doda26

Zostać konsultantką

zostać konsultantką...  

19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Chc? zosta? konsultantem/k?

• tak ;)
      5
    • nie :(
      11
    • jeszcze nie wiem <_<
      3

Recommended Posts

Oriflame ma bardzo fajne promocje dla konsultantek. Z tego co wiem jak się dobrze rozkręci biznes to fundują wycieczki i różnego rodzaju gratisy.

Gość pliszka
Oriflame ma bardzo fajne promocje dla konsultantek. Z tego co wiem jak się dobrze rozkręci biznes to fundują wycieczki i różnego rodzaju gratisy.

na tym www.rankingmlm.com Oriflame prowadzi w rankingach :)

Gość marta ; ]
Bylam konsultantka Oriflame i powiem ze nie bylam zadowolona ze wzgledu na to ze trzeba zrobic za okolo 250zl zamowienia aby nie placic za koszt wysylki przepisalam sie do avon i obecnie jestem juz nie konsultantka awansowalam na Lidera sprzedazy jestem zachwycona poniewaz avon ma duzy zbyt i sprawdzone kosmetyki do tego aby nie placic 10zl za przesylke trzeba zrobic zamowienie za 150zl z czego 25 procent od tego zamowienia jest dla mnie jesli zloze zamowienie za ponad 500 mam juz 30 procent dla siebieim wieksze zamowienie tym wiekszy procentjak i dodatkowo dostaje sie katalogi z oferta netto tylko dla konsultantek gdzie mozna kupic rozne produkty za smieszne pieniadze jestem zadowolona poniewaz buduje juz swoja grupe ktora na mnie zarabia i mam dodatkowe korzysci jak i kosmetyki.

PRACA W AVON TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ

1. Sama planujesz swój czas pracy.

2. Sama wybierasz miejsce pracy.

3. Sama obierasz styl pracy.

4. Powiększasz grono swoich przyjaciół.

5. Systematycznie powiekszasz swój dochód.

6. Jesteś w pełni niezależna finansowo

Już dziś dołącz do AVON: korzyści dla Ciebie to

-wpisowe 0zł,

-od umowy możesz odstąpić w każdej chwili,

-profesjonalne szkolenia kosmetyczne,

-opusty na kosmetyki do 40%,

-bezpłatna dostawa paczki do domu - prezenty i gratisy

i sa tez tutaj szkolenia kosmetyczne;) w oriflame jest staly procent bez wzgledu na ilosc zamowienia no i kosmetyki sa drogie...

jesli ktos bylby zainteresowany kupnem badz wspolpraca w Avon zapraszam prosze pisac

monika.avonpl@gmail.com

gg 12807297 bydgoszcz i okolice

a więc, ORIFLAME jest firmą , która wytwarza produkty na naturalnych składnich, dzięki czemu wchłania się głębiej w skórę, ponadto nie uczula, kosmetyki nie są drogie, np: tusz w AVONIE za 23.90 7 ml, w ORIFLAME 19.90 za 8 ml ; ]

co NAJWAŻNIEJSZE!!!! KOSMETYKI NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH (DZIĘKI CZEMU, NIE SA OKALECZANE )

nie trzeba składać zamówienia co katalog, w ciagu ROKU czyli : 17 katalogach TRZEBA złorzyć TYLKO 1 zamówienie 100 pkt czyli ok 250 zł. ; ]]]

szkolenia są za darmo ; ]] a AVONIE 35 zł ; ))) jak i równiez, kosmetyki są tam robione CHEMICZNIE ( wobec tego wywołują uczulenia ;)) )

zniżki w oriflame dochodzą nawet do tego , że płaci się 10% faktury , czyli zamówienie za 450 zł , płacimy tylko 45 zł ;)

prezenty ; ) dostęp do wyprzedarzy itp. Oprócz tego dla każdej nowej osoby jest program witamy KOSMETYKI jako nagrowy ; ))

jeżeli jest ktoś zainteresowany :

gg : 35614370

bądz tel: 511820305

lub też : marta.dg@buziaczek.pl

nie krępować się ,t ylko pisać , jeżeli ktoś zainteresowany (najlepiej gg)

Marta .

