doda26

Gra giełdowa

Recommended Posts

Ostatnio słyszałam że można zacząć grać na onecie w Giełde. Gra Giełdowa Onet.pl to symulacja biura maklerskiego, gdzie każdy może uczyć się inwestować na giełdzie nie ryzykując prawdziwych pieniędzy. Braliście udział w takiej giełdzie, czy zasady są takie same jak na prawdziwej?

Po zalozeniu konto masz wirtualne 40 tys zlotych i je inwestujesz (kursy akcji są juz realne). Mój znajomy sie w to bawił i teraz chce spróbować grać naprawde i zainwestować troche gotówki. Taka wirtualna giełda nie jest zła jak ktoś chce się nauczyć bez ryzyka straty realnych pieniędzy.

Wiele osób na samym początku gry na giełdzie boi się zaangazować realnego kapitału w akcje. Dla tych osób też jest rozwiązanie. Gra Giełdowa na onecie, gdzie otrzymuje się wirtualne pieniądze, które można inwestować, przy okazji ucząc się zasad rządzących giełdą.

Jaka jest rożnica pomiedzy prawdziwą giełdą a symulatorem? Na symulatorze mozna w kilka dni pomnożyć swój kapitał, domyślam się,że na prawdziwej giełdzie jest to niemożliwe dlaczego? Pomijając fakt presji (grając prawdziwymi pieniędzmi) i 15 minutowym opóźnieniem.

Gra giełdowa oparta jest o system notowań ciagłych opóźnionych o 15 minut z możliwością krótkiej sprzedaży akcji wszystkich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grając na takiej giełdzie niczym nie ryzykujesz a możesz zgłębić wiedze o inwestowaniu by potem odnosić sukcesy na prawdziwej giełdzie.

Grając na takiej giełdzie można wypróbowac swoich sił nie ryzykując prawdziwych pieniędzy. Dla osoby, która nie ma zbyt duzego doświadczenia , a chcąca zacząć grać taka giełda jest dobra aby oswic się z atmosferą jaka panuje na giełdzie i emocjami.

Gość lubomir

Jeśli chodzi o wirtualne gry giełdowe to ja polecam Wirtualnego Inwestora. Moim zdaniem najbardziej odzwierciedla rzeczywistość, a w dodatku jest desktopem, a nie aplikacją web. Można go pobrać stąd:

http://w20.pl

Lepiej zabrać się za takie tematy na poważnie - poprzez pracę jako trader w Maximus Trading. O czym piszę? Zerknijcie na stronę - http://www.maximus-trading.com/ Już na początek na szkoleniach obraca się sumą 100 tysięcy dolarów. Wiem, że brzmi niewiarygodnie, ale oni po prostu szukają pracujących zdalnie osób, które mają do tego talent.

Nie, nie giełda nie jest dla mnie. Ostatnio myślałam o funduszu inwestycyjnym ale poczytałam trochę na http://direct.money.pl/artykuly/inwestycje...,0,1773594.html i póki co pozostanę przy lokacie. Może zyski mniejsze ale pewne i bezpieczne. Na razie nie jestem gotowa na starty a fundusz może je ze sobą nieść.

Jeśli chcecie przyswoić wiedzę z zakresu np. strategii na Forex, to zawsze istnieją fajne szkolenia: https://www.tms.pl/forex-strategie podczas których można wiele się nauczyć od doświadczonych na rynku praktyków. Ja uważam, że to doskonała okazja, by później lepiej inwestować swoje fundusze na giełdzie. Warto korzystać!

No właśnie, warto się podszkolić i zacząć samodzielnie inwestować. Robi to cały świat a my w Polsce ciągle się boimy. Wymaga to wprawdzie śledzenia sytuacji rynkowej, ale też nie bark łatwo dostępnych źródeł. Od jakiegoś czasu interesuję się spółką Onico, która rośnie od lat stabilnie mimo zmian koniunktury na rynku paliwowym.  To dowód na dobre zarządzanie spółką i szansa na rosnące zyski dla  akcjonariuszy.

Graj na giełdzie ale razem z traderami i w czasie rzeczywistym. Mamy obecnie platformę gdzie mamy odpowiednie sygnały,  dodatkowo konkretny biznes na wiele lat. Tu masz praktycznie wszystko co Ci będzie potrzebne do solidnego bezpiecznego zarabiania. Poznaj szczegóły, kontakt na stronie  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset-%2C-biznes%2C-nauka.htm

Jasne że pomogą. Podstawa to nie dać się namówić do grania samemu. To najprostsza droga aby stracić. Zapraszam do mojej grupy, tu sami zawodowcy, kontakt skype janubers1  lub poprzez stronę wyżej.