Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Gdzie kupić projekt domu piętrowego?

Recommended Posts

Szukaj raczej gdzieś lokalnie, z polecenia. Domek optymalnie jeśli będzie piętrowy, taki wygląda optymalnie, macie dużo powierzchni, a my np. wstawiliśmy sobie jeszcze drewniane schody Prudlika. Całkowicie inna nieruchomość!

Polecanie wybudowania domu w projekcie indywidualnym jest moim zdaniem bardzo średnim pomysłem głównie z uwagi na to,że taki projekt mało nie kosztuje. Jest to bardzo duży wydatek. Min te 8 tys. złotych. Mało kogo na to po prostu stać.

Sam jestem zdania,że lepiej jest zastanowić sie nad projektem gotowym. Sam zamówiłem w pracowni Archeton. Jest to dość znana pracownia projektów domów jednorodzinnych. Posiadają duże doświadczenie. Sam zdecydowałem się na ten projekt:

http://www.archeton.pl/projekt-domu-antale...1185_opisogolny

Niewielki domek jednorodzinny. Bardzo energooszczędny. Dało się go również postawić na niewielkiej działce.

Bardzo konkretne projekty w zależności od wielkości działki, zerknijcie na to - http://archon.pl/

I jak widać - domek nie musi od razu kosztować kosmicznie dużo, projekt należy dopasować pod budżet. I pamiętajcie, że większość z nas w takim domu spędza całe życie, więc od razu rozsądnie dobierajcie projekty.

Na portalu domwstylu.pl jest wiele ciekawych projektów różnych domów. Ja preferuje z użytkowym poddaszem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nam się rodzina powiększy :) Poza tym mój wymarzony dom musi posiadać taras. Na stronie jest praktyczna wyszukiwarka, która pomaga znaleźć konkretną grupę projektów.

A Domo.com.pl? Z tego co wiem, to tam mają olbrzymi wybór projektów. I to najróżniejszych - z poddaszem, bez poddasza, z piwnicą, bez piwnicy, z garażem, bez garażu, małe, średnie, duże... No i w różnych stylach :) Tak że jest z czego wybierać! :)

Ja korzystałam z projektów firmy   Archeton  Posiadają bogatą ofertę  Na ich stronie   http://www.archeton.pl   można obejrzeć domy o powierzchni użytkowej do 115 mkw, od 115 do 135 mkw , powyżej 135 mkw czyli takie jakiego poszukujesz. Są to domy parterowe oraz piętrowe. Wybór projektów jest naprawdę imponujący,gorąco polecam

Szukając domów gotowych natrafiłam na finaldom.pl/katalog-projektow/dom-snieznik/ - to projekt niewielkiego, parterowego domu idealnego dla pary, seniorów lub rodziny 4-osobowej. Podoba mi się to, że to nowa technologia, która stawia na energooszczędność. Zastosowane materiały i systemy pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji. Kupując projekt można być pewnym stałości ceny. Warto także skorzystać z ekipy budowlanej, gdyż dzięki temu dom może stanąć w kilka miesięcy.

Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy, która wykona dla nas projekt domu. Jeżeli mieszkacie w Lublinie lub okolicach to mogę wam polecić firmę www.zespol-projektowy.pl Jest to świetnie biuro projektowe, któremu można zaufać.