Zaloguj się, aby obserwować  
dann

Reklama strony internetowej

Recommended Posts

Mam takie pytanie może mi poradzicie jak dobrze rozreklamować stronę niskimi kosztami tak do 300zł?

Formy, które znam to linki pozycjonujące na stronach z wysokim PR , wymiany bannerami, reklama na forach.

Jednak nie wiem które formy przynoszą największe korzyści i którymi warto się zajmować, chciałbym poznać jeszcze inne sposoby abym mógł jak najlepiej się wybić przy jak najniższych kosztach.

Co polecacie?

Dobór słów kluczowych, monitoring oglądalności, optymalizacja kodów, umieszczanie linków na innych stronach, dodawanie do katalogów i szereg innych zabiegów reklamowych sprawią, że strona www wejdzie na czołowe miejsce w wyszukiwarce.

Gość ЯAFAŁ GEЯENT

To zależy od tego, co będziesz reklamować. Jest wiele sposobów reklamy, możemy wspólnie pomóc wybrać dla Ciebie ten najlepszy i najtańszy. Opisz nieco bliżej swoją sytuację.

Ja dałam swoją stronę specjalistom i niestety specjaliści, którzy byli wówczas na top 10 na 1 lub 2 pozycji spadli strasznie - jamam dużo dobrych linków do strony - dzięki nim, mam związane ręce - strona wpada w otchłań Google a ja w otchłań rozpaczy:))(((:

Gość ЯAFAŁ GEЯENT

Być może pomysł trywialny, ale myślę, że to jedyne wyjście. Proponuję skorzystać z usług obecnych specjalistów top10, najlepiej tych na 1 miejscu :).

Jest to bardzo istotna forma reklamy strony internetowej, dlatego też serdecznie namawiam do poznania i skutecznego manipulowania słowami kluczowymi, metatagami... To ułatwia klasyfikację serwisu/strony pod względem tego, co potencjalny klient wpisze w wyszukiwarce - najczęściej najwyższy wynik decyduje o sprzedaży/zakupie. Warto też skorzystać z płatnych reklam jakie umożliwiają (np. Google AdSense).

Mam pytanie z takich nieco, nazwijmy jhe mniej mądrych. Czy cokolwiekl daje taka reklama przy forach dyskusyjnych na gazeta.pl? Sporo ludzi się tam kręci i wiem, że cena za tyudzień takiej reklamy jest symboliczny, ale czy warto?

Gość ЯAFAŁ GEЯENT

A czemu nie? Tym bardziej, bo cena symboliczna... Jest takie powiedzenie: "każda reklama jest dobra" :)...

DARMOWE formy reklamy np.

- napisanie ciekawego artykułu i umieszczenie go do przedruku

- zrobienie filmiku na youtube

- fora i grupy dyskusyjne

- komentarze na blogach tematycznych

- współpraca z serwisami o podobnej tematyce

- napisanie e-booka,

- prowadzenie newslettera

- facebook

Wszystko zależy od tematyki i czasu jaki chcesz/możesz poświęcić na promocji, a także od celu jaki chcesz osiągnąć.

co do reklamy na forum gazety jak cena jest symboliczna to można przetestować np tydzień czy miesiąc jeśli będą efekty (statystyki + zyski z ruchu na stronie) no to można brać reklamę na dłużej.

do joala

linkować spokojnie dalej lecz bez systemów wymiany linków spokojne zbieranie linków i czekanie cierpliwość jest cnotą w promocji strony

Powtórzę się ale również uważam że pozycjonowanie, tzw marketing szeptany, mailing itd. Wydaje mi się, że to najskuteczniejsze sposoby na nie drogą reklamę . A jeśli twój czas jest bardzo cenny to radzę zlecić to profesjonalistom. Samodzielne pozycjonowanie niestety nie zawsze przynosi pożądane efekty.

Tak jak zostało już tutaj wspomniane - warto pomyśleć o pozycjonowaniu, obecności w social mediach, czy nawet kampaniach AdWords. To usługi, które są dosyć popularne, dlatego znajdziesz je w ofercie wielu firm i agencji interaktywnych, przykładem jest między innymi Ideo Sp. z o.o., informacje na ich temat znajdziesz na http://ideopl.tripod.com/ i na ich stronie internetowej. Powodzenia przy wyborze i daj znać na co się zdecydowałeś.

Co prawda nie znam się na tym tak do końca, ale mogę Ci podrzucić tego linka: https://blog.nazwa.pl/prowadzisz-sklep-inte...zedawac-wiecej/ sporo pomocnych rad natury "ogólnej" tam znajdziesz więc nie zniechęcaj się tym że jakoby dotyczy to tylko sklepu internetowego. Osobiście polecam wnikliwie przestudiować blog nazwy bo to doskonała kopalnia wiedzy,nawet jeśli nie masz u nich żadnych usług, to nic nie szkodzi skorzystać z darmowej wiedzy jaką tam znajdziesz, ja przynajmniej zawsze polecam takie "dokształcanie", można sporo rzeczy przyswoić, a i język zachęca bo jest to wszystko bardzo czytelne i jasne w odbiorze. Polecam lekturę.

300zł miesięcznie czy jednorazowo? Jeśli jednorazowo, to nie masz szans wypromować strony przy takim nakładzie finansowym. Jeśli jednak jest to 300zł miesięcznie, to może uda Ci się znalezc agencje SEO, która podejmie się pozycjonowania przy takim budżecie. Jeśli nie wiesz czym jest pozycjonowanie i obcy jest Ci termin wyników wyszukiwania, to odsyłam do tego artykułu http://www.pozycjonowanie-whitehat.pl/obec...kiwania-google/

Mam takie pytanie może mi poradzicie jak dobrze rozreklamować stronę niskimi kosztami tak do 300zł?

Formy, które znam to linki pozycjonujące na stronach z wysokim PR , wymiany bannerami, reklama na forach.

Jednak nie wiem które formy przynoszą największe korzyści i którymi warto się zajmować, chciałbym poznać jeszcze inne sposoby abym mógł jak najlepiej się wybić przy jak najniższych kosztach.

Co polecacie?

Przy taniej reklamie strony internetowej można zainteresować się social mediami, oraz niskim budżetem na kampanie adwords, a co do pozycjonowania to jak to nie są trudne frazy to za 300zł. można to zlecić osobie która zna się na pozycjonowaniu stron i poświęcać czas na inne rzeczy.

1) Reklama w internecie

Tak jak mówili przedmówcy - pozycjonowanie (katalogi, fora, blogi) , mailing.

2) Reklama stacjonarna

bannery, ulotki, przedstawianie ofert firmom

--------------------------

Kołdry letnie dla Ciebie! Promocja!