ernest

Które branże będą się intensywnie rozwijały?

Recommended Posts

Moim zdaniem nadal będzie rozwijała się branża budowlana. Mój znajomy ma firmę budowlaną i naprawdę dobrze na niej zarabia. Ostatnio wziął robotę w Tarnowie i chce wysłać tam koparkę. Z tego co wiem znalazł na http://tabor-polska.com.pl/ firmę, która przwozi maszyny budowlane i chyba skorzysta z ich usług. Ludzie cały czas budują, remontują i nie sądzę by kiedykolwiek się to zmieniło.

Ja postawiłem na ubezpieczenia,wstępnie planowałem otwarcie placówki franczyzowej Cuk, ale najpierw postanowiłem się sprawdzić jako niezależny doradca. Daję sobie rok , jak sie okaże że dobrze się w tym czuję to wtedy już z większym doświadczeniem będzie mi łatwiej poprowadzić taką multiagencję.Myślę że poza patrzeniem na to co jest dochodowe, trzeba też dobrze ocenić siebie, swoje zainteresowania żeby prowadzić biznes z pasją.To połowa sukcesu.

Muszę się zgodzić z moimi przedmówcami, najprężniej w tym momencie rozwija się branża IT. Razem z mężem sami idziemy w tym kierunku i planujemy otworzyć własną serwerownie. Jesteśmy na etapie gromadzenia środków i rozglądania się na sprzętem, w pierwszej kolejności potrzebujemy obudowy serwerowe http://www.agmar.com/szafy-serwerowe/ bez nich ani rusz. Na razie wszystko dokładnie planujemy, konkurencja w tym obszarze nie jest mała, także chcemy postawić na niezawodność.

Druga, obok IT branza która z pewnoscia przezywa swój rozkwit sa usługi medyczne. Spoleczenstwo się starzeje i popyt na lekarzy staje się coraz wiekszy. Sam działam w tej branzy i mogę zaobserwowac ze liczba moich pacjentow stale wzrasta. W związku z duzym zainteresowaniem nie narzekam również na dochody. Poczatkowo musialem zainwestowac w profesjonalny sprzet z http://www.inmed.pl/, wynajecie lokalu oraz zatrudnienie personelu, ale obecnie wydane pieniadze zwracaja mi się z nawiazka

A jakie jest wasze zdanie na temat budowania magazynów, nawet takich tylko pod wynajem. Bo zastanawiam się nad taka inwestycją. Oglądałem wstępnie te realizacje takich magazynów i sądzę,że mógłbym na czymś takim zarobić.

Ja myślę, że najlepiej inwestować w rozwój mobile i nauki języków, to 2 branże które obecnie przynajmniej jak dla mnie maja największe perspektywy.

----

Język włoski sprawia, że mogę bez obaw wyrażać swoje zdanie o każdym ;)

Ja myślę, że rozwijać będzie się branża spedycyjna i firmy transportowe. Takie firmy oferują naprawdę zróżnicowane usługi, bezpieczeństwo, a także pomoc przy różnych formalnościach, zresztą sprawdź tutaj. I z takich usług będzie korzystało coraz więcej osób.

Branża mięsna też się w Polsce dobrze rozwija. Powstaje coraz więcej lokalnych firm, które zajmują się wytwarzaniem wędlin. Nawet mój brat się tym zajmuje. Wiem, że robi dobre wędliny, bo używa tylko przypraw bez E z tonato.pl i są one naprawdę smaczne.

Na pewno branża fitness & wellness. Wystarczy popatrzeć, z jakim rozmachem przygotowywane są targi branżowe - choćby zbliżające się targi FIWE, nota bene największa impreza w tej branży. Jak dla mnie ta branża ma przyszłość.

Logistyka Klik tu (jak by ktoś nie wiedział co to)  to obecnie dziedzina, która będzie się niezwykle szybko rozwijać, droppshiping i handel internetowy popychają to zdecydowanie do przedu, będzie potrzeba wielu specjalistów.