codzienne czynności.

Jesli ktoś chciałby też wejść w szeregi jej konsultantek czy konsultantów, niech napisze do mnie:)

Ania

GG 8453063

Bylam konsultantka Oriflame i powiem ze nie bylam zadowolona ze wzgledu na to ze trzeba zrobic za okolo 250zl zamowienia aby nie placic za koszt wysylki przepisalam sie do avon i obecnie jestem juz nie konsultantka awansowalam na Lidera sprzedazy jestem zachwycona poniewaz avon ma duzy zbyt i sprawdzone kosmetyki do tego aby nie placic 10zl za przesylke trzeba zrobic zamowienie za 150zl z czego 25 procent od tego zamowienia jest dla mnie jesli zloze zamowienie za ponad 500 mam juz 30 procent dla siebieim wieksze zamowienie tym wiekszy procentjak i dodatkowo dostaje sie katalogi z oferta netto tylko dla konsultantek gdzie mozna kupic rozne produkty za smieszne pieniadze jestem zadowolona poniewaz buduje juz swoja grupe ktora na mnie zarabia i mam dodatkowe korzysci jak i kosmetyki.

PRACA W AVON TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ

1. Sama planujesz swój czas pracy.

2. Sama wybierasz miejsce pracy.

3. Sama obierasz styl pracy.

4. Powiększasz grono swoich przyjaciół.

5. Systematycznie powiekszasz swój dochód.

6. Jesteś w pełni niezależna finansowo

Już dziś dołącz do AVON: korzyści dla Ciebie to

-wpisowe 0zł,

-od umowy możesz odstąpić w każdej chwili,

-profesjonalne szkolenia kosmetyczne,

-opusty na kosmetyki do 40%,

-bezpłatna dostawa paczki do domu - prezenty i gratisy

i sa tez tutaj szkolenia kosmetyczne;) w oriflame jest staly procent bez wzgledu na ilosc zamowienia no i kosmetyki sa drogie...

jesli ktos bylby zainteresowany kupnem badz wspolpraca w Avon zapraszam prosze pisac

monika.avonpl@gmail.com

gg 12807297 bydgoszcz i okolice

Witam

Prawda jest taka ze wart zapisac sie do wszystkich znanych firm np, avon, oriflame I FM Group. W praktyce poprzez sprzedaz znajomym I rodzinie zarobisz wystarczajaco duzo aby nie placic za swoje kosmetyki I perfumy. Jesli chcesz zarobic wiecej musisz budowac grupe. A ta sztka nie jest latwa. Polecam firme FM Group bo duzo zarabia sie dzieki budowaniu grupy. Na stronie www.fm-cosmetics.eu znalazlem poradnik FM ktory moze ci pomoc.

Pozdrawiam

Witam,

Zostań konsultantką firmy Avon (Katowice, Mikołów, Tychy, Ruda Śląska)

Przed Tobą nieograniczone możliwości zarobkowe, niezależne od Twojego wieku, wykształcenia i doświadczenia zawodowego !!!

Bycie KONSULTANTKĄ Avonu jest łatwe i przyjemne, ponieważ Klientki doskonale znają nas i mają do nas zaufanie.

Dlatego podejmij decyzję już dzisiaj i zostań Konsultantką!

JAKO KONSULTANTKA MOŻESZ:

- zarobić dodatkowe pieniądze,

- poznać nowych ludzi,

- pracować w elastycznych godzinach pracy,

- kupować kosmetyki tańsze nawet o 40%

NIE RYZYKUJESZ ani złotówki:

- brak opłaty wpisowej!

- bezpłatna dostawa kosmetyków,

- płatność za kosmetyki dopiero po 2 tygodniach od otrzymania paczki

- brak kar za nie składanie zamówień,

- brak minimalnej kwoty zamówienia, - w każdej chwili można zrezygnować

Zainteresowanych proszę o kontakt: olimpia11@o2.pl tel. 782996607

Pozdrawiam!

