Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Wynajem samochodu na firmę

Recommended Posts

Czy korzystaliście kiedyś z wypożyczalni samochodu ? Jeżeli tak to jakiej? Czy można to wrzucić w koszta prowadzonej działalności?

Wszystko zależy od tego, czy samochód był niezbędny w celu osiągnięcia przychodu. Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jeżeli chodzi o konkretne koszta - to są one zróżnicowane. Wyślij zapytanie tutaj http://www.wynajemsamochodu24.pl/ - masz tutaj dostęp do największych sieci wypożyczających auta. Możesz więc liczyć na to, że wybiorą Ci tam najkorzystniejszą ofertę.

Koszty używania samochodu wynajętego można rozliczać w kosztach działalności - na zasadzie kilometrówki. To nic trudnego:

[link usunięty]

Pozdrawiam.

Czy korzystaliście kiedyś z wypożyczalni samochodu ? Jeżeli tak to jakiej? Czy można to wrzucić w koszta prowadzonej działalności?

Cześć, tak korzystamy w firmie z wypożyczalni aut. Jest to wygodne, bo wzięliśmy dużą sieciówkę i podczas podróży służbowych nie ma problemu z wynajmem fury. Także polecam przyjrzeć się Europcar, mają teraz sensowny program lojalnościowy dla firm - [link usunięty]

Nasza firma korzysta z wynajmu samochodów zawsze gdy tylko jest potrzeba wyjazdu w delegację. Jest to wygodne - nie trzeba się martwić naprawami i innymi rzeczami - a tego typu usługę można wrzucć w koszta - więc ostateczna cena jest duuużo niższa. Jeżeli chodzi o stolicę to tylko http://www.bm-auto.pl/. Mają tam interesującą ofertę długoterminowego wynajmu. Coś jak leasing - ale trochę lepsze.

Ja regularnie wynajmuję samochody na wyjazdach służbowych z wypożyczalni [link usunięty] . Z racji tego, ze czasami jestem bardzo zaaferowany swoimi rzeczami, to bardzo sobie cienię , zże auto mogę zamówić przez internet.

U mnie jest podobnie. Jeżeli mam kilka spraw do załatwienia w jakiejś części kraju, to najwygodniej jest dojechać pociągiem i na miejscu wynająć auto. Szczególnie gdy do przejechania jest cały kraj - a połączenia szybkiego ruchu mamy takie jakie mamy. Sami wiecie.

Moja sugestia jest taka, aby wybierając wypożyczalnię, nie zawsze kierować się kryterium ceny - bo możemy się bardzo rozczarować.

Gdybyście potrzebowali wynająć auto w Polsce płn-wschodniej - czyli rejony Podlasia i Mazur to łapcie [link usunięty] . Mają duży wybór aut w różnych opcjach cenowych.

Oczywiście, że można. Wczytajcie się tutaj - http://krakow-wypozyczalniasamochodow.pl/

Macie tam w tekstach dokładnie opisane zasady, na jakich to się odbywa. I prawda jest taka, że szczególnie na początek działalności dużo lepiej zainwestować w wynajem, nawet długoterminowy, niż kupować auto na firmę. Przecież to oznacza ładowanie się w duży kredyt... Ma to sens?

Wypożyczalnia Panek ma zarówno ofertę dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Posiadają do tego ogromny wybór różnego rodzaju samochodów. Możliwość wynajęcia z OC sprawcy.

Teraz są różne formy finansowania, więc bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam zajrzeć po nowy samochód do Carolina Toyota Wola. Duży wybór, rozsądne ceny, brak wciskania tego, co niepotrzebne

Warto wiedzieć gdzie można skorzystać z usług wynajmu autokarów na przykład na konferencje, wyjazd integracyjny czy eventy. Moja firma najczęściej korzysta z usług  firmy  Nat-Mat z Gołkowa niedaleko Warszawy.  Firma oferuję ciekawą ofertę cenową i nowoczesne autobusy i busy. 

Wynajmowanie samochodu na firmę to nic niezwykłego. Jeżeli poszukujecie dobrej wypożyczalni, od której wynajmiecie samochód to polecam wam http://www.looktrans.pl  z Koszalina. Można od nich wynajmować samochody osobowe i dostawcze.