2BE.PL

Domeny .eu za 6,90 zł

Recommended Posts

Obniżyliśmy cenę domen .eu. Do 23 grudnia rejestracja kosztuje 6,90 zł netto, a odnowienie 49 zł netto.

Domenę zarejestrowaną w tym terminie można zgłosić na stronie EURid i wziąć udział w losowaniu jednej z trzech wycieczek do atrakcyjnych miejsc w Europie.

Więcej informacji i regulamin można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce [link usunięty] .

[link usunięty]

Wszystko fajnie, tylko jeszcze kwestia jak często taki serwer będzie padał? My od dłuższego czasu w firmie korzystamy z usługi przekazującej administracja serwerami na firmę zewnętrzną w tym przypadku http://www.bezpiecznafirma.com.pl/ jest to o tyle, fajnie, że przy prowadzeniu dość sporych sklepów internetowych nie jestem wstanie jeszcze dbać o to by strony funkcjonowały w momencie kiedy serwer mi pada ja nie zarabiam, a tak cały proces konfiguracji monitoringu i naprawy, przechodzi na firmę, ja wiem ile zapłacę wieć sobie to od razu wrzucam w koszta i w nocy i w czasie wyjazdów śpię spokojnie. Wielu osobą wydaje się, że opłata jest duża, ale jak ktoś będzie miał kiedyś sklep nieuruchomiony przez 4 dni + spędzi 2 z nich na telefonie i i tak problemu nie rozwiąże tylko będzie musiał na koniec wynająć informatyka to zrozumie, że warto.

Będą taki promocje ejszcze ? :)

Będą :-) Na pewno będzie podobna obniżka na wiosnę, ale na razie trudno powiedzieć kiedy dokładnie. Polecam sprawdzanie [link usunięty] i profili w serwisach społecznościowych ( [link usunięty] , [link usunięty] , [link usunięty] ).

A ile odnowienie ?

Odnowienie domen .eu to obecnie 49 zł netto

[link usunięty]

a domeny z koncówką pl jaką teraz macie ofertę?

Rejestracja 9,90 zł, odnowienie 99 zł netto + bezpłatne konto hostingowe

[link usunięty]

Znaczenie ma tylko przedłużenie, a nie rejestracja. W Firehost płacę za domenę 36 zł.

I tyle mnie kosztuje to rocznie. PL mam raczej mało, głównie domeny europejskie.

Najlepsze są teraz domeny z końcówkami .pl, .eu, .com. Przy czym nazwa naszej strony musi być łatwa do zapamiętania i unikatowa. Często możemy kupić domeny z hostingiem. Dobrą ofertę teraz ma na to [link usunięty] w cenie 8,25 na miesiąc dostajemy hosting bez limitów, 9 domen oraz różne zniżki na pozycjonowanie strony.

według mnie warto teraz kupować domeny z rozszerzeniem pl lub com, reszta nie ma sensu, sam mam teraz wszystkie domeny w [link usunięty] i rejestracja oraz przedłużenie są całkiem tanie

Nie patrzcie na ceny za rejestrację tylko za przedłużenie - bo to one mają znaczenie.

Odradzam całkowicie stawianie na dziwne kwoty - później zabulicie i to mocno za kolejny rok.

A możecie polecić mi jakieś dobre domeny?

Wpisz w wyszukiwarkę "https://www.swiatdomen24.pl/" i porównaj sobie kilka ofert!

Ja zazwyczaj wybieram najkorzystniejszą z ofert!

A możecie polecić mi jakieś dobre domeny?

Od wielu lat korzystam z [link usunięty] l . Rejestracja domeny pl poniżej 10 zł netto, przedłużenie ok 50 zł netto. Ceny jedne z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Moim zdaniem warto właśnie zwrócić uwagę na ceny domen, zarówno przy jej rejestracji, jak i przy późniejszym przedłużaniu domeny. Z tego co widziałem, to dosyć ciekawą ofertę znaleźć można w https://www.swiatdomen24.pl/ . Firma oferuje rejestrację domen oraz stały niski koszt obsługi domeny.