Wszystkich chętnych do pracy jako konsultant ORIFLAME zachecam do kontaktu gwarantuje wszelką pomoc, odpowiedzi za wszystkie pytania dotyczące tego zajecia możesz zostac konsultantką w pełni sie rozwijająca i brnącą do góry albo konsultantka zamawiająca kosmetyki tanio tylko dla siebie :) kontakt do mnie:

MARZENA KLACZA kom; 605-246-167 gg; 13254684

email ; marzenastalmach@interia.pl

....................................

TERAZ W KATALOGU nr13 WPISOWE DO ORIFLAME JEST ZA 1zł (czas trwania katalogu 06.09-26.09.2010) Dodatkowe przywileje w programie witamy ;]

Witam dziewczyny.

Jestem Liderem Zespołu AVON.

Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy.

Tel do mnie 505 235 722

E-mail avon.kasia84@gmail.com

Witam dziewczyny.

Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy.

Tel do mnie 505 235 722

!!!Zostań konsultantką firmy AVON!!!

Dołącz do grona kobiet, które same decydują o swojej przyszłości!

Praca konsultantki AVON to doradztwo i sprzedaż

kosmetyków z katalogu.

Osiągnięty opust to Twój zarobek.

MOŻLIWOŚCI:

- opusty od 15 do 40%

- wpisowe 0 zł

- możliwość zakończenia współpracy w dowolnym

momencie bez żadnych konsekwencji

- brak obowiązku składania zamówienia w każdym katalogu

- elastyczne godziny pracy

- 17 katalogów w roku

- bezpłatna, cotygodniowa dostawa do domu

- wiele sposobów składania zamówień (przez sms, internet, telefonicznie)

- szkolenia kosmetyczne

- możliwość zakupu produktów z oferty demo

- nagrody i opusty w specjalnych ofertach promocyjnych

- możliwość przystąpienia do prestiżowego programu dla najlepszych konsultantek - AVON CLUB

-możliwość większego rozwoju jako lider sprzedaży

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy:

Tel do mnie 505 235 722

Witam serdecznie.

Na mojej stronie możesz pobrać katalogi produktów i sprawdzić

plan marketingowy firmy: FM Group

Jeśli masz jakieś pytania możesz skontaktować się ze mną przez

zakładkę "kontakt" na mojej stronie lub pisząc bezpośrednio na adres:

fmgroup(małpka)kepo(dot)pl

Przekażę Ci wszystkie informacje dotyczące

współpracy z FM Group i pomogę w prowadzeniu biznesu.

Zapraszam do współpracy.

Rejestracja FM Group - Rozpocznij biznes i zostań konsultantka FM Group

Oferujemy możliwość przystąpienia do struktury w FM GROUP, elastyczne godziny poświęcone pracy, zarobki z marży oraz prowizji w strukturze, idealny sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy dla studentów jak i już pracujących. Możliwość zaoszczędzenia na wydatkach domowych. Szukamy cierpliwych i sympatycznych osób. Więcej szczegółów na http://mlm-fmgroup.prv.pl/

Dystrybucja towarów marki FM GROUP (perfumy, kosmetyki, make up, chemię domową), możliwość spotkania na terenie Częstochowy, zapraszam :)

Witam

Zapraszam do współpracy z polską firmą FM group. W swojej bogatej ofercie posiadamy perfumy, kosmetyki perfumowane, kosmetyki do makijażu oraz chemię domową. Wysoka marża, możliwość rozwoju i uzyskania dodatkowych rabatów, praca na zasadach partnerskich oraz zaplecze z niezbędną wiedzą. Ze swojej strony gwarantuję pomoc przy tworzeniu i rozwoju własnej sieci dystrybucji. Zero zobowiązań nałożonych z góry dostajecie państwo tylko prawa.

Krótka prezentacji firmy http://www.sendspace.pl

Zapraszam do zapoznania się z krótka prezentacja firmy i możliwości jakie daje współpraca.

