Zaloguj się, aby obserwować  
optimusnaczelny

Jaki telefon wybrać?

Recommended Posts

Oba te telefony są bardzo ciekawe. Jeden i drugi ma sporo zalet. Jeden i drugi posiada duży wyświetlacz powyżej 5"

Mają aparaty o podobnej rozdzielczości. Jeżeli chodzi o wydajność to tutaj Sony Xperia zostawia w tyle Samsunga. Bardziej szczegółowe porównanie znajdziesz na tej stornie http://comperio.co/pl/telefony/sony-xperia-z-ultra-vs-samsung-galaxy-note-ii-gt-n7100.html

Ja bym brał chyba Sonego :P

Myślę, że warto jest rozważyć ofertę jaką ma do zaoferownania polska firma Gigabyte: http://www.gigabytecm.com/pol/ - tutaj możecie sobie przejrzeć ich telefony sprzedawane pod nazwą GSmart - są one dedykowane głównie bardziej wymagającym użytkownikom. Tak więc idealnie sprawdzą się zarówno w sytuacjach biznesowych jak i na gruncie prywatnym. Dodam również, że ceny poszczególnych modeli są na bardzo korzystnym poziomie tak więc stanowią idealną alternatywę dla drogich Samsungów czy Lg.

moim zdaniem Experia Z ma dobre opinie i duzo ludzi ją kupiło.

a skoro tak jest, to oznacza tylko ,ze musi to być dobry telefon.

w przeciwnym wypadku chyba nie był by tak popularny :)

Wszystko zalezy od dostępncych środków. Jeżeli chodzi o telefony to nie ma górnej jak i dolnej granicy. Najpopularniejsze są do 500 czy 1000 zł.

Rzućcie okiem na Skąpca http://www.skapiec.pl/cat/200-telefony-gsm.html

Wśród tych najlpopularniejszych są takie modele jak Samsung i9300 Galaxy S III, Samsung Galaxy S4 Mini I9195 czy Samsung Galaxy Trend S7560.

Wszytsko co prawda zalezy od Twoich potrzeb oraz gustu,ale Samsung Galaxy Noote II wydaje się być rozsądną propozcyją więc czemu by nie. Jakość wykonania równei dobra jak Xperia Z.

Chyba jednak lepszy Samsung Galaxy S III

Możesz sobie na stronie włączyć porównywarkę i sprawdzić co jest a czego nie ma w tych telefonach. To też siła przyzwyczajenia do marki, jedni wolą Samsunga, inni Sony, a jeszcze inni wybiorą Nokię.

Wielu moich znajomych zachwala Sony, a mi się te telefony nie podobają. Z tym, że ja patrzę nie tylko na parametry ale też design. Samsungi moim zdaniem lepiej się prezentują.

Absolutnie nie,Galaxy S III jest w palstikowej obudowie i o kruchym wyświetlaczu więc odradzam bo dosyć szybko i łatwo można go zepsuć. Bardziej polecam wspomnianego Note,ale tym razem wyszła już wersja III typowo dla biznesu.

To co myślicie na temat Sony Xperia Z? Widziałem, że teraz już wchodzi model Z3 i nawet jest atrakcyjna przedsprzedaż w Sony Center i dodają smart watch za darmo: [link usunięty] Warto się zdecydować na taki telefon, czy jednak te ponad 2tys. to zdecydowanie za dużo?

Obecnie LG G3 jest najbardziej warty polecenia moim zdaniem, szczegółowy ranking, na którym z pewnością warto się oprzeć znajduje się tutaj, polecam:

[link usunięty]