DamianW

Pozycjonowanie strony

Recommended Posts

Aby firmowa strona www była przyjazna wyszukiwarkom, przede wszystkim jej struktura musi zostać odpowiednio zoptymalizowana.

Do końca tego miesiąca każda chętna osoba może wypróbować nasz program GranateSEO na przykładzie własnej strony www aby dowiedzieć się co zmienić by wyświetlać się wyżej w Google.

Dobra optymalizacja to milowy krok dla przyszłego pozycjonowania. Chętnych zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail [email protected] :)

Aktualnie korzystam z oferty firmy Apogeum: http://www.apogeum-seo.pl/ - dobra firma, pozycjonuje skutecznie. Nie jest drogo i nie ściemniają głupot reklamowych jak niektóre inne firmy.

Co obiecali jest.

Ważne,że ma sie od razu w jednej cenie cały pakiet usług czyli same pozycjonowanie, działanie na serwisach społecznościowych oraz szeptankę.

Wszystko zaczyna się tak na prawdę od optymalizacji, zobaczcie - http://netimage.pl/audyt-seo-web-usability-strony-internetowej/ Jeśli strona będzie dobrze zoptymalizowana to wtedy są też szanse na pozycje. A ma to również znaczenie pod samego użytkownika.

Ja trochę się naszukałem zanim zdecydowałem się na konkretną firmę pozycjonującą, ale dobrze zrobiłem, bo "ekspertów' na rynku jest masa, ale naprawdę doświadczonych trzeba trochę poszukać. Trafiłem na Bizzit zajmującą się [link usunięty] . Była to bardzo dobra decyzja, bo bez problemu wypromowali moją stronę do TOP3 i utrzymują ten stan do dzisiaj. Zdecydowania wykonali świetną robotę.

Wszystko zaczyna się tak na prawdę od optymalizacji

Od pewnego czasu to się zrobiło popularne, masa ludzi pisze tylko o pozycjonowaniu, jakby ono załatwiało sprawę. A tak nie jest, ponieważ na byle jakim pozycjonowaniu można się porządnie wyłożyć. Otóż kluczem do skutecznego pozycjonowania jest dostosowanie kodu źródłowego oraz treści strony do wytycznych Google, czyli jednym słowem - optymalizacja. Ameryki nie odkryję pisząc, że takie działania należy zlecić profesjonalistom. Ciekawą wizję promocji firmy w sieci mają panowie z http://sem-core.pl/, bowiem realizują kampanie marketingu przychodzącego, kompleksowo łącząc optymalizację, pozycjonowanie, marketing szeptany, działalność w social media oraz "obecność" w artykułach sponsorowanych. Wszystko to ma na celu sprawić, by przekaz dotarł do bardziej świadomego i zainteresowanego odbiorcy, co przełoży się na długotrwałe relacje firma-klient.

A co sądzicie o wykupieniu pakietów linków na wybrane słowa kluczowe? Korzystał ktoś z was z usług [link usunięty] ? Tutaj klient decyduje gdzie zostaną umieszczone linki do jego strony, zatem mozemy wybrać miejsca, które nam odpowiadają. No i możemy ominąć pośredników, którzy i tak z tych baz korzystają.

Sprawdźcie również domeny w https://domeny.pl/ . Myślę, że bardzo łatwo można tutaj wyszukać dostępność domen, a serwery oferowane przez tę firmę są szybkie i stabilne. Polecam.

Pytanie :"Czy pozycjonowanie sprawi, że będę miał klientów' odpowiedź brzmi tak, ale jeśli będziesz mial dobrze dobrane frazy i firma zrobi to dobrze.

To nie jest prawda.

Pozycjonowanie podnosi pozycję w wyszukiwarce, ale co do klientów to zależy od tego co promujesz i jaką ma wartość i odbiorców, jak wypozycjonuejsz się na słowa kupa to nikt i tak jej nie kupi;)

P.S Gdybyście mieli laikowi powiedziec jak pozycjonowac stronę, to od czego byście zaczęli?

Hahaha, padłem i leżę - ale koleżanka wyżej ma niestety sporo racji.

Jesli jakiś pozycjoner daje gwarancję na to, że pozycjonowanie przysporzy nowych klientów, to kłamie.

Pozycjonowanie wybije nas w google, ale to czy klient wejdzie i trafi i kupi to już zależy od klienta.

Tak jak piszesz - świetnie wypozycjonowana "KUPA" i tak się nie sprzeda;)

A co do pozycjonerskich wskazówek to na http://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/36/na-czym-polega-pozycjonowanie-stron-internetowych można ich znaleźć całkiem sporo - polecam lekturę

Zdecydowanie pozycjonowanie strony wpłynie na lepszą sprzedaż. Przede wszystkim na stronę trafi więcej zainteresowanych, którym będziesz mógł przedstawić swoją ofertę. Więc http://www.optimamedia.pl/oferta/pozycjonowanie/ strony internetowej to według mnie jak najbardziej dobra opcja.