Więcej informacji po kontakcie mailowym

szykor@o2.pl

bądź gg 4410559

z reguły codziennie w godz 20-22 jestem dostępny i odpowiem na wszystkie pytania

Pozdrawiam

Witam dziewczyny.

Tel do mnie 505 235 722

Witam dziewczyny.

Tel do mnie 505 235 722

A ja polecam BETTERWARE - firma zdecydowanie mniej znana ale dobra w branży. Polecają produkty dla domu ( wszelkie ułatwienia- garnki, patelnie, naczynia do mikrofalówek, wycieraczki, moskitiery, mopy, szczoteczki do żaluzji- praktycznie wszystko) oraz chemię domową i preparaty dla zdrowia i urody ( gorsety, plastry, zestawy do manicure, opaski na włosy, aparaty do masażu) - generalnie łatwiej sprzedać niż same kosmetyki, gdyż większość rzeczy jest w domu wręcz niezbędnych i ludzie chętnie je kupują. W dodatku to rzeczy niedrogie. Zresztą same obejrzyjcie tutaj http://www.betterware.pl/katalog_betterware/11/ - przedstawiciel kupuje 30% taniej, zapisy tylko 1zł w tym miesiącu, czeste wyprzedaże, świetny system rabatowy. Nie ma wymogów co do sprzedaży lub budowania siatki, wiec możesz , a nie musisz. Generalnie możesz tylko kupować dla siebie, a opłaca sie bo masz 30% taniej. Jeśli jesteście zainteresowane zapraszam do siebie- wszystko wyjaśnię i pomogę się z tym zaznajomić w miarę dokładnie - przy rejestracji wysyłam darmowe katalogi:) piszcie do mnie na adres betterware2010@gmail.com zapraszam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny i konsultantki

Cześć! Jestem konsultantką Avon i Oriflame. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub chcesz zostać konsultantka tak jak ja, napisz do mnie. Na pewno z chęcią Ci pomogę. Moje gg: 22257080 lub e-mail: lutek0810@onet.pl

Polska firma Paese

Kosmetyka kolorowa, podkłady, tusze, palety cienie, elinery, kredki . Czyli krótko mówiąc kolorówka. Można je kupić w drogeriach, ale nie cały asortyment. Od kilku miesięcy prowadzą sprzedaz w systemie MLM, czyli dopiero początki.

Dobra jakość w stosunku do ceny. Sprzedaż katalogowa, jasne zasady.

Bardziej szczegółowe informacje na stronie :

http://zespol-paese.webnode.com/

Gość chris

Dołącz do Oriflame już dziś !

* oszczędzaj na własnych zakupach

*sprzedawaj kosmetyki z katalogu swoim znajomym ( 30 % dla Ciebie )

* buduj własny biznes i zarabiaj dzięki niemu duże pieniądze tak jak robię to ja

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A WPROWADZĘ CIĘ DO ŚWIATA ORIFLAME

Super nagrody w programie Witamy dla początkujących konsultantów, które możesz mieć już za 1zł !!

1 etap - tusz WONDER

2 etap - przeciwzmarszczkowy krem Ecollagen

3- etap - perfumowana woda Mirage

Zapisująć się u mnie i składając swoje pierwsze zamówienie na 100pkt otrzymasz atrakcyjny prezent oraz zestaw kilku próbek na dobry początek.

Zapisując się u mnie , pomogę Ci również budować twój zespół konsultantów, ddzięki któremu możesz zarobić naprawde duże pieniądze. Dzięki mojej pomocy możesz zarobić dodatkowe 300, 400, 500 a nawet więcej złoty

gg : 33839251

e-mail : oriflame2011@interia.pl

strona internetowa : my.oriflame.pl/zarabiajzoriflame

Gość Gość

PRACA!!!

Tylko teraz wyjątkowa okazja- zostań konsultantką Avonu - wpisowe 0 zł.

