Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Firmowe koszulki - warto?

Recommended Posts

W wielu miejscach widziałam, że pracownicy sklepu czy innej firmy noszą koszulki z nadrukowanym logo przedsiębiorstwa.

Myślicie, że to dobry pomysł i warto zainwestować w takie koszulki? Wyszukałam już nawet firmę, która zajmuje się wykonywaniem takich koszulek: http://koszulkowygenerator.pl/ - właściwie wszystko może być wykonane według autorskiego projektu.

Kupowaliście już takie koszulki?

Jakoś nie jestem za noszeniem takich koszulek w pracy. Zabijają indywidualność pracownika. Za to szef może rozdać je pracownikom i jeżeli chcą mogą je oni nosić poza firmą, wtedy czemu nie? Ale takie noszenie firmowych rzeczy z przymusu w godzinach pracy jakoś zbytnio do mnie nie przemawia.

Ja uważam, że to jest bardzo dobry pomysł z tym że dla sklepów czy przedsiębiorstw które odwiedzane są przez wielu ludzi - żeby odróżnić pracownika od cywila ;) nie raz miałam sytuację, gdzie zostałam pomylona z personelem tylko dlatego że nie miałam przy sobie torebki :D w korporacjach gdzie są "sami swoi" nie narzucałabym pracownikom ubioru. A wracając do koszulek to takie do zamówienia z dowolnym nadrukiem widziałam na stronie [link usunięty] w ofercie są także kolorowe :D

Warto. W mojej firmie wszyscy pracownicy noszą koszulki z logo. Jest to lepsza wizytówka firmy bo klient ma wrażenie,ze ma do czynienia z kimś profesjonalnym. Jakiś czas temu zamawiałam kolejną partię koszulek. Część dla pracowników a część w ramach promocyjnych prezentów dla stałych klientów. Kupowałam koszulki wykonane metodą sitodruku, konkretnie tutaj;

http://www.reflect.pl/sitodruk.html

Jakość wykonania jest bardzo dobra, koszulki są porządne. Jednoczesnie cena jednej koszulki przy takim większym zamówieniu nie jest wysoka.

Dokładnie, koszulki z firmowymi nadrukami to genialna reklama i firmy i jej profesjonalizmu zarazem. Warto sprawdzić ofertę takich koszulek tutaj [link usunięty]

Wszystko chyba zależy od tego jaka to branża. Gdy są tu sklepy to pewnie jest to potrzebne, żeby klienci wiedzieli kto jest pracownikiem, ale w innych branżach, raczej nie jest to zbyt dobry pomysł.

Jakość koszulki z logo nie bardzo mi się podobają. Jest to dobry gadżet dla klientów, ale niekoniecznie trzeba w nie ubierać pracowników. Myślę, że coś takiego świetnie się sprawdzi:

ba5f0b1eca2c5e657ca9c8b002b663e4.png

Dzięki temu wprowadzimy do firmy trochę humoru.

Fajny wzór coś podobnego w grafikach widziałem tutaj [link usunięty]

Ogólnie fajny mają tam konfigurator można wybrać sobie własny wzór i stworzyć taką oryginalna koszulkę.

Uważam, że firmowe koszulki [link usunięty]  to dobra forma promocji działalności. Ubierajac swoich pracowników w takie koszulki, pozwalasz swoim klientom na łatwiejsze znalezienie osoby mogącej udzielić informację. Koszulka może pełnić rolę mobilnej i taniej reklamy.

Firmowe ubrania z naszywkami są dobrą formą reklamy i podnoszą renomę firmy. Jeżeli poszukujecie firmy, która wykonuje takie naszywki to polecam wam zgłosić się do http://www.imarsc.pl Wykonują swoją pracę szybko, solidnie i dokładnie.

O tym czy warto przeczytasz w artykule http://www.otoli.pl/warto-inwestowac-w-koszulki-firmowe/ warto go przeanalizować, by być pewnemu czy są one potrzebne w Twojej firmie 

Takie koszulki, to część identyfikacji wizualnej. Pomagają pracownikom synchronizować się z firmą i wysyłają do klienta komunikat o spójności firmy.

Jeśli będą ładne i wykonane z dobrej jakości materiałów, to pracownicy będą w nich chodzić (wiem z doświadczenia ;)) Warto!

Ta koszulka z napisem"Jestem w pracy a nie na wyścigach" to coś, co powinno stanowić motto w każdej firmie! Jak dla mnie świetny pomysł!

No cóż. Może warto spojrzeć na problem również z punktu widzenia pracownika? Oczywiście bardzo dużo zależy od tego, jaki biznes prowadzimy i czasami nie ma wyjścia niż wprowadzenie jakiegoś uniformu czy dress code'u. Ale jeszcze ze swoich studenckich czasów i pracy w różnych sklepach pamiętam, że pracownicy po prostu nie cierpią zakładać firmowych koszulek (zwłaszcza dziewczyny). Każdy chce ubrać się po swojemu i tak, żeby było mu po prostu wygodnie.

Firmowe koszulki to bardzo dobry pomysł. Pracownicy nosząc takie koszulki reklamują swoją firmę podczas pracy. Polecam wam zgłosić się do firmy http://www.embroidery-haft.pl Zajmują się wykonywaniem emblematów i naszywek na koszulki.