Pozycjonowanie to podstawa udanego biznesu, ja zaufałem firmie [link usunięty] i udało mi się osiągnąć pozycje w pierwszej trójce :)

Każda strona internetowa wymaga pozycjonowania, inaczej będzie praktycznie niewidoczna w wyszukiwarkach, a żadna firma nie może sobie na to pozwolić. Z własnego doświadczenia nie radzę zamawiać takiej usługi u freelancerów lub co gorsza kupować takich usług na allegro, gdyż efekty będą znikome. Z firm zajmujących się pozycjonowaniem, całkiem dobra ofertę mają tutaj http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie/

Jeżeli chodzi konkretnie o sklep internetowy, to wydaje mi się, że warto zaufać specjalistom akurat w tej dziedzinie czyli firmom, który zajmują się wyłącznie pozycjonowanie sklepów internetowych. Chodzi mi o to, że mają bardzo dużo doświadczenie ze sklepami. Na pewno jedną z takich firm jest ta, która prezentuje się na tej stronie http://pozycjonowanie-sklepu.pl/ . Znajomy pozycjonuje w tej firmie swój sklep i twierdzi, że zyski z SEO ma zdecydowanie lepsze niż AdWordsów, czy innych sposób. Więc wydaje się, że warto :)

Pozycjonowanie zdecydowanie warto uzupełnić także o [link usunięty] połączone jedno z drugim daję naprawdę solidne efekty i pewność, że użytkownicy będą trafiać do nas.

Dziś [link usunięty] to tylko jeden z elementów wpływających na kreowanie wizerunku w internecie i generowanie ruchu na stronie - bo o to przecież chodzi.

Powiem więcej. Jeśli ktoś nie zadba o to, by jego strona była na odpowiednim miejscu w internecie, to może przynieść to duże straty. Właśnie dlatego powinno się dbać przede wszystkim o wizerunek w sieci. Jeśli dopiero budujecie pozycję Waszej marki, to koniecznie przeczytajcie poradnik Mi ta wiedza dała bardzo dużo i dzięki temu byłam w stanie zbudować dużo lepszą pozycję dla mojej firmy w internecie, co zaowocowało dużo większą ilością klientów. To bardzo proste rzeczy, więc po prostu o tym poczytajcie i na podstawie tego podejmijcie odpowiednie działania.

Jeśli chodzi o http://www.silneo.pl/pozycjonowanie-stron to ja skorzystałem z oferty agencji interaktywnej Silneo i po sześciu miesiącach współpracy jestem bardzo zadowolony. Według mnie warto takie działania zlecać specjalistom, którzy siedzą w takiej branży od lat.

Jeśli posiadasz stronę internetową to zawsze warto inwestować w pozycjonowanie. Nie ma sensu marnować potencjału strony www, jeśli ją posiadasz. Ludzie szukają wszystkie w google'ach i jeśli czegoś tam nie ma to w dzisiejszych czasach po prostu nie istnieje.

Dobrze robisz, bo bez pozycjonowania firmy na określone frazy w Internecie ciężko Ci będzie dotrzeć z ofertą do klientów. Jeśli nie masz jednak doświadczenia w tej dziedzinie, nie polecam robić tego na własną rękę. Można, oczywiście, znaleźć sporo informacji na ten temat w sieci, ale nie jest to tak proste jak się na pierwszy rzut oka wydaje, a poza tym dość czasochłonne. Warto zwrócić się z tym do profesjonalnej agencji takiej jak Kreatormarki http://www.kreatormarki.pl/pozycjonowanie-i-reklama-warszawa. Ofertę dostosowują do każdego klienta indywidualnie, więc nawet jak prowadzisz jednoosobową działalność możesz się do nich zgłosić ;)

Polecacie dużo firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych, także ja chciałbym dorzucić jeszcze [link usunięty] z ich ofertą specjalnie dla klientów  z Koziegłów.

Dnia 21.02.2014 o 14:47, DamianW napisał:

Od pewnego czasu myślę o stworzeniu strony internetowej mojej firmy oraz o jej pozycjonowaniu. Niestety sam się tego nie podejmę, ponieważ nie znam się na tym. Myślałem o takich działaniach jak współpraca z blogosferą, konsulting społecznościowy, kampanie ePR, marketing szeptany, marketing wirusowy oraz reklamę Social Media źródło: [link usunięty] Myślicie, że pozycjonowanie sprawi, że przybędzie mi Klientów?

O ile wbijesz się w topy na pozycjonowane frazy - to na pewno.

[link usunięty] jest ważną i istotną dziś rzeczą, a może nawet najważniejszą, ponieważ od tego się wszystko zaczyna. Jeśli nie masz wypozycjonowanej strony www jesteś nie widoczny w Google, zatem jesteś martwy.