ernest

Kupno mieszkania na pod wynajem

Recommended Posts

Dnia 9.09.2017 o 19:13, pumka napisał:

Nieruchomości są zdecydowanie bezpieczniejszą inwestycją niż gra na giełdzie czy na forexie.

Dokładnie. Nieruchomości to bardzo dobra inwestycja. Mam mieszkanie we Wrocławiu wynajmuję je. Niestety nie jestem na miejscu i raczej nie opłacałoby mi się jeździć do Wrocławia by doglądać mieszkanie, dlatego korzystam z firmy, która zarządza nieruchomościami. Dzięki DJN mam większy spokój, jeżeli chodzi o sam najem i mam stałe wpływy niezależnie od tego, czy ktoś wynajmuje czy nie. To bardziej bezpieczne podejście do wynajmu. A koszt zwrotu zakupu mieszkania poprzez wynajem to jakieś 8%, więc opłacalne (wszystko zależy od lokalizacji oczywiście).

Dla mnie tez wydaje się to lepsze rozwiązanie, niż granie na giełdzie. Tutaj masz pewność, że to mieszkanie cały czas będzie, ktoś je spłaci i będzie po problemie. A ludzie teraz coraz częściej wymagają dobrych warunków mieszkaniowych, nawet na wynajem, nikt nie chce mieszkać w piwnicy lub w mieszkaniu, gdzie wychodzi wilgoć. Nowe, wyremontowane mieszkanka to marzenie. 

To ja powiem tak, dobrze jest nim zainwestujesz w nieruchomość zainwestować w  szkolenia nieruchomości . Poważnie, nie ma co się zabierać za temat jak nie mamy podstawowej wiedzy w tym zakresie .Tu akurat chodzi o wynajem, więc dobrze jest znać swoje prawa, co warto na umowach zawierać, jakie prawa przysługują najemcy. To wszystko klucz do zyskownej inwestycji. 

Szczerze to polecam inwestycję Dźwigowa Park na Włochach. Idealne miejsce do tego, aby po prostu spokojnie mieszkać i nie męczyć się z jakimś bardzo wielkim kredytem. Kameralne budownictwo z przemyślanym projektem.

Takie mieszkanie to moim zdaniem jest świetna inwestycja. Z wynajmu spłaca się kredyt, można powiedzieć "sam".

A nam po paru latach zostaje mieszkanie właściwie - za darmo.

Dnia 9.09.2017 o 19:13, pumka napisał:

Nieruchomości są zdecydowanie bezpieczniejszą inwestycją niż gra na giełdzie czy na forexie.

Zdecydowanie.  Nie znam osobiście żadnej osoby,  która by wygrała duże pieniądze na giełdzie czy na forexie ( najwiekszy zysk czerpią z tych form zarabiania osoby na samej górze oraz firmy brokerskie). Za to znam kilka osób, które mają mieszkania na wynajem oraz czerpią z nich spore dochody co miesiąc. Weźmy również pod uwagę fakt, że obecnie jest to o wiele lepszy sposób na zarobek niż przykładowo lokaty czy fundusze inwestycyjne, których oprocentowanie jest niskie....

Polecam postawić na mieszkanie na wynajem w dużym mieście. We Wrocławiu albo w Warszawie. Na pewno znajdziecie chętnych na wynajęcie lokum, poza tym w tych miastach można zarobić na wynajmie najwięcej. Spory wybór mieszkań 2 pokojowych we Wrocławiu ma ten deweloper

https://lokum-deweloper.pl/pokoje/mieszkania-2-pokojowe/

Jeżeli chcecie zainwestować w mieszkania pod wynajem to polecam nawiązać współpracę z firmą www.mieszkaniami.pl Oni zajmują się obsługą najmu. Pomogą wam w załatwieniu wszelkich formalności. Firma ta działa na terenie największych polskich miast.

Zakup mieszkania pod wynajem to bardzo dobry pomysł - coraz więcej osób tak teraz robi. Jeśli szukacie ciekawego i ładnego mieszkania w dobrej cenie to polecam zajrzeć na ofertę przygotowaną przez http://www.carodevelopment.pl/. Na ich stronie mozna zobaczyć zarówno inwestycje już zrealizowane, jak i te w trakcie budowy.

Dlatego też jak kupujecie mieszkanie na wynajem to tylko w dużym miescie bo się to opłaca. Nie ma sensu moim zdaniem wynajmowac mieszkania w małej mieścinie a potem narzekać na niskie czynsze. Polecam na przykłąd Warszawę albo Kraków.Tam nigdy nie będzie problemu ze znalezieniem najemcy....

Minusem na pewno są ceny nieruchomości w tych miejscowościach:

http://www.egospodarka.pl/148798,Jak-dlugo-trzeba-pracowac-aby-kupic-mieszkanie-w-Warszawie-lub-Lodzi,1,117,1.html

Raczej nie zapowiada się na to,ze spadną. 
Możecie ewentualnie zastanowić sie nad inną formą inwestowania. 

Z tego co wiem, to teraz są najdroższe mieszkania w Tójmieście, ale wynajem tam się mega opłaca. Za jakieś 40 metrów w nienajlepszej dzielnicy można już żądać z 1700-1900 zł na czysto. 

Idealne mieszkania pod wynajem znajdują się na Mokotowie, a konkretniej na osiedlu Mokosfera. Tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ jest strona, gdzie można sprawdzić, które mieszkania są jeszcze wolne.  Lokalizacja jest naprawdę super! Wszędzie blisko, dużo punktów usługowych w pobliżu, sklepów, terenów zielonych. Jest tam wszystko, co potrzeba. Poza tym deweloper ma dobre opinie, a to też jest ważne. Taka inwestycja na pewno też szybko się zwróci. 

Wszystkim osobom planującym inwestować w nieruchomości polecam nawiązać współpracę z firmą  www.comescon.pl Oni zajmują się wyceną nieruchomości i są w tym bardzo dobrzy. Firma ta ma swoje siedziby w Krakowie i Bytomiu.