2BE.PL

Bezpłatne konto hostingowe w 2BE.PL

Recommended Posts

Naszą ofertę hostingową poszerzyliśmy o nowe konto hostingowe Free:

• Aby aktywować konto wystarczy zarejestrować dowolną domenę w 2BE.PL
  • Konto Free jest bezpłatne w pierwszym roku i w kolejnych latach korzystania. Wystarczy utrzymywać co najmniej jedną domenę w 2BE.PL, by nie płacić za konto
  • Oferta jest ważna do odwołania i mogą korzystać z niej osoby prywatne i firmy

Więcej informacji na temat konta Free, parametry i regulamin usług można znaleźć na stronie [link usunięty] .

[link usunięty]

Darmowe konto Free - teraz ze wsparciem dla systemu WordPress

Parametry konta poszerzyliśmy o bazę MySQL. Każdy użytkownik otrzymuje bazę w wersji 5.0 lub 5.5 o pojemności 5MB. Zasady aktywowania i utrzymania konta pozostają bez zmian. Można je zamówić bezpłatnie przy rejestracji domeny z dowolnym rozszerzeniem. Więcej informacji na stronie [link usunięty]

45 zł płacę za 35 GB transferu w Firehost. W pewniaku, z supportem reagującym w kilka minut.

Po co ładować się w darmową usługę, skoro wiadomo, że przy niej nikt nie będzie w stanie zapewnić jakości?

Darmowe konto na początek, gdy ktoś zaczyna, to nie jest chyba taki zły pomysł. Można spokojnie rozeznać jakość usługi, a potem w zależności od stopnia zadowolenia wykupić wersję płatną lub zmienić dostawcę :)

Wszystko zależy od parametrów - nie dla każdego będzie to dobre rozeznanie. No i ciekawi mnie kwota, którą w końcu trzeba będzie zapłacić (domyślam się, że oferta obejmuje tylko np. 1 rok)?

Hekko jak najbardziej, mam tam kilka serwisów od na prawdę bardzo dawna i żadnych problemów - wszystko działa na prawdę szybko, wzorcowo. Na pewno serwera nie zmienię, tym bardziej, że tutaj przy każdym przedłużeniu dostaję rabat i corocznie powiększają pakiety.

Czy od tamtej pory powstała choćby jedna usługa, która faktycznie działa przyzwoicie i jest całkowicie bezpłatna?

Bo przyznam, że próbowaliśmy postawić takie pod zaplecze, ale nie było tutaj mowy o jakości...

Bzdura totalna. Za kilka dyszek rocznie masz konto w Firehost, które jest wystarczające pod kilka serwisów z ruchem - tak ja mam.

Po co się ładować w jakiekolwiek darmowe usługi, skoro to jest po prostu typowa gwarancja wielu problemów?

Hehe... ciekawie oni skończyli co nie? A ja w mniejszej firmie - firehost, w dalszym ciągu normalnie działam. Po co ładować się w miejsca, gdzie te stawki są z kosmosu, albo konta bezpłatne o dramatycznej jakości? Paranoja, ale każdy niech robi jak uważa.

Dzielone na Hekko, a nie darmowe konto. Darmowa usługa kompletnie nic nie daje.

Serwer powinien stabilnie działać, mieć porządny support. Myślicie, że ktokolwiek wam coś takiego da za darmo?

Każdy bezpłatny serwer to co najwyżej ładowanie się w duże problemy. Po co to komu? Jeśli stawiać cokolwiek za darmówce, to jakieś zaplecze, albo stronę pod zaliczenie infy, ale na pewno nie serwis przeznaczony pod ludzi. To akurat zapewniam.