Gość OriflamePolska

Kim jestem? Niezależną Konsultantką Oriflame, jeśli masz ochotę zarobić, mieć dostęp do świetnych kosmetyków i wiele więcej napisz do mnie, a na pewno się odezwę, wprowadzę Cię w świat Klubu Oriflame

Kto może zostać Konsultantem/ Konsultantką Oriflame ?

Konsultantem może zostać każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce. Za zgodą rodziców zapraszamy do Oriflame również młodych ludzi, którzy ukończyli 16 lat.

Jak zarabiasz? Ceny katalogowe są dla Twoich klientów - cena dla Ciebie widniejąca w cenniku jest około 23% niższa.

Jeśli zdecydujesz się na dniach i zbierzesz zamówienie na około 250zł w 3 pierwszych katalogach otrzymasz prezent (około 250zł to tzw. 100 Punkty Premiowe)

Program Witamy:

1 ETAP min. 100PP w Katalogu 11 = błyszczyk ze światełkami i lusterkiem o wartości 40zł

2 ETAP min. 100PP w Katalogu 12 = woda toaletowa Rock Angel by Ewa Farna o wartości 79zł

3 ETAP min. 100PP w Katalogu 13 = torebka Dare To Be o wartości 99zł

Wpisowe za symboliczną złotówkę

Hanna O.

oriflamepolska@gmail.com

Gość Guest_adeczka_*
Chciałabym zostać konsultanką kosmetyków. Myśle że to bardzo fajna i łatwa praca. Będąc kobietą interesuje się kosmetykami więc czemu nie połączyć tego z pracą. Tylko jaką firme polecacie mi? Znalazłam oriflame avon, FM, faberlic. Do której warto się zapisać?

SZUKAM WSPÓŁPRACOWNIKÓW NOWEJ FIRMY ODEUR VIE KTÓRA RUSZYŁA W CZERWCU TEGO ROKU JEST TO FIRMA KTÓRA DAJE NAJWIĘKSZA MARŻĘ BO AŻ 59% ZYSKU Z 1 PERFUM..... JEST DO DOBRY ZAROBEK JA SAMA SPORO ZARABIAM...

JAK BĘDZIESZ DUDOWAĆ WŁASNA GRUPĘ ZYSKUJESZ JESZCZE WIĘCEJ- DOSTAJESZ PREMIE ZA AKTYWNYCH ZE SWOJEJ GRUPY PROSTO NA KONTO, ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH KONTAKT adeczka1-1@wp.pl PROWADZĘ ZAPISY NA UMOWE

Witam Panie! Jestem konsultantką Oriflame. Szukam osób chętnych do współpracy. Z przyjemnością wprowadzę chętne Panie w świat kosmetyków Oriflame i pomogę zostać konsultantką :)

Korzyści dla Ciebie:

1.kosmetyki TANIEJ

2. ZAROBEK ze sprzedaży(jeśli chcesz odsprzedawać ,bo nie musisz).

3. Nowe znajomości.

4. zwrot kosmetyków (gdy nie spełniają oczekiwań) - bez żadnych kosztów

dodatkowych.

5. Przyłącz się do "Programu Witamy!", i zdobądź atrakcyjne nagrody!

6. Zaraz po Programie Witamy czeka na Ciebie Program Lojalnościowy, możesz go zrealizować dzięki robieniu standardowych zamówień za 100pp (dzięki 100 punktom (każdy produkt ma jakąś ilość punktów, pieniężnie 100 pp to ok 250zł) otrzymujesz przesyłkę na adres domowy za darmo!) . W nagrodę otrzymujesz prezenty o wysokiej wartości za symboliczną złotówkę :) Oczywiście nic nie musisz, możesz robić zamówienia poniżej 100 pp, ale wtedy opłata za dostarczenie paczki wynosi do 15zł. Jeśli nie chcesz płacić za zamówienie, a masz poniżej 100 pp możesz zamówić jeden produkt, który gwarantuje darmową przesyłkę, co katalog - inny produkt.

