handlara

Planujecie już wakacje?

Recommended Posts

Nad bałtykiem rezerwowanie miejsca jest ryzykowne - nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda. A w polsce to bywa że i 2 tygodnie potrafi padać. Lepiej jak już nad morze to za granicę.

Tak właśnie już skupuję różnego rodzaju produkty gł. w tesco (makarony, puszki itp.) ponieważ jedziemy na apartamenty nad morze w Chorwacji i mamy wyżywienie we własnym zakresie. Sprawdzam sobie ich oferty na http://www.alleceny.pl/gazetka/tesco i kupuję już po trochu. Odkładam wszystko do takiego dużego kartonu.

A ja już w styczniu odwiedziłam [link usunięty] i zarezerwowałam wszystko na sierpniowy wypad do Egiptu! :))) Nie mogę się doczekać tym bardziej, że kocham upały, kocham nurkować, zwiedzać itd. Już nie mogę się doczekać!! :))

A ja chciałabym pojechac nad morze.

Ale wcześniej na kilka dni w Góry Świętokrzyskie, bo jeszcze nigdy tam nie byłam.

Przy okazji trzeba też zwiedzic Kielce. Podobno jest tam aż 5 rezerwatów przyrody.

Znalazłam już nawet odpowiedni hotel http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm

Ja w tym roku wybieram się na [link usunięty] do Łazów :D Za bookowaliśmy sobie pokój w ośrodku Solaris gdzie mają baseny, korty tenisowe i rzut kamieniem do morza! Już się doczekać nie mogę, oby tylko pogoda w sierpniu dopisała <3

My po nieudanych zeszłorocznych wakacjach za granicą (niestety ale biuro podróży oszukało nas co do hotelu) zdecydowaliśmy się jednak na wakacje w Polsce. Zapłacimy mniej i wiemy przynajmniej na co się piszemy.

Zarezerwowaliśmy sobie kilka dni na początku lipca w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą. Może część z Was słyszała o tym miejscu - jest to centrum rekreacyjne, w stylu country ;) Wiele fajnych sportów, atrakcji dla dzieci. Z drugiej strony znajduje się na dość sporym terenie tak więc naprawdę można sobie wypocząć (tutaj możecie sobie zresztą obejrzeć obiekt: http://www.promenadacountry.pl/ ).

Dokładnie, ceny zależą od tego jakie warunki sobie wybierzesz. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem, szczególnie jak jedziesz grupą osób, jest wynajęcie apartamentu. Ze znajomymi wybraliśmy sobie właśnie [link usunięty] i naprawdę wyszło cenowo o wiele lepiej niż w hotelu, a dodatkowo mieliśmy własną kuchnie, więc i na jedzeniu na mieście się zaoszczędziło czy przy kupowaniu głupiej kawy, która potrafiła kosztować koło 10zł, a tak samemu się robiło.

Apartamenty i domki to świetny pomysł na grupowy wyjazd, sama to praktykuję, zwłaszcza na Sylwestra. Wakacje wolę spędzać w mniejszym gronie. W tym roku jadę z ukochanym do Bułgarii, mam nadzieję, że biuro nas nie oszuka i będą to wyjątkowe wczasy.

My w tym roku na Mazury. elaks, dobre regionalne jedzonko i SPA. Zdecydowaliśmy się na ten hotel [link usunięty] , znajomi bardzo nam polecali.

Tak w ogóle to kompleks wypoczynkowo-konferencyjny, więc pomyślę przy okazji o zorganizowaniu tam większego spotkania biznesowego.

Ja planuję za granicą, ale niedaleko- na Słowacji. Konkertnie to w [link usunięty] , znany jest ze źródeł termalnych. Okolica górska, piękna i jest co zwiedzać- zamek i zoo.

Być może wybiorę się jeszcze na wyprawę rowerową po Austrii, nie jestem jeszcze pewna. Dobrą opcją byłyby też jakieś polskie rejony, ale u nas ciężko o ścieżki rowerowe.

Ja w tym roku jadę w góry ze znajomymi ;).

No a ja z gór już wróciłem. Teraz jeszcze w sierpniu koło 10 jedziemy na morze, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy. Natomiast póki co mamy wybraną mieścinę i hotel http://www.starydziwnow.pl/pl/page/pakiety/n/88 znajomi byli i zachwalali, a żonie tym bardziej się podobał bo jest tam jakieś SPA, może to i dobrze, bo w Polsce to wiadomo że pogoda lubi się psuć a nie chce mi się wierzyć, że cale wakacje będzie taka temperatura i pogoda. W każdym razie pomimo, że dopiero tydzień w pracy to czuje się już zmęczony. I to jest frustrujące. Jakby nie patrzeć.

Zaczęłam planować wakacje już w tamtym tygodniu. Chcę zrobić wcześniej rezerwację - zawsze wychodzi to taniej. Pewnie skorzystam z tego samego biura co ostatnio, czyli Netholiady.

Teraz to ferie trzeba planowac, corke wysylam z kochamwakacje tym razem na zimowisko do Zakopca, w wakacje byla z nimi w Bulgarii. a sami z mezem zostajemy w domu

Tak, ja planuje wylecieć z meżem do Tajlandii , wlasnie wybralismy tą oferte  [link usunięty]  ale zastanawiamy sie czy leciec w ogole z biurem podrózy, czy moze nie lepiej na wlasna reke, jak sądzicie? Nasi znajomi rok temu zrobili sobie taką wycieczke objazdową i bardzo milo ją wspominają. Był ktos z Was juz w Tajlandii? 

Dnia 28.12.2017 o 16:55, lunka napisał:

Ja dopiero zaczynam myśleć nad kierunkiem, na razie zastanawiam się nad Włochami  [link usunięty]  <3

Ja też nie jestem jeszcze stuprocentowo pewna, ale myślę nad Hiszpanią i pewnie w lutym zarezerwuję noclegi