Zaloguj się, aby obserwować  
linka

Sklep z bielizną

Recommended Posts

A co myślicie nad otwarciem sklepu internetowego z bielizną? Czy jest to opłacalne? W internecie jest bardzo duża konkurencja, warto pomyśleć jaka to będzie bielizna markowa i co za tym idzie droższa czy tańsza chińska. Jak myślicie jaka bielizna by sie sprzedawała?

Coraz więcej ludzi woli wydać więcej pieniędzy za towar lepszej jakości. Myślę, że sklepy oferujące markowe towary będą miały coraz więcej klientów - niektórym nie wystarcza tania bielizna z rynku. Chociażby kupując coś na prezent większość ludzi będzie wolała kupić markową bielizne.

Myśle że zle nie będzie teraz coraz więcej osób kupuje poprzez internet gdyż tak jest wygodniej i większy wybór jest niż w tradycyjnym sklepie. Jeśli chodzi o bielizne to może warto postawić na droższą i markową. Tanią bielizne można kupic wszędzie na rynku, a z markową to nie jest tak łatwo.

Dla mnie bielizna oprócz tego że ma być ładna dla oka i dobrze uszyta musi być po prostu wygodna - kasy na to nie oszczędzam i chyba większośc kobiet tez tak robi. W takim sklepie dobrze żeby był duży wybór jak również można było by kupić nie typowe rozmiary :P

Internetowy sklep z bielizną jak najbardziej i najlepiej z wyższej półki :P Zwykłą bielizne raczej nie skusze się kupnem przez internet, a bardziej gustowną jak najbardziej. Sklep internetowy jest obecnie dużo bardziej wygodny niż tradycyjny.

No to jednak się skusze nad tym sklepem mam już upatrzoną hurtownie z markową bielizną niestety znajduje sie ona w odległym mieście i bedzie problem z transportem. A może znacie jakieś internetowe hurtownie, w których nie trzeba osobiście kupowac, a można zamawiac przez internet?

Ja znam jedną ale to hurtownia z kosmetykami a nie bielizną. Zamawiając przez internet będzie Ci wygodniej z realizacją zamówienia jak i transportem. Najlepiej spróbuj poszukac w internecie pewnie znajdziesz tam hurtownie, która spełni twoje oczekiwania.

Mój znajomy prowadzi sklep a aksesoriami do włosów i paznokci i własnie zaopatruje sie przez internet. Posiada podpisaną umowe z dwoma hurtowniami i u nich kupuje. Jest to bardzo wygodne gdyż nie musi nigdzie jezdzić, a zdjęcia i opis towaru może ściagać ze strony tej hurtowni.

A ja myślę, że sklep z bielizną, aby miał powodzenie, to musi mieć asortyment od tanich , ale fajnych rzeczy dla młodzieży oraz właśnie takich z górnej pólki. W UK jest w sklepach tak, że można kupić bardzo ładną bieliznę damską za niewielkie pieniądze - Ostanio ogladałam śliczne biustonosze w bajecznych kolorach z koroneczkami, bajerek i cena - nie wierzyłam - 4 funty. Gatunek też dobry, bo to się juz trzeymając w ręku czuje.

Sprawdźcie sobie sklep Gorteks. Ma ciekawą ofertę, jeśli chodzi o bieliznę. Jest tam bardzo duży wybór różnych wzorów i kolorów. Poza tym mają tam atrakcyjne ceny. Każda kobieta z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie.

a czy ktoś z was zamawiał może monitoring i systemy alarmowe w https://zamontuj.to/ ? zastanawiam się nad tym mocno bo w naszej okolicy coraz więcej włamań rabunkowych. Kolesie wybijają szyby w witrynach sklepów i kradą od tak i nie przejmują się policją eh

Sam ostatnio zamawiałem komplet bielizny na urodziny dziewczyny. Komplet został uszyty na zamówienie przez internet i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Jest to produkt unikatowy i jedyny , wiec na pewno znajda się chętni. Warto zadbać o promocję w social mediach.

