AnoMaciek

Ktoś do stworzenia www potrzebny

Recommended Posts

Ktoś do stworzenia www potrzebny:

-strona ma być prosta w obsłudze - no nie wiem cos nie na htmlu, dla firmy, z projektem graficznym i takim wykonaniem, żeby dało się potem samodzielnie tą stronę zmieniać.

?

A sprawdzałeś w webwave?

Można im zlecić stworzenie takiej strony - nie jest to jakoś szczególnie drogie, opłata abonamnetowa niska, projekt graficzny, cmsik na zasadzie "przeciągnij i upuść" - prosty, bardzo czytelny, ale i daje sporo możliwości bez znajomośc htmla.

tu: http://webwavepages.pl/

Plus: zero umów, i jak się nie jest zadowolonym to w ciągu 14 dni zwracają gotówkę.

Ale spoko jest.

podbijam, heeelp:)

Wordpress + szablon

Joomla! + szablon

Jak masz znajomego to pierwszą stronę postawi ci na darmowej skórce w 15 minut. Później tylko dostosować do własnych potrzeb i masz 6 miesięcy spokoju. Jak strona zarobi na siebie możesz komuś zlecić zrobienie strony, która tańczy i śpiewa.

Moja propozycja :)

Chętnie pomogę, doradzę, potrzeba mi tylko więcej informacji (czy potrzebujesz konta hostingowego, adresu strony, budżetu, itp.)

Stronę proponuję oprzeć na CMS-ie (najlepiej WordPress), zapewni to łatwą obsługę strony.

-strona ma być prosta w obsłudze - no nie wiem cos nie na htmlu, dla firmy, z projektem graficznym i takim wykonaniem, żeby dało się potem samodzielnie tą stronę zmieniać.

?

Ja bym poszukała jakigoś http://outwork.pl/ i mu zleciła zrobie nie strony www. Ja na razie prowadzę tylko bloga i jakoś sobie radę z htmlem ale wiem, że gdy przyjdzie czas na stronę to sobie nie poradzę i chcę to zlecić właśnie komuś kompetentnemu.

Na rynku jest mnóstwo informatyków zajmujących się tworzeniem stron internetowych. Myślę, że konkurencja jest duża, więc i ceny są konkurencyjne.

Możesz sprawdzić jeszcze w agencji interaktywnej [link usunięty] . Robią tanie strony internetowe nie oszczędzając na jakości, więc o to możesz być spokojny. Do tego mogą Ci zrobić stronę z Wordpressem, którą dobrze się zarządza. Nic nie tracisz, wycenę mają za darmo :)

Możesz pytać u Premesso, potem od razu możesz zapoznać się z ofertą pozycjonowania stron www, np. dla Kluczborka jest to: [link usunięty]  
Pozdrawiam :)

Jeśli potrzebujesz estetycznej i profesjonalnej strony, ale z możliwością samodzielnej edycji podstron, to zdecydowanie polecam firmę [link usunięty]  - skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę.

Ja właśnie sobie mam zamiar otworzyć sklep internetowy na razie znalazłem  [link usunięty]  usera który  mi ogarnie stronę jeszcze zrobie sobie jakieś połączenie z sklepem allegro i będzie. 

Dnia 24.03.2014 o 10:55, AnoMaciek napisał:

?

Możesz zapytać o wycenę na stronie solv.pl. Wycena jest bezpłatna a poznasz orientacyjne koszty. I polecam stronę na Wordpresie, który jest (w moim odczuciu) prosty w późniejszej moderacji. Zresztą ta agencja po stworzeniu strony przeszkoli Cię potem jak dodawać nowe treści i media na stronie, jak aktualizować wpisy. Jest też bardzo dużo poradników w internecie, więc na pewno być sobie poradził. No i fajny jest Wordpress pod SEO;) 

Proste, tanie, a zarazem ciekawe strony tworzy platforma  [link usunięty] . Znam strony, które stworzyli i są bardzo ciekawe dla odwiedzających osób. Na pewno na Twoje życzenie stworzą coś łatwego, abyś potem sam mógł w to ingerować.

Stroną internetową mojej firmy, ale również innymi usługami jak np systemem CRM oraz kontrolą dostępu zajęli się spece z  [link usunięty]  .  Szybki dostęp do informacji związanych z firmą, produktami i ofertą jest ważnym aspektem wizerunkowym firmy. Pomaga ona również w przejrzystym. oferowaniu usług poprzez sieć. Przy budowie strony zostały wykorzystane najnowocześniejsze trendy i rozwiązania.

Możemy się tym zająć razem z  [link usunięty]  

Ponieważ firma zajmuje się także pozycjonowaniem, otrzymasz już zoptymalizowaną stronę którą łatwiej będzie pozycjonować. 

Znalezienie kogoś do zrobienia dobrej firmy w internecie raczej nie powinno być problemem. Są stronki z necie, gdzie ludzie się ogłaszają ze swoimi usługami w zakresie tworzenia stron www. A jeśli już będziesz taką posiadać to musisz od razu zadbać o jej ochronę chociażby przez wirusami i złośliwym oprogramowaniem (tu więcej na ten temat:  [link usunięty] ). Jest to bardzo ważne, jeśli chcesz żeby strona funkcjonowała w sposób prawidłowy i nie zniechęcała odbiorców do jej odwiedzania. 

Tworząc stronę zadbaj o jej zabezpieczenie. Ja wybrałem ofertę  [link usunięty]  Content Delivery Network (CDN) to duży i rozproszony system serwerów. Pozwala na przesyłanie treści do wielu centrów danych i punktów wymiany ruchu w Internecie. Służy do udostępniania zawartości strony końcowemu użytkownikowi. Odpowiada za zwiększenie dostępności i wydajności stron www dla użytkowników końcowych, zmniejszenie obciążenia serwerów, ograniczenie zużycia łącza internetowego oraz ochronę przed cyberatakami.

Jeśli temat nadal aktualny to ja kiedyś korzystałem z usług firmy nielada.co zrobili mi supers stronę i miałem ciągły dostęp do tzw. obsługi klienta, gdzie prowadzili mnie niemal za rękę doradzając co z czym się je i co do czego nie pasuje. Szczerze polecam. 

Jak będziesz potrzebował odświeżenia strony lub jej przebudowy czy też stworzenia od nowa zapraszam do swojej firmy wystarczy wpisać Agencja Reklamowa SEMTAK i znajdziesz nas w google lub pisz na PW

W biznesie istnieje zawsze istnieje wiele opcji i trzeba nauczyć się podejmować te najkorzystniejsze decyzje. z pozoru może nie być to takie proste, jednak są strony takie jak http://www.flyweb.pl/usunac-wyskakujace-reklamy/ które to znacznie ułatwiają.