Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Meble do biura

Recommended Posts

Jeśli szukalibyście wspracia w montażu potem tych nowych mebli, to koniecznie zadzwońcie do https://www.montazmebli24.pl/. Nie tylko montują meble, na miejscu wskazanym przez klienta, ale także je bezpiecznie przewiozą! Działają na rynku już od kilku lat i dzięki temu mają w branży już naprawdę niezłe doświadcznie. Moja koleżanka niedawno robiła remont w biurze i własnie z ich pomocy korzystała - poszło sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Poza meblami bardzo się jeszcze przydają urządzenia takie jak niszczarka, nam dostarczyła je firma Avarus wraz z sejfem i szafami metalowymi do przechowywania dokumentów

A jak sobie radzicie w warunkach home office? Przyznam, że u mnie najgorzej z infrastrukturą nie miałam nawet biurka żeby jakoś zorganizować sobie miejsce do pracy. Tutaj [link usunięty]  piszą, że są sposoby na organizację i planowanie całego dnia pracy, ale nie wiem dlaczego mnie to jakoś nie wychodzi ... 

W pierwszej kolejności należy pomyśleć o kompleksowym remoncie biura. Jest to ciekawe rozwiązanie, ponieważ w ten sposób można przystosować lokal do konkretnych potrzeb. Warto zdecydować się na Total Sec. Jest on generalny wykonawcą fit out. Tutaj https://totalsec.pl warto sobie zerknąć. 

Meble do biura możesz zamówić pewnie w studiach mebli na wymiar W tych miejscach pewnie bedą mogli Ci również zaoferować meble metalowe, ale to jedynie pośrednicy tak wiec zapłacisz o wiele wiecej niż sytuacji jesli znalazłbyś takie meble samodzielnie

Ze swojej strony polecam kontakt z firmą Ferpol

Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20 

w ofercie mają duży wybór różnego rodzaju mebli ( w tym szafy na akta)
meble mają wszelkie atesty jakości wykonania

Nam praktycznie wszystkie robił znajomy stolarz i mamy naprawdę solidne meble (biurka, regały, półki i szafę), w dodatku nie zapłaciliśmy za nie fortuny. Wyglądają doskonale i moim zdaniem opłaciło się zrobić pod wymiar. Jedynie co kupiliśmy z mebli gotowe to krzesła i postawiliśmy na tapicerowane mia z slf24.pl i też się nie zawiedliśmy.