Sklep internetowy to w dzisiejszych czasach bardzo dobry pomysł na biznes. Kto z nas nie kupuje w sieci? Ja robię to bardzo często bo to wygodne i szybkie rozwiązanie. No i nawet nie trzeba wychodzić z domu żeby zamówić to co potrzeba. Jeśli ktoś prowadzi tego typu biznes polecam zerknąć tutaj http://www.pasejo.pl . Pasejo.pl jest platformą e-commerce, która udostępnia darmowe oprogramowanie dla sklepów internetowych. ;)

Myślę, ze jeśli będzie to bielizna w różnych rozmiarach a nie uniwersalnych to ma spore szansę na sukces. Niestety mało jest sklepów z dobrej jakości bielizną w różnych rozmiarach. Zobacz sobie jeszcze darmowe kalkulatory i artykuły dostępne na http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory Dzięki nim ogarniesz zarządzanie firmą i wszystkie koszty z nią związane.

Sama zamawiam bieliznę z internetu i coraz więcej kobiet kupuje w ten sposób, czy to dla siebie czy dla rodziny. Moim ulubionym sklepem jest e-sensi.pl, gdzie zamawiam najczęściej biustonosze. Moim zdaniem przy dobrym asortymencie można zrobić fajny biznes w takiej branży :)

Sklepy internetowe mają rację bytu. Ja jestem jak najbardziej za tworzeniem ich bo w sklepach stacjonarnych bardzo często jest drogo a wybór jest znikomy.

Jeśli zdecydujesz się na sklep to na http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory znajdziesz darmowe kalkulatory oraz wiele przydatnych artykułów. Dzięki temu powinno ci się łatwiej prowadzić firmę.

Faktycznie, konkurencja jest spora. Dzisiaj sklepów z bielizną można znaleźć w sieci mnóstwo.Ja nawet ostatnio trafiłam na sklep, gdzie mają nieco bardziej odważne stroje https://refform.pl/pl/456-ubiory-i-bielizna . Myślę więc że warto pomyśleć o czymś oryginalniejszym, o czymś, czego tak wiele jeszcze w Internecie nie ma.

Sklep z bielizną to dobry pomysł, jeśli w okolicy nie ma zbyt dużej konkurencji. Warto nawiązać współpracę z hurtowniami albo postarać się o sprowadzenie większej ilości towaru z zagranicy. Gdybyś potrzebowała kupić dobre maszyny pakujace to polecam współpracę z firmą Ocean Machines. Moja znajoma z nimi współpracuje i jest bardzo zaodowlona.

Moim zdaniem każdy biznes ma coś w sobie fajnego jak tylko umiemy ogarnąć temat. Warto pomyśleć o stacjonarnym i internetowym. Jak będziesz szukać wyposażenia to w sieci jest wiele fajnych ofert. W tym na pewno będziesz potrzebować  regały sklepowe , wieszaki, manekiny, metkownice itp. Trochę styl jakiś wybrać i zlecić na zamówienie w ten sposób na pewno zachęcisz wzrokowo do Siebie. 

Moim zdaniem otwarcie takiego sklepu internetowego z bielizną to dosyć ciekawy pomysł o ile zainwestujesz w reklamę oraz zadbasz o przesyłkę kurierską- bezpieczną i na czas prosto do klienta. Inna sprawa, że też musisz mieć odpowiedniego dostawcę takiej bielizny i wysoką jakość.

Akurat na bieliźnie, a szczególnie na biustonoszach zdecydowanie nie warto oszczędzać  lepiej znaleźć kilka dobrej jakości modeli i je zakupić niż mieć pełną szafę bielizny, jednak takiej która po kilku praniach się niszczy. Ja głównie wyszukuję w sieci bieliznę, w szczególności lubię tego typu sklepy https://tiffanie.pl/pol_m_BIUSTONOSZE_USZTYWNIANE-123.html , gdzie naprawdę widzę, że ta bielizna jest bardzo dobrze wykonana. 

Jeżeli połączysz kilka różnych firm, zrobisz ciekawy sklep z dobrym zapleczem w social mediach to jak najbardziej jest to dobry pomysł. Kobiety teraz bardziej zwracają uwagę na bieliznę i chętniej wydają na nią pieniądze. Zastanów się może nad konkretną kategorią np. duży biust u małych kobiet albo np. bardzo małe miseczki.