Recommended Posts

Czy ktoś z Was korzystał z zewnętrznej firmy w zakresie BHP czy zatrudniacie kogoś kto się tym zajmuje? Czy taka oferta się opłaca Waszym zdaniem: [link usunięty] ??

A ja zastanawiam się, jak jest z kosztami w przypadku kosztów wykonania takiego audytu BHP.

------------------------

Pozdrawiam, Adam

http://www.banki-opinie.info/zadluzeni-forum-f46/

A ja zastanawiam się, jak jest z kosztami w przypadku kosztów wykonania takiego audytu BHP.

------------------------

Pozdrawiam, Adam

[link usunięty]

Przepraszam, nie rozumiem pytania. Możesz wyjaśnić? Koszty w przypadku kosztów?

Co do kosztów to firmy audytowe często działają na zasadzie jesli znalezli oszczędności wysokości 300 tys. - to 10% tej kwoty należy się firmie. Moim zdaniem tego typu audyty można robić we własnym zakresie, BHP to w głównej mierze dokumenty jeśli są dobrze prowadzone to raczej nic nam nie grozi. Jest masa sposobów u nas np. BHP (nowy) ściągnął sobie zgodne z wymogami dokumenty BHP - przykłady do pobrania odnośnie szkoleń - i porównał z tymi, które są w firmie, jeśli wszystko się zgadzało to zostawiał i przechodził, dalej. Jeśli natomiast coś się nie zgadzało to podmieniał to co było źle.

Z zakresu audytów finansowych, a także w zakresie doradztwa prawnego, finansowego czy podatkowego serdecznie polecam Rödl & Partner. Są bardzo rzetelni i profesjonalni, chętnie udzielają wszelkich porad.

Każdy pracodawca musi przestrzegać zasad BHP,  wiem, że SEKA  zajmuje się audytem systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, można sobie przejrzeć ich ofertę na stronie [link usunięty]   tam znajdziecie więcej informacji.  Firma jest godna zaufania, mają wieloletnie doświadczenie w branży.

Ja mogę polecić firmę, która oferuję usługi z zakresu audytu  i jest to firma   [link usunięty] .  Warto zapoznać się dokładnie j z oferta tej firmy bo oferuję również usługi z zakresu  leasingu pracowniczego, jak i zewnętrzne usługi ,  których zadaniem jest wspieranie  procesów biznesowych, głównie sprzedaży.

Obecnie większość osob korzysta z usług zewnętrznych firm. Jest to wygodne z uwagi na to, ze firma jest w stanie bezstronnie przeprowadzić audyt oraz wskazać elementy, które działają dobrze oraz elementy jakie wypadałoby poprawić.

Na stronie jest kilka zalet takiego audytu:

https://www.rp.pl/Biznes/190909771-Audyt-w-firmie---dlaczego-warto-go-przeprowadzic.html

Jeśli został dobrze przeprowadzony, daje kompleksowy ogląd problemów firmy i pozwala na opracowanie rozwiązań, które je zminimalizują. Nawet jeśli obecnie nie dzieje się nic złego, mimo wszystko warto co pewien czas i tak zastanowić się nad audytem. Szczególnie jeśli firma jest duza oraz zatrudnia wielu pracowników.