7. Wpisowe 1 zł! Żadnych dodatkowych opłat!

8. Nie ma żadnego obowiązku składania zamówień - zamawiasz wtedy kiedy chcesz!

9. Nie musisz od razu płacić za zamówione produkty. Korzystaj jak większość konsultantek z możliwości przedłużenia terminu płatności. Okres kredytowania to 14 dni od daty odebrania zamówionych produktów

! Oczywiście nie ma żadnych odsetek!!!

10. Jeśli z przyczyn osobistych zdecydujesz się wypisać z Klubu, po prostu przestajesz zamawiać. Członkostwo po pewnym czasie automatycznie wygasa. Rezygnacja nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi ani finansowymi.

Jeżeli jesteś zainteresowana członkostwem Oriflame skontaktuj się ze mną.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,

Małgorzata Michniak

gg: 6361295

robert553@vp.pl na prawdę są to oryginalne perfumy? Jakoś nigdy nie miałem zaufania do tak niedrogich perfum, często spotkałem się z tym, że to po prostu podróbki.

Praca konsultanta jest raczej pracą dorywczą niż stałą, nie ma się tej płynności finansowej, tylko takie niewielkie zastrzyki pieniężne od czasu do czasu.

Witam

Jestem Niezależną Starszą konsultantką firmy kosmetycznej Mary Kay, Jeśli jest ktoś zainteresowany biznesem w tej firmie chętnie przedstawię na czym polega współpraca ,proszę śmiało pisać na mail klaudiabieronska@gmail.com

ja mogę wam coś doradzić, jako że od dawna jako dodatkowa moja praca zajmuje się byciem konsultantką. I tak po pierwsze, kosmetyki są już ciężkie. Dużo firm, dużo konsultantek. Trzeba mieć duże grono znajomych. Po drugie praca dla jednej firmy jest mało oplacalna. Lepiej zając się 2-3 projektami. Spokojnie starczy czasu i można to robic profesjonalnie a zarobki sensowniejsze :) ja jestem w firmie kosmetycznej i w moneysaveapp. To drugie to fajna, bo nowy temat, nowa branża, świeża ziema, że tak powiem :D

Torchę oszukujecie dziewczyny i faktycznie sporo reklamy w wątkach. Mam znajomą która robi dla MK i podobno na dużo kasy z tego, jeździ na rózne zjazdy, gdzie przyznawane są nagordy za sprzedaż. Ale z tego co widzę to dosyć specyficzne środowisko, mam wrażenie że dziewczyny któe tam pracują to dosyć... puste osóbki. Takie sprawiają wrażenie, to trochę tak jakby firma prała im mózgi :D A wracając do tej koleżanki mojej, no może i zarabia ale nie jest fajnie jak wszystkim swoim znajomym próbuje wepchnąć kosmetyki. :(

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.rekowska.com . Uważam, że warto zostać niezależną konsultantką, ponieważ ma się sporo profitów. Można między innymi kupować w okazyjnych cenach kosmetyki Arbonne, które są naprawdę wysokiej jakości.

Ja kiedyś miałam konto w Avonie, ale zamawiałam kosmetyki tylko dla siebie i dla mamy - właśnie po to, żeby wychodziło mi taniej i żeby nie płacić konsultantkom :) Myślę, że sporo młodych dziewczyn może tak robić. Odradzam też FM. Na studiach moja koleżanka była z nimi związana. Zaprosiła mnie nawet na jedno spotkanie - prawdziwa sekta...