Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Jaki samochód w leasing?

Recommended Posts

Radzę zerknąć sobie tutaj http://www.autospektrum.pl . Oferta Auto Spektrum jest naprawdę bardzo ciekawa. Jest to bowiem grupa dealerska, która prowadzi serwis oraz salony sprzedaży marek Renault, Dacia na terenie Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa oraz Rzeszowa.

ja na leasing  w maździe Klimczak w Częstochowie po jeździe próbnej się zdecydowałem. Auto mega porządne, pewne, świetny design. A na leasing sporo odliczeń też mam

Toyota :) najlepsze samochody i najlepsza oferta leasingowa. Przynajmniej w salonie Carolina Toyota Włochy. No i u nich też jest tak, że używany model też możesz wziąć w leasing. Najlepiej będzie jak po prostu sobie do nich podjedziesz i zerkniesz na możliwości :)

20 godzin temu, bikson napisał:

Na Włochach jest właśnie bardzo dobry salon sprzedaży. Polecam też się wybrać, bo oferta jest całkiem spoko

Podstawa to właśnie nie kupowanie w auto komisach pod chmurką, bo można w prosty sposób się naciąć i mieć samochód. Akurat ten salon Toyoty jest okej, obsłua fachowa, nie naciągają na zakup droższego samochodu. Dla mnie całkiem spoko rozwiązanie. A wy jaki rodzaj auta preferujecie?

Dnia 24.03.2019 o 21:51, lukas2323 napisał:

Toyota 🙂 najlepsze samochody i najlepsza oferta leasingowa. Przynajmniej w salonie Carolina Toyota Włochy. No i u nich też jest tak, że używany model też możesz wziąć w leasing. Najlepiej będzie jak po prostu sobie do nich podjedziesz i zerkniesz na możliwości 🙂

Właściwie nic dodać nic ująć. Zgadzam się w 100%, tym bardziej, że sama niedawno byłam u nich i oglądałam samochody. Duuuużą ofertę mają i spoko ceny 🙂

Ja skorzystałem z oferty doradztwa kredytowego firmy www.ekspert-leasing-kredyt.pl. Pomogli mi w podjęciu odpowiedniej decyzji i dzięki nim kupiłem na dobrych warunkach w leasingu samochód. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.

moim zdaniem w leasing opłaca się brać jakieś lepsze samochody, u nas wybór padł na Porsche z salonu w Sopocie. Pomyśl o tym bo warto się zdecydować na takie autko