Vogan

Do końca tygodnia konta bez limitu i hosting SEO tańsze o 20%

Recommended Posts

Rabat 20% na hosting bez limitu i konta SEO

Do niedzieli 22 września w Group5 można aktywować hosting z linii Premium lub SEO płacąc 20 procent mniej. Przy zamówieniu wystarczy wpisać kod rabatowy rabat20, aby obniżyć cenę hostingu w pierwszym okresie abonamentowym.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć specyfikację hostingu Premium oraz kont SEO.

Więcej informacji i regulamin promocji są dostępne na stronie group5.pl/promocje.

baner_20.png

Właścicielem marki Group5 jest Vogan Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków. NIP: 6793087297, REGON: 122729086. Tel. 12 252 36 34.

Problem jest jeden - kiedy widzę info, że hosting jest bez limitów to mam z góry gwarancję innych problemów. Ja np. wylecialem za wykorzystanie procesora. Firmy powinny jasno kreować oferty, tak aby nie wprowadzać innych w błąd!

Problem jest jeden - kiedy widzę info, że hosting jest bez limitów to mam z góry gwarancję innych problemów. Ja np. wylecialem za wykorzystanie procesora. Firmy powinny jasno kreować oferty, tak aby nie wprowadzać innych w błąd!

Wiesz... zabiegi marketingowe kosztem klienta.. NIe kłamią, ale nie mówią też całej prawdy.

Bardziej robią z klienta idiotę. Mam konta na Hekko. Jasne limity, mało płace, mam idealny support, i nigdy żadnych górnych granic nie przekroczyłem. A hostingi bez limitów? Jak dla mnie to jedno zwykłe oszustwo. Tyle.

Nie dajcie się robić w konia z tymi ograniczeniami, a raczej brakiem ograniczeń transferu. Kiedy tylko będziecie mocno obciążali serwer to wylecicie ze stu innych powodów.

Na Firehost mam tani pakiet, z ograniczeniem transferu, ale dopasowanym pod moje wymagania. Nie dajcie się nabrać na te chwyty - mieliśmy konto nawet na bardzo drogim hostingu.

Wylecieliśmy za ilość operacji.

To akurat sama prawda - lepiej po prostu dobrać normalne konto z takimi ograniczeniami, które pozwolą normalnie korzystać z serwisów, normalnie pozwolą im działać. Nic więcej nie jest tutaj do szczęścia potrzebne. A wszelkie usługi bez ograniczeń to jedna wielka ściema.

Dokładnie zgadzam się z Mankiem. Wyobraźcie sobie dużą firmę gdzie wszyscy klienci zaczynają nagle pompować duże ilości danych - tak czy inaczej serwer się zapcha. Chociaż odpukać ja od 2 lat działam na serwerach SuperHost i póki co żadnych poważnych awarii nie było, ewentualne problemy bardzo szybko rozwiązywane. Cenowo też przyzwoicie, w tej chwili mają ciekawą promocje z bonami, dla nowych klientów warto sobie przejrzeć http://superhost.pl/promocje/rog-obfitosci/ W zasadzie to z tego co zauważyłem stabilność serwerów w Polsce jest już na dość wysokim poziomie.

Ja tam nie widzę w tym nic ciekawego. Hostingi seo kojarzą mi się z problemami i serwerami zawalonymi spamem. No chyba że jesteś w stanie powiedzieć cokolwiek innego, mądrego w tym temacie?