Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Dobrowolski

Piękne i strony WordPress w rozsądnej cenie

Recommended Posts

Witam,

niedawno wystartowałem z nowym projektem który może zainteresować wiele osób obecnych na forum. Jak pewnie większość wie wykonanie profesjonalniej strony internetowej to koszt nawet kilku tysięcy złoty. Na taki wydatek wielu przedsiębiorców nie chce, lub nie może sobie pozwolić. Jako web designer spotykałem się z tym problemem bardzo często. Dlatego właśnie postanowiłem zaproponować wszystkim zainteresowanym zakupem strony www pewne rozwiązanie.

Strony internetowe oparty o wygodny i popularny system zarządzania treścią WordPress oraz pięknych i nowoczesnych szablonach premium. Dzięki temu połączenie inwestując zaledwie ułamek kwoty potrzebnej na wykonanie zwykłej strony internetowej dostajemy witrynę do której stworzenia przyczynili się najlepsi programiści i graficy na świecie! Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www: [link usunięty]

Poniżej prezentuje kilka zdjęć stron który wykonałem w proponowanej technologi. Cena każdej z nich oscylowała w granicach 500zł.

ms.jpg

mu.jpg

pc.jpg

portfolio.jpg

pasta.jpg

Zapraszam do zadawania pytań:

607 774 058

info@klubasp.pl

Zgadzam się, że płacenie za stronę parę tysięcy to gruba przesada. Wordpress jest doskonałą platformą na stworzenie nowoczesnej i eleganckiej strony internetowej. Ja również wykonuję strony na Wordpressie. Jeżeli chodzi o grafikę to często na prawdę lepiej jest po prostu kupić sobie nowoczeny szablon niż płacić za zrobienie grafiki. Jest taniej, a efekt może być znacznie lepszy. Oczywiście posiadanie unikalnej grafiki też ma swoje zalety, ale wiąże się z większymi kosztami niż zakup szablonu. Webmaster może taki szablon zmodyfikować i strona będzie wyglądać i działać lepiej niż niejedna programowana od zera. Ja bardzo lubię tą [link usunięty] . Są ładne i tanie :D

Wordpress ma same zalety:

• różnorodne szablonu (komercyjne jak i bezpłatne),
  • niskie ceny płatnych templatek,
  • bogaty zbiór darmowych wtyczek, które rozszerzają funkcjonalność strony :)
  • strona ma strukturę dostosowaną do SEO,
  • łatwy w użyciu.

Jest to bardzo dobry [link usunięty] , bloga, czy sklep. Jeśli nasz servis będzie miał ponad 1000 stron to należy poszukać innego rozwiązania.

Należy to wyraźnie podkreślić, że WP jest bardzo dobrze zoptymalizowany dzięki czemu googleboty szybko go indeksują. Posiada również ogromne wsparcie wśród licznej społeczności oraz komercyjnych kursów jak ten tutaj http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron/kurs_tworzenie_stron_z_wordpress.html

Każdy problem z WP szybko jest naprawiany.

Jaki jest koszt w takim razie wykonania strony na wordpressie?

Za pewien czas będę chciał stronę postawić tylko w chwili obecnej cały czas się nad tym zastanawiam.

Tanią opcją jest również skorzystanie ze strony internetowej w abonamencie. Całkowity koszt miesięczny to 79 zł netto - ale po odliczeniu dochodowego cena spada jeszcze bardziej. W cenie otrzymasz:

- skrzynkę pocztową;

- wsparcie techniczne;

- domena;

- hosting;

- indywidualnie zaprojektowana templatka.

Więcej info znajdziesz na http://stronywabonamencie.pl/

Strona zwykle jest gotowa w ciągu 7 dni.

Zapraszam też [link usunięty] . Strony internetowe buduję głównie na Wordpressie, ale czasem przydaje się też Joomla. Oprócz stron www zajmuję się też budowaniem blogów firmowych (siłą rzeczy;P).

Wątek stary, ale ostatnio temat mnie interesuje, więc chciałam się podzielić doświadczeniami. Początkowo próbowałam taką stronę samodzielnie zrobić, jednak gdy zapoznałam się z cenami to zrozumiałam, że to się po prostu średnio opłaca. Jednak lepiej zgłosić się do specjalisty, który przygotuje idealną stronę, wszystko z tobą skonsultuje, zaproponuje swoje rozwiązania. Podoba mi się kontakt z firmą Seomamut (na seomamut.pl jest o niej więcej), zawsze wszystko można było obgadać, wszystko zrobione na czas. Cena rozsądna. Polecam taką formę wszystkim, którym marzy się dobra i całkiem tania strona w sieci. Chociaż oczywiście jeżeli ktoś ma czas na samodzielne tworzenie stron, to zazdroszczę i życzę powodzenia :) 

Ceny stron na Wordpress powinny być bardzo niskie w granicach 100-200 zl

Polecacie jakieś theme?

---

Prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie szybkiej pożyczki na rozwój firmy ? Koniecznie zajrzyjcie na [link usunięty] - bez większych formalności u krytych kosztów, świetna pożyczka pozabankowa !

A ja natomiast chciałabym przedstawiać platformę, która tworzy strony i nie jest aż taka droga, polecam zajrzeć tutaj  [link usunięty] . Profesjonalna obsługa i można wybrać pakiet z pozycjonowaniem, więc plus od razu reklama strony.

OD jakiegoś czasu popularny jest blog http://elsinterakcja.pl/fundusz-pracy-fgsp-placimy/ przy pomocy jego wskazówek dowiesz się jak prawidłowo i szybko zacząć zarabiać konkretne pieniądze.