karski1

Wakacje - jezioro czy góry?

Recommended Posts

Jezioro mnie bardziej przekonuje, może dlatego że nie lubię chodzić po górach :) Szczególnie, że pod Warszawą masz Zalew Zegrzyński, gdzie można i się poopalać i popływać jachtem. Teraz już po sezonie, ale na stronie http://www.marina-diana.pl masz też info o restauracji i noclegach, więc weekend można spędzić miło.

Jezioro mnie bardziej przekonuje, może dlatego że nie lubię chodzić po górach :) Szczególnie, że pod Warszawą masz Zalew Zegrzyński, gdzie można i się poopalać i popływać jachtem.

Jak jacht, to zdecydowanie mazury. Oczywiście jak ktoś ma blisko nad zegrze, to także jest to fajna opcja, jednak jeśli można mieć wybór, to zdecydowanie kraina tysiąca jezior :) Ze swojej strony polecam ruciane nida czarter jachtów - super flota, dobre warunki, ceny konkurencyjne.

Warto spędzić wakacje zarówno w górach, jak i nad jeziorem, zresztą każdy lubi co innego. Jeśli zdecydujecie się na wakacje w górach, to oprócz Tatr polecam Karkonosze, a jeziora nad jeziorem, to pomyślcie o Mazurach. Będąc na Mazurach warto wybrać się w rejs jachtem - warto go jednak zarezerwować zawczasu, później może być problem, na http://www.sailor.pl można wyczarterować odpowiedni jacht, mają zarówno motorowe, jak i żaglowe.

A ja chyba w tym roku wybiorę się do Szczecina, żeby pozwiedzać miasto i okolice. Największą atrakcją jest chyba Zamek Książąt Pomorskich? Myślałam, żeby zatrzymać się w tym hotelu http://hoteldana.pl/ . Zależy mi na tym, żeby było spa na miejscu, a widzę, że w tym hotelu jest. 

Ja w tym roku wybrałem góry i mogę wam powiedzieć że była to świetna decyzja. Wybrałem się do Bukowiny Tatrzańskiej. Jest to mała i spokojna miejscowość górska. Zatrzymałem się tam w pensjonacie www.pensjonatorlik.pl i polecam wam go. Jest on zlokalizowany w malowniczym miejscu a jego obsługa dba o swoich gości.

Ja wybieram góry i wam też polecam to rozwiązanie. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim miejscem do wyjazdu to zapoznajcie się z ofertą hotelu www.hotelgorskibialka.pl, który znajduje się w Białce Tatrzańskiej. Tam na pewno wypoczniecie.

My od trzech lat wszędzie jeździmy z https://www.ita-bialystok.pl. Byliśmy już w Europie, ale tez kilka razy jeździliśmy po Polsce. Mają świetną bazę hoteli. Warto się z nimi skontaktować szczególnie jak nie mamy sprecyzowanych planów. Zawsze cos ciekawego podpowiedzą.

Ja jeżdżę do wspaniałych domków w Wiśle, gdzie jest spokój i cisza a nie jak w tych wszystkich hotelach, gdzie jest masa ludzi. Tutaj można naprawdę w ciszy wypocząć.  drewniane domkiwisla.pl są naprawdę rewelacyjne.

A co powiecie o Karpaczu? Wiem, że trochę na ostatnią minutę planuję, ale znalazłam fajny apartament z sunandsnow, Triventi, może ktoś kojarzy? To chyba nowy obiekt, ale wygląda kusząco i mają jeszcze wolne terminy/.

Zawsze będę i zostanę przy jeziorze/morzu/rzece :P uwielbiam wodę, kocham się kąpać, po prostu czuję się wówczas maksymalnie odprężona, zachęcona do życia i zwyczajnie jakkolwiek pozytywnie nastawiona! Góry to dla mnie męczarnia i trudna sytuacja. :P