Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ernest

Jak zarobić na prgramach partnerskich?

19 postów w tym temacie

Wszystko zależy od tematyki strony jaką posiadasz, lub inaczej mówiąc w jakiej tematyce się specjalizujsz. Programów partnerskich jest bardzo dużo - ale w większości przypadków generują one znikomy zysk. Dobrze można zarobić na tym PP http://programpartnerski.intymnosc.pl/

Dlaczego dobrze - otóż wystarczy kilka interakcji aby wygenerował Ci kilka stówek przychodu. A jak się postarasz to jest tego naprawdę całkiem dużo. Zerknij na pp-prowizja-bezposrednia.gif

Masz tam infografikę na której działanie tego programu zostało dobrze wyjaśnione.

To jeden z wielu. Też dobry. Ale jak mówiono - jest ich dużo. Najciekawsze mam opisane na stronie. Są i takie które dają minimum 80 zł. dziennie. Mając kilka tych ciekawszych możesz wyjść nawet 2 setki dziennie. Zresztą popatrz na stronę. Adres w stopce. I tak na marginesie, mamy takie PP gdzie masz gotowe scenariusze zarabiania z gwarancją że zarobisz. Kursy te są płatne ale na prawdę warto z nich korzystać.

Interesujący sposobem na zarobek jest również ten program partnerski - bo tak to chyba można nazwać.

Jest to kreator stron internetowych typu Drag and Drop, czyli przesuń i puść. Bez zaawansowanej znajomośći HTML/CSS/JS/PHP jesteśmy w stanie wykonać nowoczesną strone internetową (z systemem CMS) dla naszego klienta. Strona jest w abonamencie - czyli Twój klient ołaca miesięczną kwotę w wysokości np 50 zł za jej dzierżawę. Zarabia się na trzy sposoby:

1 - tworzysz stronę i przekazujesz ja klientowi. Zarobek to 30% od wartości transakcji;

2 - jeżeli stronę opłaca polecony przez Ciebie klient (lub ich klienci) - otrszymujesz 20% wartości transakcji;

3 - poleceni przez poleconych. Ty polecasz stronę osobie A. Osoba A poleca osobie B. Zarabiasz 10% od wartości transakcji przekazywanych przez B.

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów: http://webwavecms.com/

Ocenka, ten PP do twozenia stron to całkiem ciekawa alternatywa na dodatkowe zarobki. Zrobiłem swe strony w -webnode- teraz pora sprawdzić się tu.

Masz tam infografikę na której działanie tego programu zostało dobrze wyjaśnione.

A jak klient wyłączy obsługę ciasteczek?

Nic dodać nic ująć. Wspaniała branża i model biznesowy. Już od dziś przetestuje ten program partnerski i wyniki pewnie jak zwykle opublikuje na blogu.

Też jestem zdania, że programy partnerskie to świetny sposób na zarobek, który tak naprawdę kręci się dzięki popularnej stronie, a później już dzięki pozyskanym klientom. Niestety zdarzają się w sieci oszuści, którzy nie wypłacają ustalonej kwoty. Dlatego lepiej jest nawiązywać współpracę z wiarygodnymi firmami, które mają dobrą renomę na rynku. Przykładem takiej firmy jest FreshMail, dostawca narzędzi do mailingu, chyba jeden z największych w Polsce. Od jakiegoś czasu oferuje on program partnerski FreshMail Polecam, na którym zarabia się 33% prowizji od każdej transakcji dokonanej przez poleconego klienta na rzecz FreshMail.

Programy partnerskie to dobry sposób na zarabianie w sieci, jako jedna z alternatyw. Ważne, żeby się dobrze zabezpieczyć umowami itp., tak aby nie dać się oszukać :P

Próbowałem programów partnerskich, ale ogólnie moim zdaniem zyski nie są rewelacyjne z tego.

Kacper, w takim razie zajrzyj na moja stronę. Tu nie ma takiej mozliwości abyś nie mógł zarobić. Wystarczą same chęci. Poczytaj i korzystaj - www.zarabiamwpartnerskich.webnode.com

Jeśli chodzi o pp, to polecam Disign Partner - jasne zasady, bezpieczne inwestowanie i możliwość szybkiego zysku 30% w skali roku. Najlepiej zajrzeć na stronę i poczytać jak to działa. Na branżowych forach internetowych można znaleźć sporo pozytywnych opinii, więc zainteresowanych odsyłam do wujka Gugla ;)

Z tego co piszą w sieci, to można na Programach Partnerskich zarabiać. Moje pierwsze podejście do PP nie zakoończyło się jednak sukcesem. Może to kwestia odpowiedniego doboru PP.

Czasem trzeba mieć trochę szczęścia po prostu na samym początku. Na pp można jednak zarobić bez tzw. wtop już na starcie, więc bardziej skłaniałabym się ku temu, że to może kwestia odpowiedniego wyboru:) Jeśli miałbyś jakieś pytanie odnośnie do Disign Partner, to daj znać - chętnie odpowiem. Możesz też sobie poczytać na ich stronie www o tym, jak ten pp działa - nie zrażaj się i spróbuj może jeszcze takich inwestycji?

A wg mnie trzeba sprawdzic pierw co się sprzedaje dość dobrze przez internet. Ja się dowiedzialem że erotyka , gadzety erotyczne się dobrze spradają i wrto jest wziąść udział w programie partnerskim z sexhopem http://www.sklep-intymny.pl/pol_m_Akcesori...iate=swiety1493

ktory posiada bardzo duzy astortyment erotyczny i w internecie mowią o nim ze jest liderem z pranży erotycznej.

Można zarobić na programach partnerskich ale trzeba wiedzieć do kogo sie zgłosić. Z tego co wiedziałam ostatnio to ta firma http://www.netsales.pl/ , ma bardzo ciekawe zasady programów partnerskich i dość duże stawki wiec można na tym zarobić. Firmy z którymi współpracują są znane wiec łatwiej było by zarobić.

Ktoś, kto po raz pierwszy zetknął się z afiliacją może myśleć, że zarabianie w sieciach afiliacyjnych polega tylko na reklamowaniu produktów, z których się samemu korzystało (np. gadżetów czy lokat). Tymczasem sieci afiliacyjne oferują całe mnóstwo programów partnerskich i nie zawsze trzeba wcześniej kupić produkt czy usługę, by polecać ją na swojej stronie czy blogu. Wystarczy mieć dobry pomysł. W zarabianiu może nam pomóc strona http://performance360.pl/jak-zarabiac-na-w...e-internetowej/

Spytaj o te programy na forum make-cash. Jest tam parę osób, które się tym zajmują.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0