Profesjonalne szkolenia. Bezpłatne katalogi.

Rewelacyjny program prezentowy dla nowych konsultantek.

* nic nie inwestujesz (wpisowe 0 zł)

* sama wyznaczasz sobie czas i miejsce pracy- możesz sobie zrobić "wolne" kiedy chcesz, łatwo pogodzisz Avon z pracą, szkołą, domem

* Avon to dobra marka, każdy znajdzie coś dla siebie- i Ty też!

* łatwa forma składania zamówień- internet, telefon, faks, Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście

* wybór dogodnego miejsca dostawy towaru- wprost do domu (oczywiście bezpłatne gdy zamawiasz w trakcie trwania regularnego zamówienia

* nie płacisz nic przy odbiorze!- masz 21 dni na uregulowanie płatności

* ZARABIASZ OD 25% DO 40 %

Martyna Kulig

Lider Zespołu

AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Kontakt: martyna161@wp.pl lub gg 5198471

Napisz i umów się na spotkanie, odpowiem na wszystkie pytania

Współpraca z Avonem to prosta droga do niezależności finansowej i realizacji marzeń.

„Po prostu trzeba zacząć. Spróbuj i przekonaj się!”.

Gość Gość

Dodatkowo z czasem można awansować wyżel i zostać Liderem Zespołu i zarabiać dużo więcej.

Gość kamilmaliszow

Witam:0

Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON

Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie

Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0

Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!!

AVON oferuje;

-zarobek 15-50%

-katalog z 3

terminami zamówień

-darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki

-kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%

-różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program

motywacyjny itp

-możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży

-różnego rodzaju szkolenia i wycieczki

-możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł

-21 dni na zapłatę faktury

Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu

NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON:

eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl

tel;505293722

Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Gość ANIAZORI

Co wiesz o Oriflame?Hmmm....niech pomyślę...Chodzi konsultantka z katalogiem i zbiera zamówienia.Brawo...krok pierwszy za nami.I co jeszcze?....Mało zarabia...nie prawda!!!Zapewniam że wcale nie mało,wystarczy odrobina zaangażowania.Dlatego zapraszam na moją stronę internetową www.aniazori.mojeori.pl skąd możesz pobrać bezpłatnie pierwszą część vademecum które zostało stworzone specjalnie z myślą o chętnych chcących dołączyć do grupy OriNet.

Pozbądź się standardów dołącz do Oriflame OriNet!!!Zaufaj managerowi Oriflame!!!

Pozdrawiam

Ania

Gość daro199o
Co wiesz o Oriflame?Hmmm....niech pomyślę...Chodzi konsultantka z katalogiem i zbiera zamówienia.Brawo...krok pierwszy za nami.I co jeszcze?....Mało zarabia...nie prawda!!!Zapewniam że wcale nie mało,wystarczy odrobina zaangażowania.Dlatego zapraszam na moją stronę internetową www.aniazori.mojeori.pl skąd możesz pobrać bezpłatnie pierwszą część vademecum które zostało stworzone specjalnie z myślą o chętnych chcących dołączyć do grupy OriNet.

Pozbądź się standardów dołącz do Oriflame OriNet!!!Zaufaj managerowi Oriflame!!!

Pozdrawiam

Ania

Gość daro199o

Jesteś osobą młodą, ambitną, pełną energii. Chcesz się zmierzyć z nowymi wyzwaniami? Oferuję Ci pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie perfumeryjnej o międzynarodowym zasięgu FM GROUP.

Jest to świetny sposób by samemu rozkręcić własny biznes i zacząć zarabiać naprawdę fajne pieniądze. Więc dołącz do mojej grupy a przekonasz się jak zarabianie może być fajne i ilu ciekawych ludzi można poznać.

Jeśli Cię zainteresowałem proszę o kontakt darekzych@o2.pl lub gg: 8294942.