ernest

W jakich sklepach kupujecie ubrania?

Recommended Posts

Jakie lubicie sklepy internetowe z ubraniami>

Zacznę od siebie. W tym sklepie są bardzo ciekawe http://www.embros.pl/TSHIRTY-c81.html - robiłem tam zakupy już wiele razy i za każdym byłem zadowolony.

Jest dużo letnich promocji i można kupić fajne rzeczy po taniości :) Warto również skorzystać z takich kodów rabatowych jak te do e-sklepu Zalando z modą kobiecą http://kodyrabatowe.pl/zalando

Niektóre rzeczy są przecenione od 50 czy nawet 70%

Kupuję w wielu sklepach internetowych. Bardzo lubię robić zakupy przez sieć, bo tam można kupić ubrania dużo taniej. Poza tym można coś kupić nie wychodząc z domu i nie stojąc w kolejkach.

ja raczej nie jestem zwolenniczką zakupów odzieży przez internet - kilka razy kupiłam bluzki i sukienki w sklepacha online z odzieżą damską i za każdym razem coś nie pasowało - albo rozmiar jednak nie ten albo źle leżało. nie ma to jak przymierzalnia - tylko wówczas mamy pewność, że coś doskonale pasuje. z drugiej strony jeśli chodzi o ubrania to ryzykuję tylko na allegro - jeśli coś jest wyjątkowo tanie lub niezwykle oryginalne.

Kupuję zarówno w sieciówkach jak i przez internet. Podstawowe kryterium, rzeczy muszą mi się podobać :)

Dokaldnie tak samo, chodzę do H&M, New Yorker, Zara itp a także przez internet szukam ciuchów.

Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową .

Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)

Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Ja najczęścieij tak jak Wy przez internet. Nie mam cierpliwości do chodzenia po sklepach stacjonarnych ( w przeciwieństwie na przykład do mojej żony, która by biegała po nich całymi dniami).

Lubię ten http://sklep.siatkarskaliga.pl/ - nie wiem czy wiecie ale można tam na przykład zakupić sobie oryginalne licencjonowane koszulki polskiej reprezentacji piłki siatkowej ( dla mnie jako wielkiego fana polskiej siatki była to niezła gratka - fajny bajer szczególnie na meczu z kolegam) .

Ważne,że ma się pewność, ze wszystko jest tam oryginalne. Jest to jeden z tych lepszych sklepów. Tak więc nie ma szans na podróbki.

Pozdrawiam.

Ja również najczęściej kupuję online, niecierpię wręcz chodzenia po sklepach, strasznie mnie to męczy i nuży, tak że głównie internet, chyba że jakos przy okazji znajdę się w okolicy jakichś sklepów, to wtedy H&M eventualnie, Reserved czasem, tego typu sklepy.

Coraz częściej kupuję przez internet. Oszczędzam w ten sposób czas i pieniądze. Oczywiście mam "swoje'' spawdzone sklepy, w których poluje na okazje typu wyprzedaż, promocja. Jeden z nich z kolekcją sukienek [link usunięty] dodatkowo pokrywa koszty każdej przesyłki.

My razem z mężem również coraz częściej skłaniamy się ku zakupom w sklepach internetowych. Człowiek jest bardzo zaganiany, nie ma czasu po prostu wyjść sobie na zakupy do normalnego sklepu tak wiec zakupy internetowe są dobrą alternatywą dla nas.

Jakiś czas temu mąż zamawiał sobie T shirty w tym sklepie - [link usunięty] . Bardzo dobre ceny na fajne ubrania tak więc możesz sobie zerknąć i może akurat coś Ci wpadnie o oko. Odkryliśmy ten sklep całkiem niedawno. Niemniej ceny o wiele niższe niż w sieciówkach, za to jakość ok.

sof-tee_1.jpg

Ja często wracam do sklepu polskiego producenta [link usunięty] Mają ładne modele i bardzo atrakcyjne ceny :) Promocje też ciekawe organizują, udostępniają np. czasami kupony rabatowe obowiązujące na całe zamówienie. Dlatego warto do nich zaglądać od czasu do czasu ;) Ostatnio np. upolowałam taką tunikę:

1a4a83883f4f3326f7d0e07e7d624133.jpg

Ja też często wolę coś przymierzyć przed zakupem, ale z drugiej strony w necie można często sporo zaoszczędzić. Dlatego często upatruję jakieś promocje w sklepach online, biegnę przymierzyć do stacjonarnego i wtedy zamawiam ;) Fajnym ułatwieniem w tym przypadku jest stronka [link usunięty] , która umożliwia monitorowanie cen. Trafiłam na nią kiedyś przez jakiś artykuł i w sumie okazuje się być bardzo przydatna :)

Ja ostatnio jako że nawracam się na sportowy styl życia, preferuje sportowe sklepy jak np. http://www.badmin.pl/ mogę kupić tam wszystkie niezbędne akcesoria, poczynając od ubrania, butów, toreb, czy nawet różnej maści odżywek :) Nie zniechęca mnie nawet pogoda planuje dalej aktywnie ćwiczyć w hali :) Mam nadzieję, że nie zabraknie mi motywacji :)

sklepy internetowe mają to do siebie, że można zawsze coś kupić po atrakcyjnej cenie np. http://lamoda.pl/explore/ubrania/spodnie/guess-0-m tylko przed zakupem trzeba dokładnie się zmierzyć

Ja zazwyczaj ubrania kupuję w ciucholandach, bo tam też można znaleźć dobrej jakości markowe rzeczy, a przyznam szczerze, że nie śpię na forsie, aby wydawać wszystko na nowe ciuchy.

Wyjątkiem są spodnie - nie mam ochoty na mierzenie stosu różnych sztuk i płacenie później za przeróbkę u krawcowej, więc wolę od razu kupić nowe.