Zaloguj się, aby obserwować  
forumiak

Szkolenie z bezpieczeństwa informacji?

Recommended Posts

Szukam, szukam i straszne pustki w sieci. Chodzi o pracowników działów bezpieczeństwa i ich przygotowanie.

Kluczowa jest wartość merytoryczna szkolenia, a nie cena. Do kogo warto się wybrać?

Jesteście w stanie wskazać jakieś pewne i sprawdzone szkolenia?

Nie rozumiem, jak to pustki? Ofertę znalazłem w 30% na pierwszym miejscu w G.

Szukałeś czegokolwiek czy walisz głupa? Stawiam na to drugie.

Ogólnie w tym temacie nie ma zbyt wiele szkoleń. To dosyć wąska dziedzina.

Śmieszysz mnie trochę... Zobacz - http://www.lexfactory.pl/oferta/bezpieczenstwo-informacji/bezpieczenstwo-informacji/

Masz tam cały program, informacje o prowadzącym. Poczytaj opinie, zobacz co myślą inni i sam coś wybierz.

Czemu aż tak idziesz na łatwiznę?

To szkolenie wygląda przyzwoicie - program, prowadzący, wszystko ok. Czekam jednak na jakieś dodatkowe oferty, tak aby istniała opcja porównania. Jesteście w stanie coś wskazać?

Sam szukaj po google... Ale tak z grubsza nie widziałem dłuższego programu, patrząc na opinie też wygląda to dobrze.

Jak chcesz to porównuj, ale patrząc na to i tak pewnie skończysz w Lex. Ale oczywiście możesz szukać i porównywać.

Zarezerwowane. Nie znalazłem kompletnie nic sensownego, co można by potraktować poważnie. sam bzdurne opisy, brak doświadczenia. Takie przypadkowe oferty zrobione na szybko. Szkoda komentować ;/

Kiedy to macie zarezerwowane? Ile płaciliście? Prośba o jakieś sensowne relacje po wszystkim i opinie na temat pracownika.

Czy jest przygotowany - brakuje sensownych recencji takich szkoleń w internecie.

Zarezerwowane. Nie znalazłem kompletnie nic sensownego, co można by potraktować poważnie. sam bzdurne opisy, brak doświadczenia. Takie przypadkowe oferty zrobione na szybko. Szkoda komentować ;/

Zgadzam się, ze szkoleniami to jest zawsze taki sam problem. Najlepiej mieć coś z polecenia niż z "łapanki w ogłoszeniach" np. na gumtree czy coś...

Może warto byłoby zajrzeć tu: http://www.inprogress.pl/ - firma zajmuje się szkoleniami dotyczącymi zarządzania projektami i zarządzania informacją.

Najogólniej ujmując, organizują akredytowane szkolenia z zakresu BiSL® i ASL®, co w sumie jest pierwszą taką ofertą w Polsce. Sama co prawda nie korzystałam, bo to nie do końca moja branża, ale słyszałam sporo dobrego na jej temat.

Poza tym piszą na swojej stronie, że mają 50 różnych typów szkoleń, więc łatwo wybrać cos odpowiedniego do indywidualnych potrzeb.