Zaloguj się, aby obserwować  
owidiusz

E-kantory dla biznesu?

Recommended Posts

Czy prowadząc interesy z zagranicznymi kontrahentami, zdarzyło Wam się korzystać z usług kantorów internetowych? Jeśli tak, to jakich? I jak oceniacie tego rodzaju rozwiązanie?

Czy prowadząc interesy z zagranicznymi kontrahentami, zdarzyło Wam się korzystać z usług kantorów internetowych? Jeśli tak, to jakich? I jak oceniacie tego rodzaju rozwiązanie?

Niestety ja samn igdy z takowych nie korzystałe, natomiast mój ojciec tak, był zadowolony mówiąc ktrótko, nie wszyedł na tym najgorzej

Ja też myślałam nad tym rozwiązaniem, i tak już trochę szukałam w internecie - tu opinie są bardzo dobre:

[link usunięty]

Myślę, że warto spróbować :)

Ja też myślałam nad tym rozwiązaniem, i tak już trochę szukałam w internecie - tu opinie są bardzo dobre:

http://poradnik.wfirma.pl/-kantory-internetowe-oszczednosc-czasu-i-pieniedzy

Myślę, że warto spróbować :)

Wymieniałem 6 tys euro na PLN. W internetowym kantorze wyliczyli ciut mi mniej niż 2400 zł. Pojechałem do normalnego dużego kantoru i dali 25020 zł. Kantor Aliora banku też jest drogi.

Potem zamieniałem s powrotem i dokładnie ten sam kurs trafiłem (po 2 miesiącach, euro spadło ciut). W internetowym stracił bym w sumie na całej operacji ponad 2000 zł :)

W pupkę sobie wsadźcie te internetowe. Do normalnego kantoru trzeba iść i powiedzieć, jaka cena w kantorze byłą to dadzą o jeden grosz mniej lub więcej na korzyść.

ja właśnie się zastanawiam na ile bezpieczne są takie wirtualne kantory? ktoś ma jakieś doświadczenie? chętnie bym podjęła współprace z jakimś kantorem ale szukam czegoś bezpiecznego i sprawdzonego.

ja korzystam z uwług kantoru [link usunięty] i jestem zadowolona. I uważam, że jeśli kantor jest sprawdzony to wymiana walut online jest bezpieczniejsza niż stacjonarnie, zwłaszcza jesli mówimy o dużych kwotach

Moim zdaniem to świetny sposób na wymianę pieniędzy. Zwłaszcza, jeśli ktoś nie ma czasu na chodzenie po mieście i szukanie zwykłego kantoru. Do tego dochodzą jeszcze korzystniejsze kursy i różne dodatkowe udogodnienia.

Tylko trzeba wybierać sprawdzone kantory. Np. tutaj: ergokantor.pl można śmiało wymieniać pieniądze nie obawiając się o bezpieczeństwo transakcji.