Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Jenkin

Odzież robocza.

60 postów w tym temacie

Na odziezroboczalublin.pl znajduje się hurtownia odzieży ochronnej i artykułów bhp w dobrej cenie.  Kupuje tam od lat, nigdy się nie zawiodłam na jakości. To chyba jedno z ulubionych miejsc na zakupy do firmy. :)

A znacie sklep Tad Met z Kościerzyny? Oferują wyłącznie najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną. Wszelkie produkty w dziale BHP pochodzą od najlepszych producentów w branży.

U mnie sytuacja prezentowała się w ten sposób, że zgłosiłem się do szwalni Ariadna http://ariadnasc.pl/ z gotowym projektem strojów dla pracowników. Oni zaś na miejscu służyli radą i pomysłem, który później wskazał czy stroje tego typu oby na pewno będą się nadawać do użytku pracowniczego. W każdym razie wszystko było ok i w mgnieniu oka rozpoczęliśmy produkcję. Niesamowita jakość, którą moi pracownicy bardzo sobie cenią.

Firma www.sprzet-poz.pl oferuje różnorodne artykuły BHP, począwszy od zabezpieczenia głowy, oczu, słuchu, ochrony dróg oddechowych, a skończywszy na ochronie dłoni, stóp oraz całego ciała człowieka. Wszystko w najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie. Obsługa sprawna, wszystko na czas.

My ostatnio zaopatrywaliśmy się w hurtowni odzieży roboczej i artykułów bhp Ella w Lublinie.  Wybór ogromny bo mają rzeczy z wielu specjalizacji jak odzież medyczna czy gastronomiczna. Ceny w porządku. Do tego dobrej jakości chemia gospodarcza.

Odzież robocza powinna być funkcjonalna oraz przede wszystkim zapewniająca ochronę (jezeli taka jest konieczna), dlatego na pewno nie wolno na takich rzeczach nigdy oszczędzać. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0