Recommended Posts

Witajcie!

Myślę, że czas poruszyć ważny temat! Każda firma opiera się na sprzedaży. Obojętnie, czy oferujecie usługi, czy produkt, to jednak nadal jest sprzedaż.

Jak ją powiększyć?

Znalazłam coś ciekawego, może się Wam przyda

[link usunięty]

Jeśli macie coś, co może okazać się użyteczne, to udostępniajcie w tym wątku!

Pozdrawiam serdecznie!

Po pobieżnych oględzinach przyznaję, że tekst wygląda ciekawie, napisane nieszablonowo - nie jak w podręczniku o sprzedaży, marketingu i reklamie, ale tak fajnie życiowo. Dzięki P. Marto za darmowe przekazanie swojego doświadczenia zawodowego. Zabieram się do lektury.

Korzystacie z nowych technologi?

Reklama na urządzenia mobilne [link usunięty] Czy waszym zdaniem to jeszce za wcześnie na taki krok?

To zależy, w jaki target chcesz trafić. Reklama na urządzenia mobilne to jednak moim zdaniem spore ryzyko, nie wiem, czy w naszym kraju ma to rację bytu. Ja z kolei chciałam zapytać o [link usunięty] . Czy ktoś z was zlecał kiedykolwiek wykonanie jakichś zadań zewnętrznym firmom i czy to się opłaca? A ten sampling to a propos nowych technologii :) Jakieś chwytliwe dżingle to chyba niezły pomysł?

Jeśli interesują Was techniki skutecznej sprzedaży polecam zainteresować się tą książką: http://onepress.pl/ksiazki/sprzedaz-zarzadzanie-i-efektywnosc-osobista-w-101-praktycznych-przykladach-andrzej-niemczyk-bartlomiej-sapala,101psz.htm napisaną przez jednych z najlepszych menadżerów w Polsce.

Każdy przykład jest podparty autentyczną sytuacją tak więc jest to zrozumiałe i można książkę czytać wyrywkowo.

Sama prowadzę mój mały biznes, już zaczęłam wprowadzać metody z książki i zauważyłam pewną różnicę ;)