optimusnaczelny

A może wakacje nad ... morzem?

Recommended Posts

lubię nasz morze, polecam w szczególności Półwysep Helski, ale myślę, że warto zwiedzić nasz cały kraj, bo w każdym zakątku jest wiele atrakcji, warto pczytac: [link usunięty]

Pomyślcie o tym - http://www.namorzu.pl/ W tym roku to będzie nasz pierwszy rejs, więc nie wiem jak będzie, ale patrząc na program jaki mamy do zrealizowania, powinno być faktycznie niesamowicie. Zaczynamy w Wenecji, a kończymy w Stambule, powinno być niesamowicie.

Ja sobie chwalę ferie nad morzem, które spędziliśmy w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Początkowo miałam obawy, ale na miejscu się przekonałam, że jak na tyle atrakcji nasz pobyt okazał sie za krótki. następnym razem pojedziemy tam na conajmniej 10 dni.

Muszę wtršcić parę słów od siebie. Niezmiernie fajne forum, odnalazłem tutaj w samej rzeczy wiele korzystnych tematów, jakie dały mi do mylenia. Sami forumowicze też niezmiernie mili oraz pomocni. W samej rzeczy robicie wielkš robotę. Korzystne, pożyteczne, niesłychanie wcišgajšce i dla mnie, jako amatora traktowane niczym wištynia. Sporo się uczę i na pewno będę dalej odwiedzać Wasze zakštki.

----------------------------------------

moja strona oraz blog z księgowości i doradztwa podatkowego

[link usunięty]

my teraz kończymy budowę domu i przez najbliższy czas nie ruszamy się nigdy. By wynagrodzić to dzieciakom chcemy im zafundować prawdziwy plac zabaw: http://www.ludoparc.pl/galeria_menu.html - jak myślicie, ile to może kosztować?

Pomyślcie o tym - http://www.namorzu.pl/ W tym roku to będzie nasz pierwszy rejs, więc nie wiem jak będzie, ale patrząc na program jaki mamy do zrealizowania, powinno być faktycznie niesamowicie. Zaczynamy w Wenecji, a kończymy w Stambule, powinno być niesamowicie.

Brzmi fantastycznie. Sama z chęcią wybrałabym się na taki rejs.

A ja proponuję bardziej luksusową wersję wypoczynku. Co sądzicie o wynajmie jachtu i spedzeniu kilku dni na żeglowaniu w Zatoce Gdańskiej? Tak, jest to możliwe ! :)

Na stronie znajdziecie odpowiednie informacje :

http://luxpomorze.pl/

Aktualnie w Gdańskiej Stoczni powstaje coraz więcej luksusowych jachtów, których odbiorcami są najbogatsi ludzie na świecie.

Na Bałtyku z roku na rok cumuje również wiele prywatnych jachtów. Społeczeństwo się bogaci.

Ja w tym roku jadę nad polskie morze.Wprawdzie na poczatku zastanaiwlaiśmy się nad wakacjami zagranicznymi ale doszliśmy do wniosku,ze tyle złego dzieje się na świecie,ze zostajemy tutaj.

Mogę Wam polecić Krynicę Morską.Bardzo przyjemna miejscowość. Wiele ciekawych miejsc oraz noclegi można tam zarezerwować sobie w dobrych cenach.

Na przykład tutaj

http://krynicamorska.mierzeja.com/

Ja to najchętniej wybrałbym się z rodziną na jakiś super rejst statkiem wycieczkowym,

ale po tym jak zobaczyłem ceny takich rejsów lux lux jak by mnie interesowały http://rejsy.pl - to jednak doszedłem z familia do wniosku że przyjdzie nam zdecydowanie dłużej zbierać kaskę na taką przyjemność.

Ale to nie znaczy, że nie uzbieramy:)

super sprawa

Niee, najlepiej jest chyba pojechać do Trójmiasta ;) Tam zawsze sie cos dzieje i nie ma miejsca na nudę. Szczególnie moge polecić z autopsji   [link usunięty] :) 

Wakacje nam morzem są super, owszem, ale jak dla mnie nie nad polskim :( niestety u nas temperatury są jakie są a też przerażają mnie te parawany przez które nie da się przecisnąć :/ w tym roku postawiłem na Korfu i naprawdę byłem zachwycony! To piękna, grecka wyspa, na której są cudowne plaże. Znalazłem super ofertę na  [link usunięty]  i postanowiłem zwiedzić w końcu jakąś piękną wyspę. I to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę! :) 

Dnia 2.10.2017 o 15:39, kaja napisał:

Ja z chęcią wracam do Władysławowa. Ostatnio rezerwowałam tam kwatery na Bookaparcie.

To dobry wybór. 

Ja z chęcią wracam do Władysławowa. Ostatnio rezerwowałam tam kwatery na Bookaparcie.

Władysławowo jest bardzo przyjemne. ;) 

Ja proponowałabym także Łukęcin

Zamiast rejsów statkiem wycieczkowym, które można zostawić sobie na emeryturę :) zdecydowanie bardziej polecam rejsy jachtem, bardziej kameralne i zdecydowanie mniej przewidywalne, a co za tym idzie ciekawe. Fajne i przystępne cenowo oferty można znaleźć na stronie  [link usunięty] . Choć trasa rejsu jest z góry określona możemy poprosić naszego skippera o zboczenie z kursu i zmianę trasy. Z perspektywy morza takie kraje jak Chorwacja czy Grecja wyglądają zdecydowanie ciekawiej.

A jak nad może, to koniecznie na sportowo, bo ileż można leżeć plackiem na plaży ?:) Tutaj znalazłam fajny cykl artykułów na temat tego, co oferują nadmorskie plaże :)  [link usunięty]  

Ale nad morzem można robić sporo rzeczy, nie trzeba wcale... leżeć nad morzem ;) Ja lubię np. jazdę na rowerze nadmorskimi trasami - są piękne i nie wymagają sporego wysiłku. Idealne na urlop ;)

Dnia 2.10.2017 o 19:49, ewe.jork napisał:

Nie chciałabym jechać na wakacje nad morze. Jest tam zwyczajnie za zimno.

Ja potrafię dostrzec urok polskiego morza nawet w zimie. ... :) Zalezy kto , czego oczekuje :)