Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Meble przez internet

Recommended Posts

Moim zdaniem lepiej poszukać mebli w stacjonarnych salonach meblowych, gdzie można je dokładnie obejrzeć, czy sprawdzić jakość wykonania - przez internet to raczej niemożliwe. W Poznaniu warto zajrzeć m.in. do salonu BlackArt, tu http://www.mebleblackart.pl można przyjrzeć się ich meblom - moim zdaniem są bardzo eleganckie, w dodatku solidnie wykonane.

Czy warto kupować meble w sieci? Raczej tak, choć nie wszystkie (do kuchni lepiej kupić meble w stacjonarnym sklepie) i nie w każdym sklepie, tylko takich pewnych, z dobrymi opiniami. jeśli szukacie mebli do salonu, to zerknijcie na wypoczynki od MAKstudio http://mak-line.com - mają dość designerskie, wygodne fotele, czy sofy.

Wiadomo, ze w necie po pierwsze - jest taniej, a po drugie - mamy wiekszy wybor, prawda? Jesli chodzi o meble, to w popularnych sklepach meblowych jest praktycznie to samo wszedzie, malo sie roznia poszczegolne kolekcje, a jesli chcemy kupic cos lepszego, eksluzywnego - to pozostaje raczej tylko i wylacznie internet. Stylowe meble - nie kupimy praktycznie w zadnym sklepie, a w internecie  prosze bardzo: https://artstylmeble.pl/product-pol-3351-Komplet-mebli-do-sypialni-Kolekcja-III.html

Przepiekny komplet mebli do sypialni, prawda? Widzial ktos z Was podobny 'na zywo' w jakims sklepie meblowym? - nie sadze.

Ja tam w sieci lubię zamawiać, także meble. W szczególności sobie upodobałem [link usunięty] . Są bardzo tanie no i nie ma problemu, gdy ulegną uszkodzeniu lub też dzieci z nich wyrosną. No i co najważniejsze -mimo, że są tanie to wyglądają bardzo  stylowo.

To nie tyle kwestia ceny, co bardziej tego, że w necie można czasem znaleźć dużo ciekawsze meble niż są w salonach meblowych. Zwłaszcza jak się mieszka w mniejszym mieście, w którym nie m zbyt wielkiego wyboru ani IKEI ;) Piękne, designerskie meble są np. na  [link usunięty] , jak ktoś poszukuje oryginalnych rozwiązań, to tam z pewnością znajdzie :)

Ja jakiś czas temu remontowałam łazienkę i w ogóle nie miałam czasu żeby chodzić po sklepach i szukać odpowiednich mebli do niej.  Dlatego kupiłam właśnie przez internet. Dokładnie na stronie [link usunięty] . Mają spory wybór, eleganckich mebli, które dobrze wyglądają i w nowoczesnej i klasycznej łazience. Co ważne mebelki nie przytłaczają swymi gabarytami wnętrza łazienki, więc świetnie pasują do małych łazienek.  A, no i lustro też u nich kupiłam - bardzo fajne, duże z półką. 

Ja swoje meble kuchenne wybrałem na  [link usunięty] , ale one były składane indywidualnie i pod wymiar, także wszystko pasuje idealnie. 

Dnia 10/16/2017 o 10:18, kond08 napisał:

Zawsze można przed zakupem obejrzeć w sklepie a potem dopiero zamówić taniej przed internet.

No ja wlasnie tak czesto robie :D sama czesto tak robie, ze ogladam sobie cos w salonie agata, a potem zamawiam online, bo to dla mnie wygodniejsza opcja:D przesylka odbywa sie ekspresowo, wiec dla mnie rozwiazanie idealne.

My np.  [link usunięty]  kupowaliśmy przez internet, a konkretnie krzesła obrotowe :)  Bardzo  jesteśmy zadowoleni z zakupu :) Piękne krzesła w dobrej cenie, super wygodne, a dostawa szybka i sprawna :) 

Oczywiście, że się opłaca bo po pierwsze nie musisz latać codziennie po sklepach tylko możesz sobie wszystko monitorować i internecie i łapać najlepsze okazje. Ja mam klilka swoich ulubionych stronek z meblami i dodatkami ale najbardziej mogę polecić sklep MEBLE-BOGART.  Niesamowity wybór i świetne okazje :) 

Zajrzyjcie sobie do sklepu https://meble-allegro.pl, gdzie mają sporo ciekawych propozycji, myślę że będzie to dla Was dobra opcja, ponieważ przygotowywane meble są dobre jakościowo, nowocześnie wyglądają a dodatkowo możecie liczyć również na świetne ceny.