Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Zegarek - uniwersalny prezent?

Recommended Posts

Dnia 28.12.2017 o 18:14, lunka napisał:

A może zamiast zwykłego zegarka to smartwatch? W Teletorium mają całkiem fajne modele ;) 

No jeśli ktoś interesuje się sportem i np biega to myślę, że to będzie trafiony prezent

Nigdy nie mogę pojąć, o co chodzi z tą ludowa "mundorścią" by nie dawać zegarków na urodziny, że to niby czas do śmierci odliczają.... :D Jak ktoś miałby mi podarowac elegancki zegarek, to prosze bardzo. Prezent jak każdy inny.

Dnia 28.12.2017 o 18:14, lunka napisał:

A może zamiast zwykłego zegarka to smartwatch? W Teletorium mają całkiem fajne modele ;) 

Smartwatche to też całkiem fajne gadżety, wielu osobom się spodobają jako prezent.

Polecam przejrzeć sobie zegarki sportowe w sklepie sferis

https://www.sferis.pl/zegarki-sportowe-3776

Obecnie sklep ma na nie dobre promocje. 

Dobry zegarek powinien posiadać funkcję aktywności dobowej, a więc dzięki swym czujnikom powinien monitorować, takie parametry jak: pokonane kroki, przebyty dystans czy spalone kalorie. 

Zerknijcie sobie szczególnie na firmę Garmin, wygladają całkiem nieźle na nadgarstku, 

Z tego co kiedyś słyszałem, to nie do końca powinno się kupować komuś zegarek. Nie wiem skąd wziął się ten przesąd, ale tak czy inaczej uważam, że dużo bardziej uniwersalnym prezentem są kosmetyki. Ja np. kupując ostatnio prezent dla swojej dziewczyny, wszedłem na stronę - https://www.ezebra.pl/pl/producers/calvin-klein-1383581290.html gdzie znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę na różnego rodzaju kosmetyki czy perfumy. Z racji, że mieszkamy ze sobą już trochę czasu, to nie miałem problemu, żeby wybrać interesujące mnie produkty. Myślę, że ty również powinieneś rozeznać się w ofercie kosmetyków na tej stronie, bo z pewnością znajdziesz ciekawy pomysł na prezent. 

Dnia 25.09.2019 o 09:54, matuszewski napisał:

Może nawet nie zegarek, a smartwatch. Polecam wejść na stronę Garett (polska firma) i zobaczyć ofertę. Każdy coś dla siebie znajdzie

Mają fajne dobrze wykonane męskie smarty, osobiście mam Garett Sport 17 od jakiegoś czasu i sprawuje się bardzo fajnie. Jest wygodny, nie psuje się, ma sporo przydatnych fnkcji

I to polski producent to też dla mnie ważne. Zegarki wykonane solidnie, ze sporą ilością funkcji. Jak dla mnie co popatrzyłem to mają naprawdę bardzo dobre parametry

Dnia 3.11.2019 o 14:42, czersky102 napisał:

Jak Garett się sprawuje w trakcie intensywnego użytku na dworze? Zastanawiam się nad jakimś fajnym modelem

Dla mnie to są bardzo fajne smartwatche i opaski, więc przy normalnym użytkowaniu na dworze po prostu nie powinno być żadnego problemu. Co do modelów to się nie wypowiadam, bo każdy potrzebuje czego innego