Zaloguj się, aby obserwować  
ramona

Tatuaż

Recommended Posts

Co sądzicie o tatuażach ? Macie jakieś ? Zamierzacie zrobić ? Moja koleżanka nie dawno sobie zrobiła w salonie LuckyDiablo . Bardzo ładny tatuaż róży na nodze. No jestem po prostu nim zachwycona, ale boję się sama sobie zrobić. :D

Ten link zawiera fajne inspiracje jeśli chodzi o tatuaże. Mnie osobiście podobają się takie delikatne - nienawidzę zaś widoku całkowicie wytatuowanych ludzi.

Mam dwa tatuaże i jestem z nich zadowolona. Każdy był przemyślany - i w zakresie miejsca, i w zakresie wzoru. W tym studio tatuażu w Warszawie https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo są ciekawe wzopry, gdyby ktoś z Was szukał czegoś dla siebie. Ja nie mam nic przeciwko tatuażom, ale ludzie różnie patrzą na osoby z dziarami.

Mi się na ogół podobają, zależy jakie. Ładnie wykonany tatuaż naprawdę potrafi być ozdobą człowieka. Mi samej się marzy od jakiegoś czasu, ale stwierdziłam, że trochę poczekam i jeżeli koncepcja (na konkretny upatrzony wzór) mi się nie zmieni przez najbliższe powiedzmy pół roku, to robię. ;) Większym wyzwaniem od samego wybrania co chcemy mieć wytatuowane jest znalezienie odpowiedniego studia, gdzie mamy gwarancję jakości, sterylności i gdzie pracują naprawdę doświadczeni artyści. W Warszawie taką właśnie dobrą opinią cieszy się studio ASUKA  https://www.facebook.com/tattooasuka Bezpośredni kontakt ze studiem: studio@asuka-art.com. Projekty wykonywane są przy klientach, więc zawsze jest ta możliwość ingerencji i podpowiedzenia, co by nam najbardziej odpowiadało.

Tatuaże są obecnie modne, choć jeśli mają być gustowne, to powinny być w miarę niewielkie i dobrze przemyślane. W większych miastach jest zazwyczaj wiele salonów, w W-wie choćby 77ink, mają kilku doświadczonych tatuażystów, na http://77ink.pl/ można obejrzeć część ich prac.

Czasem mam chore marzenie, czy nie trzasnąć by sobie takiego ogromnego tatuażu na plecy jak mają Yakuza, ale potem myślę, jak bym z tym wyglądać na starość i... tak, nie mam jeszcze tatuażu i raczej mieć nie będę :D Ale jak komuś zrobi się z głową, to czemu nie.

jestem jak najbardziej za :) sama mam już 1 tatuaż i w najbliższym czasie zamierzam sobie wykonać kolejny. Jeśli chodzi o dobre studio to dla mnie jest to warszawskie JAH LOVE TATTOO. Bardzo utalentowani ludzie, którzy słuchają klienta i reagują na jego sugestie. Bardzo czysto i sterylnie a wiadomo - kwestia bezpieczeństwa najważniejsza.