Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sasa1111

Sprzedam sklep internetowy dla dzieci i niemowląt

2 posty w tym temacie

Do sprzedania mam sklep internetowy z akcesoriami dla niemowląt i dzieci, który prowadzi sprzedaż na terenie całej Uni Europejskiej.

Możliwość kupienia w 2 wariantach z towarem lub bez z tym jeśli zdecydujesz się z towarem to zakupisz towar bo atrakcyjnych cenach do tego dostaniesz konto na allegro z wypracowanymi komentarzami ponad 700, oraz ze sprzedanymi ponad 1200 produktami. Konto allegro jest w pełni zintegrowane ze sklepem oraz posiada profesjonalny szablon.

Na chwilę obecną wartość towaru to 17900zł i systematycznie maleje, gdyż sklep jest nadal prowadzony i sprzedaż odbywa się na allegro jak i na sklepie internetowym.

W skład sprzedania wchodzi:

- sklep na platformie home.pl w wersji premium warty 1328zł (ceny promocyjne dostępne na home.pl obowiązują tylko w 1 roku) opłacony do 2014-11-03. Na temat funkcjonalności sklepu zapraszam do serwisu https://home.pl/sklepy-internetowe/funkcjonalnosci

- firmowy blog

- podstronę reklamującą specjalną kampanie koszulka za free

- profesionalne szablony, które kosztowały łącznie ok 2000zł, szablon sklepu, blogu, dodatkowych stron, newsletter, emaile, banery. Wszystko dostępne w psd.

- domeny łącznie jest ich 6,

bucikiniemowlece dot pl ważna do 2014-10-18

internetowysklepdzieciecy dot pl ważna do 2014-10-18

nasz-koliberek dot pl ważna do 2014-10-18

sklepdladziecionline dot pl ważna do 2014-10-18

sklepinternetowydlaniemowlat dot pl ważna do 2014-10-18

naszkoliberek dot pl ważna do 2014-10-17

- poddomeny, łącznie jest ich 2;

blog dot naszkoliberek dot pl

koszulkizadarmo dot naszkoliberek dot pl

- konto allegro (jeśli zdecydujesz się na zakup z towarem) + szablon z psd

- dane do hurtowni i producentów

- kontakty do kurierów

- dostęp do wszystkich zarejestrowanych kont za pośrednictwem firmowego maila tj, seriwsy opiniotórcze, porównywarki, katalogi, blogi itp

- know how czyli informację jak sprzedawać, gdzie szukać klinetów, jak zwiększyć sprzedaż ip (sklep działa ponad 2 lata więc mamy już pewne doświadczenie jak prowadzić marketing oraz strategię cenowoą w sklepie i na allegro)

Co zyskujesz:

- sklep funkcjonuje 2 lata i posiada pozytywne opinie na internecie i na allegro

- sklep został rozleklamowany w większości płatnych katalogach jak onet.pl. wp.pl itp

- sklep był pozycjonowany przez profesionalna firmę pozyjonerską, obecnie nie jest co też przekłada się na pozycje w google

- sklep posiadał liczne kampanie marketingowe na sewrisach branżowych jak i blogach. Obecnie nie są prowadzone kampanie reklamowe

- sklep wraz z blogiem jest widoczny na 762 hasła w googlu

- skonfigurowane konta na google analitic oraz webmaster z funkcią analizy sprzedaży tj. sklep jest skonfigorowany z google

- w zeszłym roku oficjalna sprzedaż wyniosła ok. 60 000zł

- na chwilę obecną sklep jest rentowny i zarabia już na siebię. Wszystkie większe koszty zostały już poniesione.

- sklep jest zintegroweany z 2 hurtowniami do sprzedaży w systemie dropshipping, czyli nie musisz kupować towaru aby go sprzedawać

- posiadamy liczne kontakty do producentów wózków i akcsorii dla niemowląt, które wcale nie musisz kupować aby mieć je w swoim sklepie

- profesionalny regulamin przygotowany przez firmę prawniczą

- informację jak prowadzić działalność na zasadach sprzedaży wysłkowej. Nie musisz posiadać kasy fiskalnej. A sprzedaż można zintegrować z księgowością online.

- kupując sklep z towarem pamiętaj, że nie musisz już wprowadzać setki produktów. Jeśli wcześniej nie robiłeś tego to informujemy, że jest to bardzo czasochłonna praca. Należy zrobić liczne zdjęcia, obrobić, opisać i to wszytko wstawić do sklepu. Kupując sklep z towarem masz na wstępnie setki produktów gotowych do sprzedaży, a niektóre są już wypozyjonowane w google.

- konto do fanpage z 576 fanami

- konto do kanału youtube

- ulotki reklamowe + wizytówki

Sklep sprzedaj ze względu na brak czasu na jego prowadzenie oraz i przede wszystkim potrzebuję gotówkę aby zakupić pierwszego mieszkania.

strona sklepu to - n a s z k o l i b e r e k dot pl

Więcej szczegółów tylko w korespondencji mailowej dla tych co są zainteresowani.

Łączne koszty w zeszłym roku to prawie 20 000 dane księgowe dostępne tylko poważnie zainteresowanemu kupcowi. Taki był łączny koszt prowadzenia firmy w zeszłym roku. Liczne inwestycje i działania marketingowe, których nie musisz ponosić kupując mój sklep.

Sklep posiada na chwile obecna 952 klientów, ponad 2000 produktów. Ilość produktów można znacząco zwiększyć prowadzając więcej produktów z hurtowni działających za zasadzie dropshippingu jak i producentów np wózków.

Cena sklep to 15000zł + towar(jeśli chcesz zakupić sklep z towarem).

Cena sklepu z towarem to 32900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wiesz co... w tym temacie jest duża konkurencja, bardzo ciężko wyjść, ludzie się przywiązują. Sami wiemy po sobie. Jak już zdecydowaliśmy się na http://mamokupmi.pl/ to poszło całe zamówienie w jednym sklepie, nawet nie patrzeliśmy na inne. I po prostu trudno o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0